145 Shares 3913 views

Michaił Grebenshchikov: biografia, zdjęcia i życie osobiste

10 marca 1976 w Woroneżu urodził się słynny aktor Michaił Grebenshchikov. Biografia naszego bohatera od dzieciństwa pokazuje nam zadatki artysty i pierwsze kroki na trudnej drodze do świata show-biznesu. Przedszkole Misha pozostał żywy pamięci, gdzie to jest w czasie nauki utwory losowo Krzyczeli, że był zabawniejszy. Gdy goście przychodzą do rodziców, mały Michael pokazał im gypsy z wyjściem. Lubiący naszego bohatera w piłce nożnej, był kochliwy. Umiejętności przywódcze wykazywał od dzieciństwa, kiedy był przywódcą w grach dla dzieci i rozrywki. Nadzieję znaleźć pozostałej amunicji z wojny pogrzebał cały las Woroneż.

W dziewięciu lat, Michael Grebenshchikov uczestniczył wraz ze swoim sąsiadem Andreem Shumskim w nieformalnych ruchów «Heavy Metal». Nastolatki plany podboju show biznesu. Michael miał czasu na pisanie wierszy, grać na gitarze.

twórczy sposób

Po szkole, nasz bohater udał się na studia w Woroneżu montażu College, a wkrótce, w 1991 roku, udał się do szkoły nowoczesnej pop dance. Ten zawód lubił, a on entuzjastycznie zanurzył się w treningu. W rok później, Michael stworzył muzykę pop band «Creazy tańca» i pierwszy spróbował swoich sił jako DJ w Domu Kultury 50. rocznicy października w Woroneżu. Zespół został zaproszony do różnych przyjęć i oficjalnych imprez jak egzotyczną obsadą. Rok później zespół nawiązał współpracę z Grebenshchikov Mihailom Sergeevym – Woroneż DJ. Nazwa nowego projektu Boy Band – «DJ MMM».

objeżdżać kraj wkrótce zaczęło. Team "DJ MMM" dzielił scenę z takimi zespołami "Bachelor", "Gaza Strip", a wykonawcy Bogdan Titomir, Dzhimmi Dzhi, Pan Boss i inne.

Zaczęliśmy strzelać filmy, nagrywać nowe kompozycje. Grupa przyszedł do uznania, nie fanów.

W 1994 roku nasz bohater został wcielony do wojska, gdzie służył dwa lata.

W 1996 Grebenshchikov zaproszony, aby zostać prezenterem „rosyjskiego radiowej Woroneż” Program „parkiecie”, gdzie pracował przez około pięć lat.

W 2000 roku przywódcy «DJ MMM» podpisał kontrakt z producentami Moskwie i Seleverstovym Velichkovsky. Zespół został przemianowany na „Basic Instinct”. Później nagrali swój pierwszy album, zespół uczestniczył w „Song of the Year», MTV. Młodzi ludzie koncertował z grupą „Strzałki” i „wirus”.

Z nieznanych powodów, umowa z producentami przedarł roku, ale sam zespół nadal istnieje.

W 2001 roku Michaił Grebenshchikov był dyrektorem artystycznym w klubie nocnym „Sto strumienie”, ale zrezygnował z pracy w celu wzięcia udziału w „Star Fabryka-1” w 2002 roku na „Pierwszy kanał”.

Udział w „Star Fabryka”

Na „Fabryka” Michael przeszedł przez cięcie taśmy jego wypowiedzi, które wyglądały Matwijenko. Matvienko tygodnie zauważył utalentowanego artystę w Woroneżu zaprosić do Moskwy odlew z „American Idol”. Pomimo braku wokalu, Michael zrobił ogromne wrażenie na jury i Był odlewania dzięki swojej kreatywności i mobilności. Zdobył serca wielu ludzi sposób zaprezentować się.

W pierwszym dniu, Michael zdołał Excel. Otrzymał od Oleg Gazmanow na prezent zegarek, który nieco zaskoczył swoich konkurentów. W głosowaniu internetowym „American Idol”, nasz bohater zajął drugie miejsce.

