604 Shares 6473 views

Oryginalny prezent na wesele. Co dać nowożeńcy?

Co dać? To pytanie jest przez każdy zaproszony na ślub krewnych lub przyjaciół. Dziś możliwe jest przedstawienie nowożeńcy są nie tylko drogie, pretensjonalny, ale również oryginalny prezent na wesele. Na pewno będą wdzięczni za pomysłowość, zwłaszcza jeśli są młodzi ludzie z poczuciem humoru.


Tak więc, nawet jeśli nie są Roman Abramowicz, a nie jako dar przedstawić willi nad morzem lub luksusowego jachtu, nie rozpaczaj. W swoim arsenale, istnieje kilka opcji dostępne i interesujące. W tym artykule omówię kilka z nich.

Często oryginalny prezent ślubny można znaleźć całkiem niespodziewanie. A czasami konieczne jest przemyślenie i pracować dla siebie. Niektóre pomysły mogą być podejmowane z półek prezentów ślubnych, wymyślić niezwykły sposób ich prezentowania. Dobrą wiadomością jest to, że niezwykły prezent na wesele zawsze jest istotne: to nie zależy od pory roku lub warunków atmosferycznych. Nawet pozornie najbardziej siła wyższa może być obracany na rzecz nowożeńców. Na przykład, co nie jest oryginalny prezent ślubny dla panny młodej – nowa narzeczona? Nowo poślubiona para – sexy bielizny ślubnej dla przyszłej żony. Jednak lepiej jest dać na koniec uroczystości, gdy goście opuszczają swoje domy mało, młody i pośpiechu wycofać się w pokoju hotelowym.

Wybierając prezent byłoby dobrze rozważyć zawodu młodej pary, ich zainteresowań, ulubionych zajęć. Myślę, że to główne atrybuty w tych działaniach? Może coś nie zawsze wystarczy? Albo jest tam, ale normalne i zaprezentować coś naprawdę stylowe i oryginalne? Na przykład pióro piórem złota, zestaw przyborów kuchennych malowane ręcznie, rzadką kolekcję muzyki lub zebranych dzieł ukochanego pisarza.

Jeśli nie możesz iść do restauracji i poprisutstvuete tylko podczas oficjalnej ceremonii w urzędzie stanu cywilnego, możemy ograniczyć się tylko bukiet kwiatów. Ale niech to będzie niezwykła! Pomyśl o tym symbolika, znaczenie, nawet cała historia. Załóżmy na przykład, w swoim bukietem białych stokrotek na tle (symbol nieskończonej dziedzinie miłości) zdobią trzy róże. Ale dwóch z nich jest różowo – narzeczeni przed jego znajomy. I trzeci – jasny szkarłat, który symbolizuje ich miłości, pasji i związek dwóch serc. Powiedzieć, że młodzi wzrosła trzecią być przechowywane w postaci suszonej, a następnie ich życie rodzinne będzie długi i szczęśliwy.

Równie popularne i kiście innych, różnych materiałów: słodycze, owoce, balony, zabawki miękkie, itp Będą oryginalny obecny i odróżnić go od tłumu zwiedzających.

Od romantyzmu do humoru: śmieszny prezent ślubny – kreskówki, która przedstawia parę. Można go wyciągnąć samemu lub udać się do profesjonalnego artysty. Możliwości i wyobraźnia są po prostu nieograniczone.

Jeśli całkowicie wycofać się z zestawów, kompletów pościeli i sprzętu gospodarstwa domowego, dar powinna zawierać maksymalnie pozytywnych emocji i wrażeń. Na przykład, czekając na niesamowite uczucie nowożeńcy podczas spadochronem lub lot balonem. Kto wie, może to wydarzenie będzie okazją do nowego hobby?

Stało się modne miejsca rozrywki. Dlaczego nie dać oblubienicy gwiazdę o nazwie po niej? Lub nie przedstawienie nowożeńcy obecny ziemi na Księżycu? Zapewniam cię, tak oryginalny prezent na ślub przyniesie prawdziwą sensację i zostanie zapamiętany na długo.

I, oczywiście, każdy dar, zwłaszcza gratulacje niezwykłych żądań, życzenia, a czasem oczywiste. Jak dobrze wiadomo, nie bardzo kosztowny prezent, podobnie jak ich uwagi. Więc pamiętaj, aby towarzyszyć swoim obecnym figlarny tosty lub ciepłe słowa pożegnania do młodego nowego życia.