85 Shares 8497 views

Lek „Akarin”: instrukcje użytkowania, dawkowanie

Co to jest „Akarin”? Instrukcje użytkowania, informacje zwrotne na temat skuteczności tego narzędzia zostaną omówione poniżej.


podstawowe informacje

Co to jest lek „Akarin”? Instrukcje dotyczące korzystania z doniesieniami, że to biologiczny środek działania contact-jelitowe przeznaczone dla upraw warzywnych i porzeczek leczenie przeciw roztoczom. Lek uważa również nie mniej skuteczne przeciw innym szkodnikom całego kompleksu.

Funkcje fundusze

Preparat „Akarin”, instrukcje użytkowania, które znajduje się poniżej, jest jednym z kilku środków o szerokim spektrum działania (w stanie otwartym i zamkniętym podłoża) skierowanych przeciw większości szkodników.

Według wielu ekspertów, lek w kwestii negatywnie wpływa stonki ziemniaczanej, roślinożerne roztocza, liściożerne Coleoptera, otwarte w pozycji siedzącej mszyce, larwy owadów pilarzowatych i Motyle, wciornastków oraz niektóre szkodniki liści górniczych.

Nie możemy powiedzieć, że jest to sposób na skuteczne działanie przeciw wielu nicieni root-knot, które żyją w chronionym terenie.

Działanie i skład

Że zawiera lek „Akarin”? Instrukcja użycia oznacza, że głównym składnikiem tej narzędzia jest zestaw wysoce specyficznych neurotoksyn wytwarzanych przez fizyczne grzybów glebowych. Po penetracji kontaktu ciała lub szkodniki jelit (w mikroskopijnych dawkach) nieodwracalnego wpływu na ich NA.

W sprzedaży tego środka wchodzi 2 i 5 ml ampułek. To nie jest toksyczna dla ludzi, ale ma słaby i raczej nieprzyjemny zapach.

Funkcje fundusze

Co jest niezwykły lek „Akarin”? Instrukcje dotyczące stosowania oświadczeń, że oznacza to nowej generacji z wieloma zaletami. Jest w stanie być przechowywane przez okres dwóch lat, ma niskie zużycie i skutecznie niszczy wszelkie szkodniki, nie powodując ich uzależnienia, w tym wielokrotnego użytku.

Trudno nie zauważyć faktu, że lek jest całkowicie bezpieczny dla ludzi i innych zwierząt stałocieplnych. To działa selektywnie na różnych rodzajach stawonogów. Ponadto, zalecane dawkowanie jest sposobem bardzo toksyczne dla drapieżnych błędów biedronki, mszyce, pająki, mrówki, krzyżak dżdżownic, chrząszczy i podłoża.

Jakie inne cechy nie narkotyk „Akarin”? Instrukcje użytkowania, opis wskazuje, że może on być stosowany bez jakiegokolwiek strachu w czasie żniw, jako jej składnik aktywny jest w podziale na prostych elementów po zaledwie dwóch dni.

To narzędzie przeszedł szeroką aprobatę na otwartej przestrzeni oraz w szklarniach. W naszym kraju, to działa jako lek, który nie ma sobie równych na aktywność biologiczną, a także na szeregu cech środowiskowych i sanitarnych.

Lek „Akarin”: instrukcje użytkowania

W celu efektywnego wykorzystania funduszy musi przestrzegać pewnych zasad.

warunki temperaturowe

Zakłady przetwórcze ten preparat należy zrobić w suchej, bezwietrznej i bezchmurnej pogodzie. Należy zauważyć, że nawet niewielkie osady mogą znacznie zmniejszyć skuteczność „Akarina”. To samo odnosi się do temperatur poniżej 16-20 ° C.

czas działania leku

Jad akarina nerw. Leczenie tego środka jest najlepiej wykonać opryskiwacz, które stanowią drobno rozproszony rozpylonej cieczy, a także równomierne zwilżanie całej obrabianej powierzchni (arkusz lub łodyga).

Śmierć szkodniki po zastosowaniu leku odbywa się w dniu 3, a maksymalny efekt jego stosowania mieści się w 6 dniu.

Owadobójcze działanie leku na powierzchni arkusza i może mieć długość aż do 72 godzin (w korzystnych warunkach pogodowych).

Uważany za lek nie uzależnia w szkodniki, w związku z którym częstotliwość zabiegów nie zmniejsza jego skuteczność.

Długoterminowe przechowywanie roztworu roboczego nie jest dozwolone. Należy go stosować w ciągu 60 minut po przygotowaniu.

zgodność

Narzędzie działa powierzchniowo, to znaczy, że nie wnika liści. W związku z tym, aby osiągnąć lepszy wynik w roztworze roboczym zaleca się, aby dodać rodzaj „kleju”. Jak to jest możliwe aby użyć niewielką ilość szamponu lub mydła owadobójcze. Takie środki pozwolą lekowi pozostają na roślinie przez długi czas.

Nie możemy powiedzieć, że „Akarin” jest zgodny z różnych mikroelementów, nawozów i środków pobudzających. Poprzez dodanie tych substancji w roztworze roboczym, jesteś nie tylko chroni rośliny posposobstvuete, ale również dobry Przeprowadzić je, a także w celu zwiększenia ich odporności. Ponadto, dodanie składników aktywnych powierzchniowych „Akarin” znacznie zwiększa skuteczność wobec kompleksu ssania i gum do szkodników na otwartym polu.

Zalecana dawka leku, opinie

Ile należy stosować leku „Akarin FE”? Instrukcje do stosowania twierdzi, że 1 litr wody muszą być:

  • 3 ml na cutworm owocówka jabłkóweczka, chwytaczy i Tortricidae;
  • 2 ml – dla stonki ziemniaczanej i roztocza;
  • 4 ml – dla Belyanko kapusta i Repnev;
  • 6 ml – mszyc.

Należy zauważyć, że wobec roztoczy wystarczające dane audio przetwarzanie leku przed gąsienicami – 2 (drugi – miesiąc później), i przed chrząszczami – 3 (co 10-13 dni).

Według opinii klientów, zabijając szkodniki, rozważane środki znacząco zwiększa wydajność roślin warzywnych i owocowych. Co do meritum plantatorów narkotyków to jego brak toksycznego wpływu na ludzi.