226 Shares 8313 views

Jak korzystać z ogrodu do usuwania korzeni?

Praca w ogrodzie – to jest trudne, ale konieczne. Którzy lubią łóżka chwastów? Być może są tacy, ale większość truckers starając się ułatwić, przyspieszyć go w coraz za pomocą różnych narzędzi ogrodowych. Korzenie zmywacze – bardzo ważną rzeczą w gospodarce, nawet kolce o długich korzeniach można wyciągnąć z jego pomocą. Proszę znaleźć droższe pierwsze-roots zmywacze kultywator, a następnie przenieść się do taniego modelu, który jest również bardzo proste w użyciu.


Wybór kultywator-roots do usuwania

Wahając się kupić pomocnika, nie wybierają najtańsze narzędzie stworzone przez nieznane. Po pierwsze, sprawdź opinie o produktach, a następnie kupić. Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę letniego mieszkańca – jest funkcją, która może wykonywać korzenie zmywacze ogród kultywator. Wziąć narzędzia i myśleć o tym, że i na vspashet ziemi i proryhlit ją, a korzenie povytaskivali. Po drugie, konsultanci zawsze oferują najdroższy element w pierwszej kolejności. Spójrz na mocy, a jeśli nie pole niewielki obszar podmiejski, a następnie podjąć ten, który jest mniej wydajne, a zatem – tańsze!

Posiada ogród motyka-roots do usuwania

Jak miło wrócić do ogrodu, aby szybko zakończyć całą planowaną działalność i przytrzymaj szczątki weekend przy ognisku, pieczenie zasługiwał grilla! Z korzeniami zmywacze-kultywator jest całkiem możliwe. Porozmawiajmy o zaletach urządzenia.

  1. C może nie tylko usunąć korzenie, ale także dobrze przygotować się do lądowania, lądowanie pod ziemię pługiem stabilnie poluzować tego urządzenia. A wszystko to bez szufli!
  2. Nie mam cały dzień zgięte drogę od łóżka do łóżka. Z tego mechanizmu pracować na stojąco, prawie bez wysiłku.
  3. Wszystkie prace ogrodnicze są kilka razy szybciej, trzeba jeszcze dużo czasu i wysiłku.

Teraz proponujemy, aby nauczyć się korzystać z ogrodu korzenie zmywacze.

instrukcja

Producenci takich jednostek jest wiele, ale ich użycie nie jest inaczej. Musisz zainstalować urządzenie w chwasty, obrócić pokrętło do końcówek zębów wykopali w ziemi i zaczął się rozluźniać, usuwając wszystkie chwasty z korzeniami za pomocą mechanizmu podnoszącego. Opinie takich jednostek powiedzieć, że są w stanie usunąć całą trawę, która jest po prostu rozdarty wyłączyć ręcznie i nie może być usunięty z kręgosłupa.

Minusy tego cudu jest to, że nie nadaje się do pielenia łóżka z „małych rzeczy”. Urządzenie może współdziałać wszystkie korzenie, tak chwast trzeba używać zwykłych ogrodniczych do usuwania korzeni.

proste korzenie zmywacze

Każdy wie, jak trudno jest wykopać z ziemi mocno zakorzenione z korzenia mniszka lekarskiego lub pozbyć chrzanu. Specjalnie dla usuwania korzeni chwastów założony ogród. Oczywiście, można spróbować łopatę i odebrać w, ale to narzędzie jest bardziej wygodne, proste i łatwe, nie trzeba wywierać większego wysiłku. Uchwyt może być po prostu drewniany lub metalowy z dyszą gumy, która będzie bardziej mocno trzymać aparat w ręku. Korzenie usuwania ogród jest stale w kontakcie z wilgotną glebę, więc należy wybrać jedną końcówkę, która jest wykonana ze stali nierdzewnej stałej. Nie wzmocniony do usuwania korzeni, które wymagają jeszcze mniej inwestycji siły fizycznej, tak popularne więcej niż najprostsze i są nieco droższe.

Warunki korzystania

Wielu ogrodników rozpoczynające szukasz takiego narzędzia można po prostu zgubić. Szczególnie przerażające ten instrument kobiet: niezrozumiałych użyć bezużyteczną rzecz. W rzeczywistości, korzystanie z ogrodu do usuwania korzeni bardzo proste. Przyrząd wyposażony jest w wąsy, należy nacisnąć go w ziemię obok chwasty, tak aby były one na krawędziach szkodliwych roślin. Następnie trzeba nacisnąć dźwignię znajdującą się po przeciwnej stronie korzenia. Anteny vopyutsya do gleby, korzeń będzie zaczepić jak najgłębiej i wyjąć go. To wszystko można przenieść roślinę do otworu z próchnicą.

Recenzje normalnych usuwania korzeni

Wielu hodowców już przyjęty do usuwania korzeni ogrodowe. Recenzje tylko pozytywne, zwłaszcza dla emerytów jak narzędzia i kobiety, którzy mają trudności z korzystaniem łopatę. Napisać, że jest bardzo łatwy w użyciu, zwłaszcza do adaptacji. Trawa zaczęła rosnąć z korzeniami usuwania mniej, konieczne jest, aby pozbyć się coraz mniej. Pochwalony dla wygody, napisać, że urządzenie na pierwszy rzut oka, „niewygodne”, ale próbowałem raz, wiesz jak to jest łatwiejsze do łopaty!

Wiele pisemne uwagi, odkryli kolejną zaletę tego instrumentu – to nie ma potrzeby pielęgnowania gleby substancji chemicznych z różnych chwastów. To bardzo źle dla przestrzeni kulturowych, które mogą zostać utracone. A jeśli oni dorastają w zatrutej ziemi, to znaczy, że mają jakoś przerażające.

W ogóle, ciągłych cech pozytywnych, jednak korzenie usuwania ogród może być – mechanicznie lub ręcznie!