617 Shares 6233 views

Mary Elizabeth Winstead (Mary Elizabeth Winstead): filmografia, życiorys i życie osobiste aktorki (Zdjęcia)

Amerykańska aktorka Mary Elizabeth Winstead urodził się 28 listopada 1984 w mieście Rocky Mount, State of North Carolina. Pięć lat po narodzeniu Maryi rodzice Dzheyms Ronald Winstead i Betty Lou postanowił przenieść stolicę Utah – Salt Lake City.

Broadway

Młodsza Mary Elizabeth nie bawić się lalkami, to od rana do wieczora tańca i śpiewu. Gdy miała 11 lat, jej matka zidentyfikowane w prestiżowej Joffrey Ballet School Ballet School w Nowym Jorku. Tam, Mary miała okazję nie tylko do nauki baletu, ale także naukę aktorstwa. W okresie studiów zajęło trupy na Broadwayu, która uruchomiła właśnie nowy musicalu „Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze”.

Debiut w telewizji

Młoda Mary Elizabeth Winstead, zdjęcia, które zostały wysłane do agenta teatralnego, przez jakiś czas był zaangażowany w produkcjach na Broadwayu, ale jest bardziej przyciąga do kariery w filmie, a ona ma 13 lat zadebiutowała w serialu Dzhona Masiusa „Dotyk anioła”. Rola była niezauważalna, epizodyczny, ale Mary poczuła Aktorka sama. Następnie zagrała Dzhessiku Bennett w serialu „The Passion” na NBC, który został zastrzelony od 1999 do 2000 roku. Ponadto Winstead wziął udział w telewizyjnym filmie „Monster Island” i serialu „Wilk Lake”.

Debiut w kinie

W 2005 roku Mary Elizabeth Winstead zadebiutowała w kinie, Lisa otrzymała rolę Apple w komedii „uwolnienia” w reżyserii Jeffa Hare'a. Podczas kręcenia filmu, aktorka spotkała się z reżyserem horrorów James Wong, i później, i Glen Morgan, który również stworzył filmy w stylu horroru.

Dalsza kariera twórczy jako aktorka w filmie dotyczy przede wszystkim z roli „scream queen”, tzw śpiewaków ról w horrorach, zostaje zaatakowana przez brutalnych morderców, sadystów i oprawców. W 2006 roku Mary Elizabeth zagrała w horrorze „Black Christmas” w reżyserii Glen Morgan, grając Hizer Fitsdzherald, który zginął z rąk bezwzględnych zabójców. W tym samym roku zagrała rolę Wendy Christensen w horrorze „Oszukać przeznaczenie 3” w reżyserii Jamesa Wonga. Bohaterka w zegarkach historia zabił swoich przyjaciół i znajomych z wypadków, których nie można przewidzieć. Jednak Wendy ma fotografie zaliczki widział śmiertelnych okolicznościach, które w sposób nieunikniony ludzie umierają. Poza nią, krwawe obrazy nikt nie widzi.

Twórcze aspiracje aktorką

Jednakże, Mary Elizabeth Winstead nie zostanie usunięta tylko w horrorach, to nie budzi reputacji „scream queen”. Jak każdy szanujący się aktorka Winstead chce odgrywać rolę dramatyczną lub, co gorsza, komedię. Więc przyjął zaproszenie reżysera Mike'a Mitchella do udziału w filmie „Sky High”, gdzie miała grać Gwen Grayson, rolę drugiego planu, ale nie towarzyszy krzyk śmierci. Fantastyczna komedia do rodzinnego oglądania, jak również możliwość spotkać aktorka twórcze aspiracje. Tak więc, filmy z Mary Elizabeth Winstead przedstawiony w wystarczającej różnorodności.

sukces

W 2007 roku wystąpiła w czwartym filmie z serii „Szklana pułapka” Bruce Willis jako John McClane detektywa. I choć obraz okazał się historia Mary Elizabeth dość zajęty i nie wyklucza schładzania wołania o pomoc jej bohaterki, córki McClain – Lucy, jej rola była spełniona. Ponadto, specjalne zasady Hollywood, ponieważ Winstead pojawiły się w filmie z Bryusom Uillisom, jego ocena została znacznie zwiększona. I absolutnie miło było dostać się wokół takich gwiazd jak Jessica Simpson aktorek, Britni SPIRS, Taylor Fry i Paris Hilton, która twierdziła, i castingu do roli Lucy.

