119 Shares 7825 views

Co to jest i jak korzystać z zakładek wizualnych do Google Chrome

wiele przeglądarek zostały opracowane do przeglądania zawartości Internetu. Różnią się one w ich możliwości, wsparcie, projektowania, a ilość dodatków. A standard montażu, nawet w takich przypadkach, niewiele osób są spełnione. Jednym z obszarów, na których użytkownicy – ulepszona konstrukcja. I to jest dobre w tym celu skonsultować zakładek wizualnych dla Google Chrome.


Jakie są wizualne zakładki

Kiedy się tam dostać? W tym przypadku, zakładek wizualnych dla Google Chrome 2.0.1 został użyty po raz pierwszy. Od tego czasu zostały one poddane wiele zmian i ulepszeń, a różnica między nimi jest znacząca. Wizualnych zakładek Google Chrome 2.0.1 i nowoczesnych wersjach przeglądarki są różne, tak że nawet trudno uwierzyć, że są z tego samego oprogramowania.

zakładki wizualne pozwalają zapisać link do strony. Ale nie jako zwykły link tekstowy, oraz z dodatkiem jednej fotografii na stronie. Zazwyczaj jest ich pojawienie się w następujący sposób: w układzie matrycy z pewną liczbą kolumn i rzędów (można skonfigurować własne). Każda komórka ma obrazu, automatycznie pobrany z witryny, a podpis w postaci jego nazwy.

Co jest oferowany domyślnie?

Gdzie są zakładki wizualne dla Google Chrome? Co one dają? Być może słyszeliście o wizualnych zakładek dla Google Chrome z „Yandex” lub innej firmy, ale jeśli czytasz ten artykuł – jest mało prawdopodobne, że były używane wcześniej. Aby je zobaczyć, trzeba otworzyć pustą stronę w przeglądarce. Nie można przejść do dowolnej strony, klikając na ikonę tego potrzebujących. Tu może powstać pytanie: „A co wizualne zakładki różnią się od zwykłych kart?” Fakt, że w standardowej konfiguracji macierzy jest utworzony z najbardziej popularnych witryn, a można po prostu przeciągnij i upuść je w matrycy do naprawienia lub usunięcia.

Że proponowane rozszerzenie?

A jeśli trzeba dodać nowy zasób? Nie ma standardowego faworyci będą mogli pomóc. Nie należy usuwać istniejące przed takim czasie jak nie wydaje się konieczne witrynę. I uzupełnienia są zakładki wizualnych, pozwala stworzyć zbiór witryn, które powinny być pod ręką. Na poparcie swojej popularności jest fakt, że ustawienie wizualnych zakładek Google Chrome nie jest problemem, i zrobić wszystko, co w zależności od ich upodobań może każda osoba.

Jak zainstalować zakładek wizualnych?

Tutaj najlepiej jest utworzyć specjalny algorytm:

  1. Początkowo „Zaawansowane” należy przejść do menu Ustawienia, wybierz menu „Narzędzia”, kliknij na niego w menu.
  2. Kliknij na „Więcej ekspansji.” Jeśli nie jest widoczny, przewiń okno w dół. Jest to możliwe w tym przypadku, jeśli jeszcze nie zainstalowano żadnych rozszerzeń do przeglądarki.
  3. pojawia się linia. Jeśli trzeba spróbować jednej z bardziej reprezentowanych zakładek można go prowadzić. Jeśli chcesz wybrać z drugiej – w polu wyszukiwania wpisać „zakładki Wizualne” lub coś podobnego i wybierać. Ale liczba dodatków, delikatnie mówiąc, przewraca, więc nie trzeba siedzieć w pół dnia, wciąż szuka. W większości przypadków te poniżej są elementarne klony. Ale wolna wola, a jeśli istnieje potrzeba – można szukać.
  4. Naprzeciw lubił powiększenia kliknij na przycisk „Install”.
  5. Wszystko można zebrać kolekcję zakładek.

Jeśli chcesz zainstalować w telefonie wizualnych zakładek Google Chrome ( „Android”, lub innego systemu operacyjnego – to nie ma znaczenia), to nie martw się – algorytm działania nie zmienia się. Po tym wszystkim, firma-developer.

