148 Shares 7840 views

Instrukcje jak rysować Japonka (4 zajęcia)

Podczas szkolnym uczniów szkół podstawowych w sztukach plastycznych lekcje nabyć wystarczającej zdolności do pracy. Dlaczego nie spróbować ożywić ulubione postaci z kreskówek na papierze? Kwestia jak rysować Japonka, dla klasy 4 jest całkowicie rozpuszczalny problem. Rozważmy etapach procesu tworzenia komiksu.


szkic

Zrób wstępny zarys ciała, głowy, rąk i akcesoria – wentylatora. Aby to zrobić, należy użyć uniwersalne i proste kształty geometryczne. Japonka w obraz nie jest wyświetlany w pełni wzrostu, ale tylko na poziomie bioder. Więc ciało do pasa znak prostokąta i dolną część – trapez. Krzyż ciało linia przekątna (przyszła lewa ręka). Wyobraź sobie głowę w kształcie owalu. Umieścić go poprzecznie linię, aby oddzielić osoby na czole i skulnye akcję. Zarysy prawicy dokonać zakrzywioną linię. Bliżej do głowy obraz ćwierć okręgu – wentylator. Jeśli zostały pierwotnie wybrane są wszystkie proporcje, mogą być łatwo w przyszłości dać rysunek bardziej wiarygodny kształt.

Jak rysować Japonka w kimono?

Wszelkie ubrania krajowe, w tym japoński strój, charakteryzującego się cechami charakterystycznymi. W tym przypadku – jest to kimono. Jakie dane muszą koniecznie przedstawiać? Z tyłu w pasie powinien być duży łuk, ramię przedłużone do dołu, aw rękach Japonkę zachowa wentylator. Anime styl, który jest używany do tworzenia sprawia, że pewne korekty do obrazu, który wydaje się być wyraźnie charakterze ilustracji.

Zbadajmy dalej jak rysować Japonka. Dla klasy 4 jest dość proste do zrobienia. Postępować zgodnie z kolejnych etapów proponowanych rysunków, aby utworzyć pożądany obraz.

Szkicując kontury

Powodując gładki kształt na głównych liniach, można rozpocząć prorisovyvaniyu szczegóły. Po obrazem narodowego stroju zwrócić szczególną uwagę na najważniejsze elementy obrazu – Japoński fryzury. W tym przypadku obraz nie jest dość klasyczny. Po podjęciu decyzji, jak rysować Japonka, dla klasy 4 jest bardziej zwykle do tworzenia znajomą sylwetkę kreskówki. To może być kwadratowy (w tym przypadku) i luźny top lub wybrany włosy. Udekoruj łuk włosów. Dla roztworu klasycznej nie może być użyta jako zabawy wygląd. W razie potrzeby wszystkie włosy, łącznie z grzywką, pick and roll z tyłu głowy w postaci helisy. Charakterystyczną cechą narodowej japońskiej włosy wystaje z długimi kołkami. Innym, nie całkiem wiarygodny japoński element – to oczy. Czerpią dużą i szeroko otwarte, co jest dość nietypowe dla osób pochodzenia azjatyckiego.

„Animacji” Figura

Odebrać żądaną palety i wyraźnie przejść do barwienia. Ornamenty na kimono będzie bardzo pomocne. Wentylator będzie mieć taki sam wzór jak kombinezonu. Japońskie animacje różnią niezwykłych kolorów włosów bohaterów. W tym przypadku, będą o tym samym kolorze co płaszcz – fioletowym. Ponadto, nie zapomnij wyjąć ogólnego tła, na przykład w postaci błękitnego nieba z chmurami.

Więc przyjrzeliśmy się jak rysować Japonka etapami. Proponowana metoda jest bardziej odpowiednia dla domu kreatywności dzieci. Można wymienić obraz klasycznej wersji, bez cienia stylu anime. Korzystanie z tych wskazówek na temat „Jak rysować Japonka” dla 4 klas, można spróbować stworzyć bardziej uproszczoną wersję azjatyckich dziewcząt i kobiet. Najważniejsze – obecność specyficznych cech narodowych.