774 Shares 8420 views

Dmitry Khrustalev: biografia i życie osobiste humorysta

Mitia za matka marzyła o scenie, chciałem świecić i grać romantyczne role, ale jeden absurdalny wypadek zmienił jej życie: była koło marionetka, która opiera się na Youth Theatre, przypadkowo ściągnięty palcem na głowie. Tak zakończył swoją nieudaną karierę jako aktorka. Ale myśl o miejscu jej nie opuszczać. Pracuje jako kucharz, ona stworzyła wszystkie warunki do syna, do kryształu marzą jej dzieciństwa się spełniło, i Mitia nie zawiódł. Wychowywał bardzo artystyczny dzieciństwo dziecko uwielbiał recytować poezję, pisał je w 13 lat pracował w szkole tańca towarzyskiego i był w stanie poruszać się bardzo wdzięcznie.


herszt

Już w szkole Khrustalyov stał się duszą spółki; gdzie występował stale słyszał salwy śmiechu, nawet nauczyciele nie mógł pomóc, ale uśmiech, kiedy zaczął mówić coś. Ani zabaw szkoła nie przejdzie bez jego udziału.

Mama nie miała wątpliwości, że będzie to słynny Mitia. Teraz mały, wątły, ale niezwykle uroczy aktor znany jest w całym kraju, śmiać się z jego dowcipów milionów. Jednak on wszedł na scenę w oryginalny sposób … Generalnie Mitia pierwszy wszedł Uniwersytet Rolniczy, a następnie rok później przeniósł się do University of Aerospace instrumentacji. Khrustalyov cierpieli na depresję studiując umysł wymyka się nauce i tęsknił za czymś jasny, pogodny. Próbował swych sił jako nauczyciel tańca, to nie było … Ale mądry los zaprowadził go do zespołu KVN i otworzył drzwi do wielkiej scenie. Dmitry Khrustalev, biografia, która rozpoczęła się od nudnych wykładów w Instytucie nielubianych, wkrótce może osiągnąć narodową uznanie.

choroba gwiezdny

Jego pierwszym przemówieniu przygotowywał bardzo starannie przez kilka godzin stracili do nich przed lustrem, on zawsze był gotowy dwie lub trzy opcje pokazać. Mitia później został nawet kapitanem drużyny. A w 2000 roku, mógł już konkurować na popularności ze znanych mistrzów sceny. Nic dziwnego, że gwiazda gorączka uderzył 20-letniego chłopca, bo wyjechał na tournee po całym kraju, zbierając ogromne hale i prędzej smakował uroki życia glamour. Choroba była jednak bardzo szybko (dotkniętych edukacja wykształconych matek) i Khrustalyov stracił zainteresowanie takimi stronami, zaczął pracować na siebie i postanowił zrobić prezent rozśmieszać ludzi karierę.

Właśnie w tym czasie otrzymał pochlebne ofertę do odegrania w teatrze. Spektakl „Wywiad z wampirem”, tak zrobione Dymitra, że chwilowo zapomnieli o etapie prób i od rana do wieczora. Mitia był w stanie zrealizować marzenie matki. Scena zafascynowany, połknęła bez śladu Khrustalyova i Dima nawet nie pomyślał, by poświęcić się do teatru.

Comedy Club

Spektakl był ogromnym sukcesem, a Khrustalev Dmitrij Yuryevich kontynuował swoją działalność. Był bardzo zadowolony, że następny projekt został zaproszony do jego współpracownik i przyjaciel Victor Vasiliev. Nawet wtedy, faceci zrozumiał, co otworzy nowe horyzonty ich wspólnej pracy, a wkrótce mądrzy przyjaciele zostali zaproszeni na Comedy Club na TNT. Ich duet był bardzo obiecujący, dano im czas w każdym programie. Chłopaki postawić na prawdziwego wyrafinowania Piotrogrodu, a ich żarty były dość sprytny: artyści bardzo ostro odróżnić kulturalnej stolicy Rosji i Moskwie. Duet był w stanie dokonać szczególną uwagę w ogólnym tle programu, a po kilka występów wydanie wypełnione litery wdzięcznych widzów. Tak, bez słowa, można powiedzieć, że Dmitry Khrustalev – „guma” -aktor od Boga.