Najbardziej popularne rozszerzenia, tworząc wizualne zakładki

Istnieje sporo rozszerzeń, ale skupimy się tylko na 3 najbardziej popularne. Zostały one stworzone przez różne firmy i dla różnych typów ludzi. Trzy z najbardziej popularnych rozszerzeniach:

  1. Z „Yandex”. wizualnych zakładek Google Chrome „Yandex” posiada przyjazny dla użytkownika interfejs. Aby dodać nowy link musi tylko kliknąć na polu ze znakiem plus, wprowadź dane strony – i wszystko. Można również wybrać jedną z najbardziej niedawno dostępne. Maksymalna liczba zakładek wynosi 48 sztuk! Można także wybrać tło dla strony z nimi. Wizualnych zakładek Google Chrome z „Yandex” pozwalają na dywersyfikację zwykły rodzaj przeglądarki i skonfigurować potężne narzędzie do szybkiego dostępu do niezbędnych zasobów wirtualnych. Ale należy wiedzieć, The Edge of Reason, ponieważ maksymalna jej kartach zaczynają przypominać pulpit. Można powiedzieć, że wizualne zakładki Google Chrome „Yandex” stał się tym samym pulpicie przeglądarkę tylko.
  2. Od Mail.ru. Proste rozszerzenie posiadające 9 komórek do zakładek. Zasada działania jest podobna do interakcji produktu z „Yandex”. Jest idealny dla osób, których interesy są ograniczone do kilku miejsc i którzy nie lubią żadnych ozdobników, a preferują prostotę.
  3. Speed Dial 2. Rozszerzenie to pozwala dostosować styl i wygląd zakładek, dodać dowolną witrynę, tworzyć statystyki podróży, skonfigurować ustawienia dla siebie i trochę bardziej przyjemnych dodatków. Ze względu na możliwe trudności podczas instalacji oferują wycieczkę orientacji (i odmówić nie polecam). Można wybrać nie tylko liczbę stron, które zostaną zachowane, ale także odległość między swoich szkiców. Jeśli chcesz odebrać zakładek wizualnych specjalnie dla siebie, w zależności od ich upodobań i preferencji, można wybrać rozszerzenie. Ale to będzie konieczne, aby zrozumieć jakościowo pełną konfigurację z wszystkiego i znaleźć czas, aby dokładnie to, co trzeba tworzyć.

Jak usunąć rozszerzenia?

Jeśli dodatek do przeglądarki nie jest konieczne lub sądzisz, że to dzięki niemu zaczęła powoli pracować, produkt innej firmy może być usunięty. Trzeba przejść przez tą samą ścieżką jak w sekcji „Ustawienia” w menu „Zaawansowane” w przedniej części zbędnych dodatków usuń zaznaczenie obok słowa „Włączone”. Obserwowani przez kliknięcie kosza, a rozszerzenie zostanie usunięty. Należy zauważyć, że gdy pliki są usuwane i kasowanie wszystkich ustawień. Jeśli istnieje potrzeba, aby przywrócić wszystko, co niezbędne, aby ponownie wprowadzić ustawienie. Dlatego tym bardziej skuteczna jest oczywiście z rozszerzeniami inwalidztwo – może to wkrótce poprawione go ponownie lub będzie trzeba.

wniosek

Więc wiesz dlaczego musimy wizualnych zakładek Google Chrome i jak je zainstalować, gdzie szukać ich ustawienia w celu dostosowania się. Możesz spróbować pracy z kartami wizualnych, które są wyjaśnione. Ale należy pamiętać, że wszystkie rozszerzenia zostaną usunięte podczas ponownej instalacji systemu operacyjnego. Aby uniknąć utraty wszystkich rozszerzeń, można korzystać z synchronizacji z usługą „Google” oznacza konto. A następnie w nowym systemie, czy nawet nowego komputera lub laptopa, będzie można przywrócić starą atmosferę bez konieczności spędzania godzin w pamięci, co rozszerzenia zostały zainstalowane.