661 Shares 7683 views

Tkanina Ślub: Cechy, poglądy i opinie. szal wzór na wesele

Ślub – jeden z najpiękniejszych dni. Wielu narzeczonych i stajennych czekają na niego z podziwem i oczekiwaniu. Dziś wielu młodych ludzi są skłonni do uszczelniania ich więź małżeńską, a nie tylko w urzędzie, ale również zdać sakrament ślubu w katedrze lub kościoła.

Co to jest ślub? Jaki jest sens tajemnicy tej uroczystości?

Ślub jest nazywany jednym z siedmiu sakramentów Kościoła chrześcijańskiego. Jest to sojusz między dwojgiem ludzi przed Panem. Tylko ślub nazywany jest „kościół ślub” lub „ślub religijny”.

Kiedy odbyła tę ceremonię – osobisty wybór każdej pary. Można wziąć ślub zaraz po ceremonii w urzędzie stanu cywilnego, ale można czekać na jakiś czas. W każdym razie należy pamiętać, że przed ślubem w kościele nowożeńcy poproszeni o okazanie zaświadczenia o rejestracji małżeństwa. Zanim będzie można określić datę sakramentów, konieczne jest zbadanie kalendarz ślubny na bieżący rok, jak można to zrobić z dala od dowolnego dnia, według wielu nowożeńców.

Suknia na ślub

Każda dziewczyna jest piękna w dniu ślubu, ale panna młoda w pelerynie koronki delikatne, piękne i tajemnicze podwójnie. Chusty do ślubu wyrusza piękno młodej podkreśla powagę chwili. Od czasów starożytnych, to akcesorium, prosty i elegancki w tym samym czasie, był symbolem skromności, czystości i kobiecość panny młodej.

Jeśli trzeba zapiąć swoje obligacje święte związkowych w kościele lub katedry, należy rozważyć chustę na wesele jako doskonała alternatywa dla welonu. On będzie w stanie stworzyć prawdziwie niezapomniany obraz, który będzie spełniać wszystkie tradycje prawosławia.

Dyskusja na temat sukni ślubnej

 • Kolor. Biała suknia ślubna – tradycja, która doszła do nas z Europy. W Rosji można było wziąć ślub w dowolnym kolorze ubrań. Jedyną zasadą jest przestrzegane: strój musiał być na tyle lekki, że to nie będzie jasności i różnorodność. Nie należy wybierać zbyt ciemne i ciemne sukienki czarny, ciemny fiolet, ciemnobrązowy kolor. Wszystkie inne kolory są dość odpowiednie.
 • Długość. suknia ślubna nie powinna być powyżej kolana. Tradycja katolicka są sukienki z długim trenem. Przywódcy Kościoła są mało prawdopodobne, aby winić narzeczonej w podobnym stroju, ale lepiej jest oddać hołd tradycji prawosławnej i zrobić bez pętli.
 • Styl sukni ślubnej może być cokolwiek, ale narzeczona lepiej jest wolą zamknięte. Idealnym rozwiązaniem byłoby sukienka z długimi rękawami, płytkim dekoltem i zamknął z powrotem. Tuleja może być krótki, ale główna zasada – aby zamknąć plecy i ramiona. Nie można wejść do katedry lub kościoła z gołymi plecami lub głębokiej rany na klatce piersiowej.

Chusta do ślubu: on jest?

Dziewczyny, które są zobowiązane do klasyki, często wolą wielowarstwową długi welon. Desperate marzyciel i romantyczne młode damy zdobią głowę wieńce kwiatów i wstążek. Prawosławni i narzeczonych wystarczająco często, aby stanąć przed ołtarzem, obejmujące głowę chusteczką. I należy zauważyć, nie popełnia błędów! Konwencjonalne lub koronkowe chusteczki do wesela – hołd dla tradycji prawosławnej. Istnieją co najmniej trzy powody, które powinny mieć pierwszeństwo do tego akcesorium.