Wkrótce spadła ciekawe propozycje od reżyserów kina. W 2006 Khrustalyov zadebiutowała na ekranie w serialu „Alicji snu”, aw 2008 roku pojawił się w gwiazdy części komedii „najlepszy film 2”. Parodia rola przyniosła mu prawdziwy sukces, to jest bardzo zabawna parodia udało Dmitry słynnego rapera Moskwy Timati. Krytycy jednak film rozbite na drobne kawałki, ale obraz był bardzo zabawny i znalazła swoją publiczność.

komedia Kobieta

W 2008 roku nowy komiks projekt Comedy Kobieta została uruchomiona na kanale TNT. Dmitry zaproponowano główną rolę w czysto kobiecym zespołem, a on chętnie akceptowane. Pewnie! Aby pracować w klombu pięknych i utalentowanych dziewcząt. W projekcie wzięło udział byłe KVNschits i po prostu piękny, personel był bardzo harmonijny i natychmiast lubiana przez publiczność. Dmitry Khrustalev wykluczyć jego „maliny” mądrze i zdecydowanie. Piękny sprzeczka z Nataley Andreevnoy sprawia, że śmiech publiczność do łez. Dla rosyjskiej TV-żeński comic projektu była absolutna innowacja. Spektakl utknął w kanale, a stało się tak ocenił, że teraz widzowie rok z niecierpliwością oczekują rozpoczęcia transmisji.

gwiaździste hobby

Khrustalyov uwielbia szokować publiczność, istnieją legendy o jego kolekcji okularów przeciwsłonecznych, ale aby je zebrać, zaczął w jego lat studenckich. Kolekcja znacznie wzbogacona w swojej zwykłej trasy, przyniósł po jednym z każdej pary miasta. W tym przypadku, wszystkie instancje mają własną historię. W ogóle, to jest już niemożliwe do wyobrażenia bez regularnych Dmitry kolorowych okularów. W każdym biegu używa przynajmniej jedną parę, a nie zaliczki nie wie, że Dymitr otmochite ten czas. Później zaczął zbierać coraz stosy, dziś kolekcja obejmuje ogromną liczbę kubków o różnych kształtach i kolorach. Wszyscy znajomi wiedzą o swoim hobby i starają się przynieść inną ciekawą nową instancję.

biurowy romans

Pokazuje Comedy Kobieta pojawiła się jako alternatywa dla czysto męskim Comedy Club i okazało się, że kobiety nie mają mniejsze poczucie humoru, były one tak ironicznie wyśmiać siebie i swoich rywali w sklepie telewizyjnym, że dzieci miały ciąg maksymalnie dopasować daną płytę. Wszystko to przepych króluje subtelny, ironiczny i sarkastyczny Khrustalev czasami. Od samego początku kręcenia między jednym z uczestników show, Ekaterinoy Varnavoy i prowadząc opracowane ciepłe stosunki, które natychmiast stały się własnością publiczności. Na pierwszym etapie potyczki jednoznaczny tylko rozbawiony obu z nich, ale bardzo szybko para mogłaby być postrzegana strzelanie w różnych częściach zbóż kapitałowym. Wysoka posągowa piękność i trochę cienkie Khrustalyov były barwną parę.

Jak się okazało później, Barnaba dostrzegł nisko subtelnego faceta odkąd KVN i stale udał się do wszystkich jego występów. Opinia publiczna dowiedziała się o romanse biurowe Khrustalyova i Barnaby po zerwali. Wysoka posągowa uroda była jeszcze przedmiotem jej zainteresowania miłość była o głowę niższy od niej. Lawless serca. Ona nawet śmiał się o tym i powiedział, że niektórzy ludzie tacy jak Leonardo DiCaprio i She – Khrustalev.

Deklaracja miłości

Pierwsze spotkanie odbyło się na odlew Comedy Woman. Khrustalyov nie mógł pozostać obojętny na piękno i pogodnym usposobieniem Katarzyny, a po sześciu miesiącach randek i współpracy z TNT w końcu zdecydował się poprosić dziewczynę na randkę. Usiedli na kilka godzin w kawiarni, a po chwili powieść obrócił tak poważny, że para zdecydowała się żyć razem. Dla Katie punkt zwrotny był powrót z podróży, gdy Dmitry Khrustalev dał jej prawdziwie królewską spotkanie na lotnisku.

