330 Shares 5795 views

Szkoła rocznica Scenariusz

„Czas szkoły i pogoda wszystko zniknęło do diabła jesteśmy w sądach …”. Pamiętacie piosenkę? Tak wiele wspomnień związanych z tych lat … pierwszej miłości, pierwszych doświadczeń, wizyty, kwiaty … I, oczywiście, jest ciepło i miłość, która nas otacza, naszego nauczyciela.

Naszym pierwszym nauczycielem. Najlepszy, najmilszy. To dzięki nim poznaliśmy nie tylko czytać i pisać, ale również kochać świat wokół nas, aby rozpoznać dobre i złe, aby odróżnić dobro od zła.

Ile działo się w ciągu 10 lat istnienia szkoły. I każdy, nawet jeśli nie lubi się uczyć, wciąż pamięta ją z uśmiechem i trochę bólu w moim sercu, bo w szkole staliśmy się i stają się mężczyźni.

Rocznica skrypt szkołach powinny być szczególnie dobrze przekazać wszystkie uczucia, które go doświadczają. Spróbuj poniższych porad i wszystko będzie dobrze!

Jeśli jest to trzydziesty lub pięćdziesiątej, oczywiście, trzeba rozważyć sceny dla lecia szkoły, aby spróbować dowiedzieć się kilka kwestii szkoły, zaprosić nauczycieli, którzy już tam nie pracują, bo o ile będą zadowoleni, że są one zapamiętane i czekają w domu.

Teraz pomyśl nad scenariuszem z rocznicą szkoły. Po pierwsze, musisz zrozumieć, jak wiele osób będzie zbierać na wakacje. W przypadku wielu z nich i zebrać wszystko w sali nie działa, to możemy zorganizować małe wakacje dla rodziny, a następnie wynająć jakąś ogromną halę, w której będzie oznaczać samą uroczystość. Dekoracje sal i wymaga trochę wysiłku. Najlepiej jest trzymać się wokół kwestii zdjęć szkolnych – od pierwszego do ostatniego. Przy wejściu do sali umieścić wielką płytę, która będzie rejestrować wszystkie miłe słowa skierowane do szkoły.

Rocznica szkoła scenariuszu wypoczynkowego wymaga szczególnie starannego przygotowania. Nie należy jednak umieścić ciężar na plecach uczniów. Angażować absolwentów, a oni na pewno mają coś do powiedzenia na scenie. Jeśli to możliwe, zrobić taśmę, gdyby przeżył, film o szkole. Tylko muzyka trafi materiał z dawnych lat szkolnych czasów radzieckich do dnia dzisiejszego. I za kulisami, można polecić kogoś do zapoznania przesuwając tekst o szkole:

„Moja droga szkoła … kiedy mówisz te trzy słowa, dusza jest oświetlona przez światło, bo wszystko jasne i jasne w moim życiu nie zostawili tutaj, w tych murach. Wspomnienia … malowane z tablicy kredą, notatki w swoim dzienniku, nieoczekiwane i pięć uśmiech … uśmiechy naszych nauczycieli … Ile mamy kłopoty spowodowane ich, a oni byli cierpliwi i uśmiechnięty … i naszym największym przyjacielem był dzwonek szkolny. czekaliśmy na niego, jako święto, nie zdając sobie sprawy, że każda lekcja przynosi nam przekazywane do dorosłego życia … a dziś chcemy powiedzieć dziękuję wszystkim! Sun co dało nam szkoły! A wy, nauczyciele! Aby uzyskać wskazówki, obserwacje, wiedza! Dziękuję! "

Następnie trzeba znaleźć na szczyt, a będzie piękniejsze, jeśli będą cztery – dwie spośród studentów i absolwentów dwóch. Skrypt może być wykonane na przemian, sceny dla lecia szkoły z przeszłości i teraźniejszości.

Naturalnie, w hali zasiądzie nauczycieli różnych pokoleń. Niech czują, że cenisz co kiedyś dla ciebie zrobić, czy nadal to robić. Nie zapomnij o kwiatach dla nich.

Scenariusz szkoła rocznica byłoby miło obejmują mowę różnych pokoleń absolwentów, którzy podzielą się swoimi wspomnieniami. Jednak wspomnienia powinny być zabawne, to lepiej, jeśli byłoby to interesujące i zabawne historie o swoich latach szkolnych.

Obowiązkowe atrybut scenariusza powinna być piosenka. Jeśli trudno jest skomponować samej muzyki, a następnie przerobić słowa pewnego znanego preparatu, ponieważ jest to bardzo łatwe do uzyskania wsparcia. Na przykład: „Drogi przyjacielu” Leontief idealnie pasuje do tej uroczystości. Przepisz tekst, zmienić kilka słów i gotowe.

Pamiętaj, że szkoła nie jest rocznica obchodzone bardzo często, więc staram się robić wszystko dobrze, w szczególności, aby napisać dobry scenariusz rocznicy szkole. Daj jej powrót przynajmniej kawałek, który raz dała nam!