293 Shares 9369 views

Film „Carnival Noc”: aktorzy i role

W przeddzień nowego roku wielu ludzi w krajach byłego Związku Radzieckiego z przyjemnością recenzowania film „Carnival Night”, aktorzy, którzy swoim entuzjazmem i poczuciem humoru może rozjaśnić nastrój i zestaw świąteczny nastrój. Co nakręcony komedia Eldar Ryazanov i dlaczego widzowie są stale weryfikując je teraz sześćdziesiąt lat?


„Carnival Noc”: aktorzy i role. Igor Ilyinsky jak Ogurtsov

Film zaczyna się od tego, że w jednym z domów kultury w przeddzień świąt noworocznych jest mianowany po dyrektora towarzyszu Ogurtsov.

Ogórki – postać jest bardzo ciasna, że absolutnie nic nie wie o sztuce, a zwłaszcza w przemyśle rozrywkowym. Serafim Iwanowicz Stałego posiekać wszystkie starania zespołu kreatywnego DC. A potem robotnicy, prowadzeni przez Lenochkoy Krylovoy ogłosić ogórki nieoficjalny bojkot: podjęli stanowczą decyzję, aby zrobić wszystko, aby Serafim Iwanowicz nie mógł zepsuć wakacje. Na tej podstawie i fabuła filmu „Carnival nocna”: aktorzy, czy raczej ich charaktery stale dostać się sytuacje komiczne, starając się oprzeć despotyzm aktorstwo dyrektor.

Igor Ilyinsky był dobrze znany publiczności radzieckich jest jego komiczne role. Najlepsze z tego wszystkiego udało mu ograniczoną rolę urzędników i biurokratów. Najsłynniejszy aktor Ivan Byvalova rola w filmie „Wołga-Wołga”, „Hańba! – krzyknąłem jego charakter w jednym z odcinków – zostałem wezwany do Moskwy, a oni unfetters mare "!

„Carnival Noc”: aktorzy. Ludmiła Gurczenko w roli Lenochki Krylovoy

Rola Leny Krylovoy był debiut na Ludmila Gurchenko. Jednak to nadal jest to część nieco w filmie Yana Frida „Droga Prawdy”, ale naprawdę rozpoznawalny Gurchenko rozpoczęła się dopiero po filmie Eldara Ryazanova.

Lenochka Krylova, fabuła „Carnival Night” z całego serca jest chory na wspólną przyczynę: zorganizować wypoczynek dobry noworoczne dla niej – to sprawa życia i śmierci. Jednakże, nie jest dyrektorem DC i ogórki „stawia małżeństwo” we wszystkich pokojach, które zostały przygotowane Krylova. Przewidując katastrofę, bohaterka Gurchenko na własne ryzyko rozpakowuje „podziemną” działalność: zespół kreatywny DC udaje tylko, że realizuje zlecenia Ogurtsova, ale faktycznie pozostawia zebranych przed programem niezmienionej.

W przypadku współpracy z Ludmila Gurchenko Eldar Ryazanov był dobry początek kariery: trochę później zagrała w takich filmach jak „wspaniałych stacji przez dwa”, „Słomkowy kapelusz”, „starego konia” i innych.

Yuri Biełow jak Grisha Koltsov

W filmie „Carnival Night” aktorzy Yury Biełow i Gieorgij Kulikow odgrywa rolę elektryka i malarza, który wszystkim pomóc Lenochke Krylovoy. Jednak charakter Yuriya Belova – Grisha Koltsov – nie robi to z altruistycznych pobudek: On jest potajemnie zakochany w Lenie i ma nadzieję uzyskać ją do wzajemności. Czasami nawet młody człowiek porusza się wręcz szantażu. A w końcowym obrazie wciąż udaje się przyciągnąć uwagę pięknych kobiet.

Dla Yuri Biełow fotografowania w „Carnival Night” również stał się krytyczny: pierwszy powierzono mu główną rolę, a nawet w filmie, który został walcowane radziecki przywódca w 1956 roku po tym, aktor pojawił się w wielu filmach, które stały się klasykami w filmie „Gori, moja gwiazda „w komedii Eldar Ryazanov,” The Girl bez adresu „melodramat” Aleshkina miłości „w” Hussar ballady „” Królowa stacji benzynowej „i wiele innych filmów.

Gieorgij Kulikow jako IRE

Młodzi aktorzy z filmu „Nocny Carnival” później stał się znany i rozpoznawalny osobowości. Gieorgij Kulikow, który pojawił się w filmie w postać artysty IRE szczęście nie mniej niż: przez całe życie grał w dziewięciu filmach w rolach głównych oraz w kilkudziesięciu filmach pojawił się jako drobne charakteru. Aktor można zobaczyć w filmie „Zwykli ludzie”, „The Girl bez adresu”, „Lecą żurawie”, „Trzy razy zmartwychwstał”, „Czyste niebo” i wiele innych.

Najbardziej spektakularne sceny z udziałem George'a Kulikova w „Carnival Night” – to jest, gdy artysta Antennal w imieniu Lenochki Krylovoy musi „zneutralizować” Wykładowca „społeczeństwa dla rozpowszechniania”. Naiwny Sergey rozumie tego zadania na własną rękę i po prostu przylutować Sergei Filippov bohatera. A co się dzieje obok na ekranie lub jako pun nie można nazwać.

Sergei Filippov jako wykładowca

Film „Carnival Noc”, aktorzy i roli, która jest tak zatopiony w duszy widowni przedstawicieli różnych pokoleń, tkane zabawy szczegóły, które stale utrzymują uwagę widza i zmusić go do uśmiechu.

Na przykład, uznanym mistrzem kina radzieckiego, Sergei Filippov pojawia się w kadrze przez zaledwie 5-7 minuty – on gra ten sam wykładowca, który musi przeczytać Sylwestra z publicznością wystawić nudny wykład na temat kosmosu. Po artystka traktuje Antennal nieszczęśliwych okulary wykładowca para likier, brandy, Filippova bohater nadal idzie na scenie DC, kołysanie i zagovarivayas. A następnie przez cały szkic humorystycznym wykonaniu aktora: po raz pierwszy, zamiast pokazać gesty mikroskop, brakuje wyimaginowanej szkła i przynosi go do ust, a następnie opuścił portfel mówi sakramentalne zdanie: „Czy istnieje życie na Marsie? Czy istnieje życie na Marsie? Nauka nie jest znana. Nauka jeszcze nie pisał. "

Sergei Filippov jak widać w filmie Leonida Gaydaya "The Twelve Chairs", gdzie błyskotliwie zawodnik Pussycat Vorobyaninov.

Inne role wykonawców

Także w filmie "Nocny Carnival" widać Tamara Nosov ( "Cześć, jestem twoją ciocię"), operetka aktorka Olga Wlasowa, Andrew Tutyshkin ( "Anna Karenina") i Władimir Zeldin ( "The Dancing Master").

Kontynuacja filmu

W 2006 roku na cześć rocznicy oryginalny obraz Eldar Ryazanov nakręcił film-muzyczne „Karnawał noc 2”. Aktorzy Alyona Babenko ( „Driver dla Vera”), Siergiej Bezrukov ( „Admiral”) i Sergey Makovetskii ( „likwidacji”) próbował wskrzesić długą historię, ale musi grać w nowych okolicznościach. Oczywiście, że film nie jest tak popularne jak w oryginale. Ale najprawdopodobniej Eldar Ryazanov a nie liczyć na spektakularnym sukcesem, ale po prostu chciałem przypomnieć widza niegdyś stworzył arcydzieło.