530 Shares 5909 views

Origami "Volume Snowflake". zrobienie

Dekorowanie domu w oczekiwaniu na wszystkich ulubione święto Nowego Roku – to nie tylko okazją do nauczenia się czegoś nowego, niezwykłego, ale dobre rozrywką na długie zimowe wieczory z rodziną, pouczające i pożyteczne ćwiczenie z dzieci często cierpią z powodu braku uwagi ze strony rodzice. Ponadto, jest stworzenie niezwykłego pre-Nowy Rok atmosferze, rozkosznie wspaniałe – w rzeczywistości, w czasach, przewidywanie jest bardziej przyjemne niż samej chwili, nawet najbardziej uroczystym i wydarzenia.

Tym bardziej, że możemy rozciągnąć to magiczny czas, kiedy wszystko (niezależnie od wieku) czekają na czyny najskrytszych pragnień dłuższy okres. W tym czasie możliwe jest angażować się w produkcji płatków śniegu w technice origami, zdolnych do dekoracji każdego pomieszczenia, czy to dom, biuro lub inne przedsiębiorstwa. Nauczeni jednym egzemplarzu, chcą zrobić więcej i więcej … dekoracje można powiesić na Boże Narodzenie jodły, dekoracji, podarować sąsiadów, znajomych lub rodziny – każdy będzie zadowolony z tego nieoczekiwanego daru, wykonany własnymi rękami.

Technologia produkcji jest bardzo prosta, można dostać tylko jeden gotowy produkt i wszystko stanie się jasne i zrozumiałe, jednak, tak jak w każdym innym przypadku.

Aby spektakularny origami „Volume Snowflake” od papieru, trzeba przygotować:

 • Papier, biały jest lepszy, ale można pokolorować, owijając;
 • nożyczki;
 • zszywacz
 • Clay (jeśli chcesz poeksperymentować);
 • władca;
 • Proste ołówek.

Wskazane jest, aby wziąć papier nie jest zbyt cienki płatek śniegu origami „Volume”, jak można zachować w kształcie dłużej. Przygotować 6 kwadraty o boku równym wielkości 10-25 cm.

zrobienie

 1. Wyginają sześć kwadratów papieru przekątnej. Każdy z nich zaznaczać, ołówkiem rascherchivaya równych odstępach szerokości z trzech równoległych linii. Następnie wyciąć nożyczkami wzdłuż planowanej linii od krawędzi i tuż przed dotarciem na środku, pozostawiając tylko kilka milimetrów.
 2. Następnie otwarty kwadrat po przekątnej złożone i umieścić ją odkrytą przed sobą.
 3. Pierwszy szereg taśm walcowanych rury, mocowanie za pomocą zszywacza. należy skręcić na każdej stronie rury trójkątny kształt.
 4. Następnie przewracać przyszłości elementu origami „Volume śniegu” po drugiej stronie. Podłączyć i zamocować dwa następujące zszywacz (najbliżej centrum) taśmy.
 5. Więc nadal obracać i przymocować za pomocą zszywacza pozostałe paski na śniegu.
 6. Identyczne działania prowadzone ze wszystkimi pozostałymi (pięciu) kwadratów papieru. Następnie połączyć ze sobą trzy środkowe płatki śniegu cząstek, zapinany za pomocą zszywacza. W ten sam sposób i podawany do pozostałych trzech.
 7. W ten sposób dwie połączone duże kawałki (każdy z trzech „płatki”) razem w jednolitą całość.
 8. Origami „masowego śniegu” forma odbywa przeprowadzone połączenia i zamocowania za pomocą zszywacza w miejscu, gdzie każdy (z sześciu) styka się z sąsiednią częścią.

Rezultatem jest zupełnie wyjątkowy produkt wykonany własnymi rękami, która pozostaje jedynie do dekoracji w zależności od smaku, trzymać się z cekinów, brokatu lub posypać lakier z brokatem.

Jeśli nie było pragnienie, aby śnieżynkami duże rozmiary – używać raczej gruby papier, dodając jeszcze więcej linii uczyni rzemiosło bardziej wyrafinowane i eleganckie. Ale najpierw musimy nauczyć małego płatka.

Wśród wielu programów nie można ignorować origami modułowe „Snowflake”, który będzie musiał siedzieć nie jest jedną noc, ale wynik będzie pod wrażeniem i nie pozostawi nikogo obojętnym – to swego rodzaju dzieło sztuki.

W ten sposób możliwe jest, aby przedłużyć istnienie naturalnych stworzeń hrupchayshego – płatki śniegu, że czas – błyskawiczna. Nie masz czasu, aby rozważyć, jak to się roztopi i odwrócił się od idealnego kształtu i niesamowite piękno stworzenia w zwykłej kropli wody. nie można powiedzieć o jego własną ręką wykonane ręcznie płatki śniegu przeznaczonych do dekoracji pokoju i cieszyć oko znacznie dłuższy okres czasu. Boże cuda się prawdą dla ciebie i niech swoje najśmielsze marzenia i pragnienia!