317 Shares 9046 views

Kompleks hotelowy „Victoria” (Sukka Anapa Resort): recenzje, opisy i recenzje

Są prawdziwi fani odpoczynku na południu Rosji, w regionie Krasnodar. Są tacy, którzy turyści z przyczyn niezależnych od nich postanowił zmienić Egipcie i Turcji dla krajowych ośrodków morskich. Cokolwiek to było, ale w Rosji nadal istnieją miejsca wyprowadziła uwagę mas. Nie daleko od takich znanych kurortów jak Soczi Gelendzhik i Anapa, żyć ich cichych osiedli życiowych Vityazevo Gisela-Dere, Nebug, Sukkah.


Hotel „Victoria”, które zostaną omówione w niniejszym artykule znajdują się w tej ostatniej miejscowości. Dla słowiańskie ucho Sukka nazwa ezkoticheski brzmi, ale zrobić akcent na ostatniej sylabie. Nazwa miejscowości wypoczynkowej otrzymał od drugiej stronie rzeki. „Su” na Adygeisk oznacza „woda”; "KKO" – "cool". Rzeka tworzy dolinę który zachwyca turystów swoim pięknem. Kilka śródlądowe, trzy kilometry od wybrzeża, jest słodkowodne jezioro, w pobliżu morza – wieś. Wszystkie z nich są nazywane Sukka.

„Victoria” (pensjonat), gdzie znajduje się

Historycznie rzecz biorąc, że bezpośrednio od plaży w miejscowości nie ma żadnych budynków. Wszystkie apartamenty znajdują się w samym sercu kontynentu. Aby dostać się do Sukkah – nie ma problemu. We wsi znajduje się trzynaście kilometrów na południe od Anapa. A wcześniej, miasta można dotrzeć drogą powietrzną lub lądową – pociągiem, samochodem. Od dworca autobusowego Anapa w Sukkah chodzenie autobus 109. Pensjonat „Victoria” płatny przekazuje do / z lotniska lub dworca kolejowego Anapa.

W miejscowości znajduje się obóz dla dużych dzieci lato (gdzie każdego lata strzelają kolejny „zbieraniną” historie), a także wiele prywatnych pensjonaty. "Victoria" (Sukka) mieści się przy ul. Centralny, dom do dziesięciu. Sama nazwa ulicy wskazuje na strategicznie korzystne położenie kompleksu hotelowego. Aż autobusie dalekobieżnym przestać chodzić około siedmiu minut. Do plaży – piętnaście. Sklep spożywczy jest bardzo blisko. Wokół „Victoria” pełne życia. Jest wybór kawiarni, na rynku lokalnym, można kupić owoce i warzywa.

Suka, "Victoria" (pensjonat): Description

Kompleks hotelowy składa się z dwóch budynków o trzech i czterech piętrach połączonych korytarzem. Są one zaprojektowane w taki sposób, że nie jest przytulne patio między nimi. Jest dobrze zacienione kręcone winorośli. W środku dziedzińca monotonne szmerów małą fontannę. Terytorium w kompleksie hotelowym „Victoria” (Sukka) jest mały, ale doskonale wyposażone.

Opinie mówią, że właściciele starają się stworzyć atmosferę egzotycznym kurorcie. Tutaj nawet kiwi jest uprawiana. Wszystko jest bardzo funkcjonalny. Jest tam plac zabaw i brodzik. Obudowa pensjonat malowane w kolorze białym i niebieskim, które wraz z jasnym słońcu południowej przywołuje skojarzenia z Grecji. Teren jest mały, ale nadal spoczywa maszyna odbywa dołączyć konia żelaza na parkingu. Wsie i budynki „Victoria” Zegar nadzoru wideo jest prowadzona.

Numer jeden korpus

Jak mówią, opinie, budowa kompleksu hotelowego „Victoria” (Sukka) zajęte pokoje o wyższym statusie. Nie ma podwójne „standardów” balkony. Powierzchnia tego pokoju – dwudziestu dwóch metrów kwadratowych. W sypialni posiada klimatyzację, lodówkę, telewizor, łazienkę z WC i prysznicem.

W tej samej sprawie może być zakwaterowany w potrójnym „standard”. Opcja ta jest interesująca, ponieważ w przestronnej sypialni znajduje się miejsce dla czwartej osoby, ponieważ nie istnieje również dodatkowa kanapa. Duże rodziny mogą być zakwaterowane w przestronnym apartamencie rodzinnym „”. Ma taką samą treść jak „standardowy”, ale obszar sypialnia opiera się część wypoczynkowa z mebli tapicerowanych.

