771 Shares 5937 views

Seria „Ósmy uczucie”: aktorzy i role

W 2015 roku udał się ekrany seryjne siostry Lily i Lana Wachowski „Ósmy uczucie”. Aktorzy, którzy zagrali w serii Obsada: Emily Amin Dzheymi Kleyton, Tappens Midlton Miguel Silvestre Bae Doona, Tina Desai, Maks Rimelt Brian Dzhey SMIT.


O wystawie

Lily i Lana zasłynął na całym świecie jako twórców trylogii „Matrix”. Nowe dzieło „Ósmego uczucie” – serii z gatunku dramatu fantastycznego. Fabuła opowiada o swoich ośmiu bardzo różnych ludzi. Żyją w różnych częściach świata, są różnych narodowości, różnych w statusie materialnym, orientacji seksualnej.

Wszystkie te osiem osób osiągnąć niespodziewanie nowe możliwości – teraz mogą czuć siebie w pewnej odległości i wpływają na siebie nawzajem życie. Stają się senseytami. Osiem zdolność wzrost z serii. Jeśli pierwszy odcinek bohaterów są w stanie zobaczyć i usłyszeć siebie, jak rozwija się historia, uczą się kontrolować organach innych senseytov.

W życiu każdego z ośmiu mają własne problemy. Każda z tych grup ma rozwiązać wiele osobistych problemów na codzień. Ze względu na odkrytą zdolności do senseytami zaczyna polować pewną złowrogą korporacją.

serial telewizyjny emitowany w kanale Netflix. W tym momencie przyszedł dwa sezony serialu. Jeden z twórców „Ósmy Feeling” pisarza Dzhozef Maykl Strazinski wyraził nadzieję, że seria będzie stanąć pięć lub sześć pór telewizji.

«Ósma uczucie": aktorzy i role

Kto wystąpił w serialu? Aktorzy z serialu „Ósmy uczucie” shared rolę w następujący sposób:

  • Rola kierowcy autobusu z Nairobi Toby Onvumere wykonywane Emel Amin.
  • Rola kobiet biznesu i gwiazdy kickboxingu Sung Park Seul dostał aktorka Bae Doona.
  • W roli blogerów, hakerów i transseksualnych Nomi Marx – Aktor Dzheymi Kleyton.
  • Rola farmaceuty z Mumbai Kala Dandekar wykonane Tina Desai.

  • Rola rezydent berlińskiego, polowali sejfy antywłamaniowe, Wolfgang Bogdanow dostał Max Riemelt.
  • Rola Rayli Blyu, dziewczyna DJ z Reykjaviku, który mieszka w Londynie, śpiewał aktorka Tappens Midlton.
  • W roli aktora z Meksyku, który ukrywa swoją orientację seksualną, Lito Rodriguez mówił Miguel Angel Silvestre.
  • W roli policjanta Will Gorski Chicago wystąpił aktor Brian Dzhey Smit.

Emel Amin i Dzheymi Kleyton

Aktorzy z filmu „Ósma uczucie” Amin i Clayton – dokładnym przeciwieństwem siebie. Emel – afroevropeets z Londynu, Jamie – białe transpłciowych z San Diego.

Amin urodził się 30.07.1985 roku. Rodzice Emel – Jamajczycy – vikentiytsy. Facet w filmach i telewizji od 2003 roku. Najjaśniejsza jego roli do tej pory w „The Maze Runner” reżyser Wes Ball, opublikowanej w 2014 roku.

Clayton urodził się 15.01.1978, chłopca o imieniu Jamie. Rozpoczęła karierę w serialu poświęcony transpłciowych i problemy społeczności LGBT. Film został wycofany w 2010 roku.

Tappens Midlton Miguel Silvestre

Bohaterowie Tuppence i Michała – w przeciwieństwie do dwóch pozostałych obrazów show „Ósmego uczuciem”. Aktorzy Middleton i Sylvester grać dwa znaki europejskie w serii.

Tuppence urodził się 21.02.1987 w mieście Bristol w Anglii. Wystąpiła w filmach i telewizji od 2008 roku. Jej filmy filmografia „Jupiter rosnący”, „The Game imitacja”, „Czat”, serial „Kości”, „Lewis”, „Wojna i pokój” i inne.

Miguel urodził się 06/04/1982 w Walencji, w Hiszpanii. Jako nastolatek, facet gra w tenisa profesjonalnie, ale z powodu kontuzji został zmuszony do opuszczenia sportu. Film Miguel kariera rozpoczęła się w 2004 roku. Aktor znany z ról, głównie w Hiszpanii. Seria „Ósmy uczucie” (aktorzy wsiedli do niego na różne sposoby) był Miguel szansę zyskać popularność poza granicami jego ojczyzny.

Bae Doona i Tina Desai

Bae – aktorka z Korei Południowej, urodził się 11.10.1979 w mieście Seul. Tina – indyjska aktorka, urodziła się 24.02.1985, w Bangalore w Indiach. Obie dziewczyny rozpoczął swoją karierę jako modeli.

Tina Desai grał w słynnym filmie "Hotel" Marigold "The Best Exotic".

Bae Doona – w „Jupiter wstępującej” siostry Wachowskich, pracował wcześniej z Tappens Midlton, kolegą z serialu „The ósmej uczuciem”. Aktorzy, którzy pracowali przed Lana i Lily Wachowski, oczywiście, pierwszy dotarł do odlewu z serii.

Maks Rimelt i Brian Dzhey Smit

Max urodził się 01/07/1984 w Berlinie. Działając kariera rozpoczęła się na faceta o 13 lat. Obraz z filmografii aktora „Girls on Top”, „City 44”, serial „specjalny oddział” Cobra 11 „i inne prace.

Brian urodził się 12.10.1981, w Dallas, w Stanach Zjednoczonych. Działając kariera rozpoczęła się w 2005 roku. W jego filmografia pokazuje jak "Prawo i porządek", "Stargate: Universe", "Agathy Christie Poirot", "Gossip Girl".