Pomimo bliskiego pokrewieństwa, Ekaterina Varnava i Dmitry Khrustalev zaprzeczyć sprawę, powołując się, że są tylko dobrymi przyjaciółmi, którzy są wygodne z spędzania wolnego czasu. Dziennikarze natychmiast zaczął polować, a wkrótce błyszczące magazyny były pełne wyraźnych zdjęć para w miłości. Nawet stworzył kilka komicznych miniatury na Comedy Kobieta, gdy Khrustalev cały czas „zwinięte” z przedmiotem adoracji i Barnabą, ze swoim zwykłym bitchiness, otshivala Shorty, odnosząc się stale, że gdyby był wyższy i bogatsze, ona nie pomyślał. Ale romans biurowy w biurze i że prace powinny być obok siebie przez cały czas. Z biegiem czasu, kilka tak przyzwyczajeni do stale być razem, że to początek odcinka, zaczęli różnice wyjaśnić relację, a gdy nie było już siły po kilku dniach ciągłego strzelania, po prostu przestał mówić do siebie.

luka

Dwie charyzmatyczne osobowości może być bardzo trudno dogadać się w tym samym domu, w pewnym momencie, oboje chcieliśmy wolności. Stają się zmęczony własnej sławy, nie ma czasu, aby po prostu siedzieć cicho w domu, serce do Dyskusja serca. Ale młodzi ludzie są prawie żonaty, a nawet obrączka została zakupiona. Po przerwie nadal mają się widywać codziennie, tak długo, jak strzelanie nie został odwołany. Starali się komunikować w sposób łatwy, przyjazny, a ostatecznie wszystkie ostre krawędzie zostały wygładzone, ale odnowienie relacji o miłości może być mowy. Fakt, że para zerwała, stało się jasne podczas kręcenia „Ice Age”, która nie stawiła się Katarzyna jeszcze raz. Muszę powiedzieć, że Kate lubiła Dmitry matka, Larisa, zawsze utrzymuje stosunki z jej bardzo ciepło z byłą dziewczyną syna.

żona

Generalnie Dmitry Khrustalev, życie osobiste , które jest przedmiotem zainteresowania publicznego, był bardzo skryty człowiek z natury. Tak, nikt nie wiedział, że miał żonę. Dziennikarze nawet udało się znaleźć poza jej nazwę (Victoria Djachuk). Okazuje się, że małżeństwo było już prawie 10 lat przed Khrustalyov spotkała i zakochała się w Ekaterinu Varnavu. Wszystko zostało ujawnione podczas Dmitry Khrustalev i jego żona wsiedli do wypadku drogowego, który prawie zakończył się tragicznie. Sam Khrustalyov uciekł z kilkoma siniakami, a jego żona, 26-letnia Victoria, w stanie krytycznym trafił do szpitala miejskiego. Kiedy para oddzielona, matka Khrustalyova świadectwo kupił dawną żonę ładnym mieszkaniu w Petersburgu i dał samochód. Przed rozwodem Dmitri Khrustalev i jego rodzina mieszkali w mieście nad Newą. Byli małżonkowie oddzielić bez skandalu, ponieważ ich małżeństwo dobiegł końca, ale nadal zobaczyć Dmitry Victoria podpór i rozwiązuje wiele jego problemów. Dmitry Khrustalev i jego żona nie wierzy, że ich małżeństwo upadł z powodu Ekateriny Varnavy one rozeszły się dawno temu.

Victoria Djachuk

Dmitry Khrustalyova żona – Victoria Djachuk – nie jest osobą publiczną, a to jest bardzo nieprzyjemne uczucie wokół niej, choć byłego męża. Ona nigdy nie pojawia się publicznie, a sieć nie ma żadnych fotografii niej. Małżeństwo z gwiazdą, ona woli nie wspominając, a szczegóły jego życia osobistego są znane tylko w bardzo wąskim kręgu przyjaciół. Ona – sukcesy prawnikiem i był żonaty od 2001 do Dmitry. W pewnym momencie, będąc jeszcze studentem, przypadkowo spotkał w kawiarni, a więc był w stanie oczarować Khrustalyova Victoria na pierwszym spotkaniu, że para wkrótce zalegalizować związek.

rezydent

Chociaż Khrustalyov tak wiele lat był mieszkańcem Comedy Club, to nie potwierdzi tego terminu, ponieważ łacińskie „pozostać w miejscu” – to oczywiście nie chodzi o niego. Niebawem to kolejny spektakl z jego udziałem, próby zająć prawie cały swój czas. Dotychczasowe doświadczenia teatr zrobił wrażenie na Dymitra, zaraził teatru, ponadto w czasie prób aktorzy dano możliwość improwizacji i wiele replik i zawartych w ostatecznej wersji gry. Wolność kreatywności i improwizacji – w tym całym Dmitry Khrustalev. Biografia aktor jest pełen twórczych planów, mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli zobaczyć ciekawe projekty z jego udziałem.