 • To naprawdę piękne. Chusta do ślubu, wykonana z nieważkości koronki tkaniny, które wchodzą starannie fałdy z głowy i ramiona panny młodej – to kolejny jasny, a jednocześnie, delikatny dotyk na jej strój, który będzie tworzyć aurę duchowości, tajemnicy i czułością.
 • To jest oryginalny. Chusta do ślubu panna młoda sprawi, że obraz niezapomniany i ciekawe, ponieważ trzy z pięciu panien iść do ołtarza w tym samym zwykłym welonem. Dlatego też, jeśli jeden dzień zwieńczony trzema lub więcej par, nie można zgubić się w obcym tle.
 • To nie narusza kanonów Kościoła. tradycje kościelne wymagają kobietom zakrywać głowy przed wejściem do kościoła. W tym przypadku, twarzy panny młodej podczas ceremonii ślubnej musi być zawsze otwarte. Dlatego w tym przypadku welon – to nie jest najlepszy wybór, ponieważ często jest przymocowany do tylnej części głowy, nie obejmujące głowę, albo ma kilka warstw, z których jedna jest Oblubienicą przy wejściu do kościoła, aby rzucić się na jego czole. Chusta do ślubu pozwalają również obserwować tradycję nie ingerując w ten sposób na piękno panny młodej. Ponadto, będzie on w stanie pokryć wszystkie „wolności” sukienki, czy otwartych lub gołych ramion do tyłu.

Rodzaje chusty do ślubu

Wybór stylu zależy wyłącznie od preferencji, życzenia i pocięte ślubny.

Chusta do ślubu jak guziki kilka pugovichek bolerko z rękawami koronki i kaptur jest idealny nie tylko dla narzeczonych, którzy wybrali szczery dekolt, ale również dla nowożeńców w ciasnych, eleganckich sukienek, czytelne ze zbędnych szczegółów. W takim przypadku, należy Cape kompletny strój.

Jeśli suknia ślubna gorset ozdobiony koralikami, misternym haftem lub sztucznych kwiatów, panna młoda powinna zdecydować się na modelach, które zostały całkowicie zamknięte lub mieli tylko jedną klamrę.

Volumetric „płaszcz”, którego długość może osiągnąć podłogę docenią romantyczną dziewczynę. I narzeczonych, którzy wolą zwięzłość i prostotę wszystkich rozkoszy, że będzie odwołanie do szalikiem z sznurkiem satynowym i sznurek obudowy.

Narzeczeni-kapitanowie wszystkich transakcji łatwo wzniesiony szal na ślub własnymi rękami. Jak ty to robisz?

Chusta do ślubu z własnymi rękami

Przede wszystkim trzeba zaopatrzyć się w segmencie wysokiej jakości satyny, tiulu, jedwabiu, koronki, koronki lub innego materiału, przewiewne i eleganckie tkaniny. Pamiętaj, że chusteczkę do ślubu – symbol piękna i czystości panny młodej, więc najlepiej jest wybrać wrzenia-biały kolor.

Ponadto trzeba będzie kolor pasujący gwint do tkaniny, wstążki, koraliki i wstążki dla dekoracji i maszyny do szycia. I, oczywiście, na wzór szal ślubny.

Prace będzie proste, ale pracochłonne.

 • Należy wyciąć z kawałka tkaniny okręgu, którego średnica jest ustalany na podstawie wielkości przyszłego chusteczką.
 • Wytnij je w prostej linii do centrum miasta.
 • Zrobić wycięcie na pokrywie. Pamiętaj, że to nie jest dokładnie w centrum!
 • Ponadto konieczne jest ustanowienie drugiego kawałka materiału w połowie i zarys prostokąta. Jej szerokość jest równa obwodzie szyi, która jest podzielona na pół, a wysokość jest równa oczekiwanej wysokości okapu (obserwować wysokość i fryzur ślubnych!).
 • Uszyć kaptur z peleryną, traktować krawędzie i uszyć zamek.

Chusteczka gotowy! Bądź piękna i wyjątkowa!