881 Shares 8507 views

Nauczyć się szyć paetki

Prawdziwym punktem kobiecej szafy z łatwością będzie rzeczą, wyszywana cekinami. Ten haft będzie wyglądać doskonałe rękawiczki, torebki, ubranie, pas, mankiety i szyi wszystkie rodzaje bluzki, sukienki i swetry. Oryginalny decyzja wystrój każda rzecz będzie zastosowanie błyskotki, które radykalnie przemienić nawet najbardziej brzydki strój. A nie można po prostu haftować gładka tkanina, tworzenia skomplikowanych wzorów na nich linie proste lub cały obraz. Kwiatowe nadruki, akcentowane cekiny, brokat będzie wyglądać o wiele bardziej interesujące i oryginalne.

Powiedz nam, jak uszyć paetki. Istnieje kilka zasad dla każdego wzór ma własną pieczęć. Na przykład, do szycia prosty pasek, nie jest konieczne stosowanie uszczelki w celu „igły” lub „do przodu igły”. Aby ustawić bardziej złożone linie z kwiatowymi wzorami , istnieją specjalne programy lub kombinacja kolorów, z których przestrzeganie jest obowiązkowe. Ważne jest, że cekiny sprzęt do szycia odpowiadają wybranego wzoru, a każdy element poszło gładko, nie nadymać się i nękają sąsiedniej.

Od szyte paetki który wyszedł silną i piękną ozdobę? Po pierwsze, zastosowanie do szycia przezroczystego monofilamentowymi, które, w przeciwieństwie do konwencjonalnych, w stanie wytrzymać tarcie ostre krawędzie cekinów. Po drugie, trzeba zdecydować, rodzaj szwu, istnieją tylko trzy:

  • odwrotna szew lub „na igły”. Jak uszyć szew paetki to? Nic skomplikowanego o tym – z tkanki wewnątrz i wyświetla igły nawleczone błyskotka, po którym igła jest wprowadzana do tkanki dla cekinów, co następuje przebicie od wewnętrznej powierzchni w odległości piętnastu cekinów – to wprowadzi następną pozycję z poprzedniego zamknięcia;
  • prosto szew. Jak szyć ścieg taki paetki wiem nawet uczennica, ponieważ nie wymagają specjalnych umiejętności, a przy takim szwem wszystko czynienia w klasach pracy w szkole. Igłę wyciągnięto do powierzchni w środku cekinów, a następnie wewnątrz przedniej krawędzi cekinów a następnie w połowie następnego elementu. Dla wiarygodności taki szew jest lepiej powtórzyć w odwrotnej kolejności;
  • pętelkowa szwem, szew lub „łańcuch” stosuje się do wyszywania wzór cekinów. W celu wykonania tego, wnioski i ponownie daje cekinów urodzenia igły do środka, pozostawiając małą pętlę w środku cekinów, a na górnej krawędzi odwrotnej stronie w stosunku do powierzchni, aby przebicie i pętlę chwycić Podczas szycia w ten sposób elementu rysunku. Połączenie takie może być nieznacznie zmodyfikowany, mocowanie kulek cekinów.

Stosując konwencjonalne techniki i znane od dzieciństwa do szycia, można stworzyć zupełnie wyjątkowe rzeczy. Spędził ten czas uzasadnione na podstawie wyników i kosztów finansowych dla takiej transformacji rzeczy będzie dość mała. W zależności od tego, jak uszyć paetki, miał doskonałą stosowanie cekinami lub pięknym kołnierzem i mankietami na brzydkie sweter. Z cekinami Taśma może być haftowane, kwiatowe wzory i indywidualny wzór w postaci różnych sylwetką. Taki strój jest nie tylko oryginalne i atrakcyjne, ale też jedyna w swoim rodzaju.