Numer 2. Obudowa kategorie pokoi

W hotelu „Victoria” (Sukka), można znaleźć miejsce na każdą kieszeń. Hotel posiada trzydzieści dziewięć pokoi. Nie wszystkie z nich są gotowe na przyjęcie gości przez cały rok. Pokoje „Economy” zaprojektowany, aby pomieścić gości w okresie wakacyjnym – od początku maja do końca września. Pokój znajduje się w drugiej kategorii (trzypiętrowy) obudowy. „Gospodarka” jest podzielony na podkategorii. Wszystkie z nich zostały zaprojektowane, aby pomieścić trzy osoby. Prysznic i toaleta dla gości takie pokoje – na podłodze. W normalnej „gospodarki” z wentylatorem i „Economy Plus” – klimatyzacji.

Nie ma innych pomieszczeniach sub-budżetowe. „Gospodarki Comfort” jest split i prysznicem. Nawet w obudowie umieszczone standardowe pokoje trzyosobowe. Ich powierzchnia jest prawie dwa razy więcej niż „gospodarki” – dwudziestu czterech metrów kwadratowych przeciwko trzynastu. „Standard” ma TV, lodówka, klimatyzacja. W tym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Kolejna kategoria – „pakiet rodzinny”. Składa się z dwóch sypialni. Do tej liczby przylega balkon.

żywność

Kompleks hotelowy „Victoria” (Sukka) ma własną kawiarnię z tarasem letnim. W sezonie jest tam zestaw karaoke. Administracja nie obejmuje żadnych posiłków w cenie pokoju w hotelu. Ale możliwe jest zapłacić za sam posiłek. Śniadanie w 2016 roku był wart sto trzydzieści rubli, obiad – 170, a kolacja – stu pięćdziesięciu. Opinie mówią, że kucharz w kawiarni przygotowuje bardzo smaczne i wysokiej jakości produktów. Porcje są duże, a dania wyglądają jak domowe jedzenie.

W kawiarni znajduje się obszar dostępny dla gości, którzy nie chcą płacić za jedzenie, ale wolą gotować sami. Jest płytą grzejną cztery palniki, kuchenka mikrofalowa, istnieje zestaw niezbędnych naczyń i zastawy stołowej. Sklep spożywczy znajduje się obok hotelu. Większość turystów, którzy opuścili recenzje, preferowany stolovatsya w hotelowej kawiarni. Twierdzą oni, że w ogniu gotować, a nawet na wakacjach zbyt trudne. A cena posiłku w hotelu nie są wysokie, zarówno dla jakości tych usług.

usługi

Kompleks hotelowy „Victoria” (Sukka Anapa) goście mogą parkować za darmo. Na życzenie, ponownie, jest absolutnie za darmo, można uzyskać deska do prasowania. Do dyspozycji turystów kuchni, gdzie można przygotowywać własne jedzenie. Czyste pokoje na żądanie. pościel zmieniana jest raz w tygodniu, a ręczniki – co cztery dni.

Za dodatkową opłatą można zamówić transfer z Anapa. Na lotnisko lub dworzec kolejowy zostanie przyjęty ze znakiem i domchat z wiatrem do bramy hotelu na około dwudziestu minut. Kompleks posiada basen dla dzieci. W zacienionym patio wyposażone w siedzenia.

plaża

Hotel „Victoria” (Sukka) jest oddzielona od morza jakieś osiemset metrów. Żwirowa plaża rozciąga się pomiędzy wypoczynkowej miejscowości Wielki i Mały Utrish. W przeciwieństwie do Anapa, pagórkowaty teren tutaj. Po tym wszystkim, to podnóża Kaukazu. W związku z tym, tu i klimat jest nieco inny. Sukka mniej wiatru, niższa wilgotność (dziesięć procent), lipiec łagodniejsze ciepła.

Poza tym wszystkim, wieś otoczona jest wzgórzami pokrytymi jałowce. To prawdziwy krzew życie, ponieważ w jego szyszek, igieł sosnowych i drewno zawierające lecznicze olejków eterycznych. Powietrze może być wywołana przez czynnik prowadzący. Wyposażony żwir wsi regularnie czyszczone. Woda – znacznie czystsze niż w Anapa. Nie jest to zaskakujące, aby zobaczyć delfiny tutaj. Ale tu jest strome wejście do morza powoduje, że rodzice zawsze być czujni i opiekować się dziećmi. Już półtora metrów od brzegu zaczyna znaczną głębokość.

Rozrywka w ośrodku

Nie myśl, że znajdą się na odludzie, jeśli zdecydujesz się zrelaksować Guest House „Victoria” (Sukka). Anapa – hałaśliwym i, co najważniejsze, bardziej kosztowne ośrodek, położony zaledwie piętnaście kilometrów. Ale w Sukkah można znaleźć wystarczająco dużo rozrywki. Położony bezpośrednio nad brzegiem parku wodnego „Golden Beach” z ciekawą atrakcją „Storm”. Sztuczne fale osiągnąć trzy lub cztery punkty. Opinie są zalecane, aby przejść do jeziora i spojrzeć na łysej cyprysów, które rosną bezpośrednio w wodzie. Jeśli chodzi o hotel „Victoria” (Sukka), opinie zauważyli, że nie są silnie o poszanowanie praw innych gości na relaksujący wypoczynek.