Na tym projekcie fabryka wyszkolony wokal, choreografia, kunszt i innych sztuczek showbiznesie.

Grebenshchikov udziału w programie telewizyjnym „Star Factory:” doprowadziły go do finału, gdzie zajął trzecie miejsce. Można to uznać za jeden ze swoich osiągnięć, na ciernistej ścieżce. Pierwsze miejsce nie może trwać, ale piosenki, które rozegrane Michael Grebenshchikov – „Taniec obnimantsy”, „Wał”, „Nadieżda Babkina” – stały się hity i przyniosła mu miłość widowni, a chwała.

Po zakończeniu „American Idol” Michael Grebenshchikov ponad roku zwiedzania kraju, był dyrektorem i kierownikiem trasy koncertowej. Następnie producenci było 300 miast i dał 500 koncertów.

Po powrocie z trasy Grebenshchikov zaczął pisać nowe utwory, klipy filmowe, a udział w różnych programach i talk show.

Życie po „Fabryka”

W 2004 roku Michael stał się członkiem projektu "The Last Hero 5". Niestety, udział w tej wystawie nie przyniósł mu zwycięstwo. W tym samym roku pracował kanał MTV VJ «». W 2007 roku nasz bohater stał się wiodącym „Kanał Piątka” i „Star Fabryka-7”. Było nadawca radiowy w „DFM Moskwa», «Mega polis 89.5Fm», «Club "Paradise".

Michael został zaproszony jako wiodący projektów takich jak „bomba roku», «Night Life Avords», «Transmisje 8" , "Premium netto Ru",„węzeł»,«werdykt Fighting Championship»,«Forte Fest».

Nasz bohater stał się uczestnikiem wielu programów telewizyjnych: „Dziękuję Bogu, że przyszedł”, „Style Guide”, „Dobre żarty”, „Big Wash”, „Historie Oksany Barkovskoy”, „Życie jest piękne”, „Draw”, „Ściana za ścianą "" Army Shop „i inni.

sam Misha

Przede wszystkim, Mikhail obawia obojętności i zdrady. Jego ulubionym zajęciem było zbieranie punktów. Uważa on sam wielki humorysta. Lubi czytać. Dom zawiera małą bibliotekę książek. Żywej istoty wolę węże ze względu na ich wytrzymałość, więc Misza mieszka w mieszkaniu dwie osoby. W kuchni sprzyja wegetarianizm. Najbardziej pamiętny jego pragnienia – aby stać się gwiazdą.

Rodzina artysty

Michaił Grebenshchikov, życie prywatne , które nie są reklamowane, nie próbując rozgłosu swoją rodzinę i chroni je przed oczami wścibskich dziennikarzy. On udziela wywiadów na temat swoich pomysłów i osiągnięć. Dyskusja na temat życia rodzinnego w wywiadzie dla naszego bohatera próbuje uniknąć – Mikhail Grebenshchikov. żona artysty – atrakcyjna blondynka, z którymi są one około 15 lat razem. Ona nawet wystąpił w jednej z pierwszych filmów o Miszy w piosence „Rolls”.

Albumy i filmografia artysty

Grebenshchikov wystąpił w kilku filmach: „góra Egorina”, „nepruha”, „Terminal”, „My Fair Niania”, „na liście poszukiwanych” i innych.

Michaił Grebenshchikov wydał trzy albumy. Ten zbiór jego kompozycji, które znane są pod nazwami uczniów: „Got”, „elektroforezy”, „pirackich” płyt.

Teraz Grebenschikov Mihail

Michaił Grebenshchikov, którego biografia – jasny kariera, kontynuuje swoją działalność z już ogromnych doświadczeń. Dziś teleradioveduschy, aktor, producent dźwięku, poeta i kompozytor, MC, DJ. Michael stał się pracownikiem Federacji Rosyjskiej Ministerstwo Kultury, Szkoły Zawodowej twórczego rozwoju AB Pugaczowa w 2012 – muzyczna producent kreatywny. Od 2010 roku, a obecnie pracuje nad „Pierwszego Kanału”.