Po sześciu latach rozwijają się w jeszcze jeden, piąty, „Szklana pułapka” z Johnem McClane. W tym czasie wydarzenia miały miejsce w Rosji, były związane z rosyjskich oligarchów, materiałów radioaktywnych, a także problemami rodzinnymi McClain, którzy mieli wyciągnąć z więzienia swego własnego syna, który został skazany za udział w zabójstwie kontraktu. córka McClain za Lucy, która tym razem grana przez Mary Elizabeth, w trakcie tej historii nic nie robić, tylko miał córkę swojego ojca, dopóki nie pobiegł i strzał. Jednak ocena aktorka róża, aw tym przypadku, niezależnie od aktywności.

Słynny reżyser Quentin Tarantino zaprosił Mary Elizabeth Winstead, wzrost, wagę i inne dane, które w pełni spełniają wymagania filmie rola Li w filmie „Grindhouse”. Lee charakter bardziej dekoracyjny, bez znaczenia, ale bez tych ról nie może zrobić każdy film hollywoodzki, widzowie chcą zobaczyć piękne kobiety na ekranie. więcej niż 50 milionów dolarów wydano na strzelaniu, ale obraz nie zdało egzaminu w kasie na wiosnę 2007 roku.

Główną rolę

W 2010 roku studio filmowe Universal Pictures został nakręcony reżysera Edgara Rayta „Scott Pilgrim kontra świat”. Mary Elizabeth Winstead odegrał ważną rolę, Ramona Flowers, który udał się do Scotta po serii chłopaków, wśród których byli: skater, Rocker, bliźniaki i innych ludzi magazynu Sports, tylko 7. I z każdym z tych Pilgrim musiał walczyć, bo inaczej nie byłoby Ramon otrzymał w jego stosowania. Scenariusz filmu byłaby zazdrość Dzheki Chan, jak to było walki i sporty walki. Przygotowując się do fotografowania wszystkich podmiotów na pięciu lub sześciu godzin praktykujących w specjalnym obozie na przedmieściach Los Angeles pod kierunkiem trenera. Ramona nauczył się walczyć, a mam na myśli aktorkę Winstead.

Filmografia

Mary Elizabeth Winstead (jej filmografia dzisiaj zawiera około 30 obrazów) ma nadzieję, że do wycofania nie jest jeszcze w kilkunastu ciekawych projektów. Lista zawiera tylko niektóre z filmów z różnych lat z aktorką:

 • 2004 – "Monster Island" w reżyserii Dzhek Perez / Maddy.
 • 2005 – "pokój making" w reżyserii Dzheff Hea / Liza Eppl.
 • 2005 – "Sky High", w reżyserii Mike'a Mitchella / Gwen Grayson.
 • 2005 – "Ring 2", w reżyserii Hideo Nakata / Evelyn.
 • 2006 – "Bobby" w reżyserii Emilio Estevez / Syuzen Teylor.
 • 2006 – "Black Christmas" w reżyserii Glen Morgan / Hizer Fitsdzherald.
 • 2007 – "Proof Death" w reżyserii Quentina Tarantino / Lee.
 • 2007 – "Dziewczyna z fabryki", w reżyserii Dzhon Hikenluper / Ingrid.
 • 2008 – „Zrób krok” w reżyserii Darrena Granta / Lorin Kirk.
 • 2010 – "Scott Pilgrim kontra świat" reżyser Edgar Rayt / Ramona Flowers.
 • 2011 – "Coś", reżyseria Matthijs van Heynigen / Keyt Lloyd.
 • 2011 – "Magnificat" w reżyserii Riley Stearns / Lynn.
 • 2012 – "Abraham Lincoln: Vampire Hunter", reżyseria Timur Bekmambetov / Mary Todd Lincoln.
 • 2012 – "Beauty wewnątrz", w reżyserii Drake Doremus / Lih.
 • 2012 – "do kosza", reżyser Dzheyms Ponsoldt / Keyt Hanna.
 • 2013 – "Syndrom DDR", kierowane przez Stu Zicherman / Lauren Stinger.
 • 2013 – "ekscytujący czas", reżyser Dzheyms Ponsoldt / Holli Kili.
 • 2014 – "Kill the Messenger" w reżyserii Maykl Kuesta / Doun Garsiya.

I wreszcie,

Dla fanów, którzy są zainteresowani w osobistym życiu Mary Elizabeth Winstead, informujemy, że aktorka jest żoną reżysera i scenarzysty Riley Stearns, z którym 18-letnia aktorka spotkała się podczas rejsu. Ceremonia ślubna odbyła się w 2010 roku.