831 Shares 2518 views

Torrent nie pompować, co robić?

Na pierwszy rzut oka, problem z pobieraniem i praw autorskich nie mają nic wspólnego. Ale te dwa pojęcia i stać się przyczyną serwisów torrentowych. We wczesnych stadiach rozwoju Internetu, wyszukiwanie informacji i ich obciążenia – były poważne problemy dla wszystkich użytkowników. Miejsca pojawił, ale były one trudne do znalezienia. Ponieważ w momencie wyszukiwarek nie trzeba szukać głównych źródeł są katalogi plików. Użytkownik dostępu do zasobów, które mogłyby wyborze tematu, znaleźć zasobu (jeśli istnieje).


Zatem podawanie miejscu regulować przestrzegania praw autorskich. Ale Internet zaczął się gwałtownie rozwijać, a wiele nowych zasobów, w tym wyszukiwarek. Sieć stała się wielka bryła o poszukiwaniu różnych informacji. W celu uniknięcia filtrów organizacje nadzorcze zostały wymyślone stron torrent. Jednakże istnieją niedobory – problem z informacji pobierania. Jeśli masz potok nie huśtawka, co robić?

Muszę zacząć myśleć o pracach torrneta. Torrent Program pozwala pracować tylko z plików torrentowych, które tworzą niektórych użytkowników, podczas gdy inni je pobrać. Jeśli zdecydujesz się wypełnić filmu na stronie z torrentami, najpierw trzeba wiedzieć – co zrobić z potokiem plików? On funkcjonalnie przypomina etykietę umieszczoną na stronie. On stworzył w tytułowej programu dostosowanego do określonego pliku i jego określonej lokalizacji na komputerze. Dlatego przed utworzeniem takiego, zdecydować, gdzie zawsze będzie oryginalny plik.

Następnie udać się do serwisu, Torrent, należy utworzyć nowe konto i podać ścieżkę do pliku utworzonego przez program. Gdy system weryfikuje poprawność wypełniania formularza i wysunąć sobie plik, który został utworzony potok będzie dostępny do pobrania przez innych użytkowników. Wróćmy do sytuacji – potok nie pompować, co robić? Aby pobrać odpowiedni plik, otworzyć pobrany plik torrent z tego samego programu nazw. Ci, obecnie niewiele, najczęściej – μ-torrent.

Dlatego, aby nie ustawiać na forum tematycznym głupie pytania , takie jak „nie działa potok, co robić?”, Upewnij się, że pobrałeś plik torrent. Jest to często w połączeniu z prostymi torrenty Games. Odbywa się to tak, że użytkownik może sam wybrać – pobieranie torrentów lub inny bezpośredni sposób? Plik chcesz ma postać – „fayl.torrent”. Oni również potrzebują. Jeśli pobrać plik, a nie wynik, a następnie sprawdzić ustawienia programu.

Pierwszą rzeczą, aby sprawdzić, kiedy masz wątpliwości – jeśli pobraniu zawartości obecnych w oknie pobierania. Jeśli plik nie istnieje, to nie jest ustawione automatyczne podhvatka-torrent pobrany plik. Otwórz plik podany w miejscu wstrzyknięcia, za pomocą klienta torrent. Jeśli plik roboczy, otworzy program. A potem są dwie opcje – rozpocząć pobieranie i nic się nie dzieje. W pierwszym przypadku, po prostu trzeba czekać na pobranie pliku i twój. Po drugie – nie patrzeć dalej.

Ponownie wracamy do ustawień i poszukaj limitu prędkości pobierania. lwia ludzi stawiając pytanie „torrent nie będzie pobierał, co robić?” – ludzie nie rozumieją ustawienia. Domyślnie można stać na znaczenie oddziaływania – „bez ograniczeń” To zatyka kanał Twojej Internet do 100% i nie można odchylić w ogóle. To jest natychmiast zauważalne od szybkości Internetu jako całości. W tym przypadku, należy ustawić opcję „5” – to wystarczy.

Jeśli wszystko jest w porządku, należy sprawdzić parametr „ilość jednoczesnych pliki do pobrania.” Jeśli, na przykład, jest liczba 10, a w oknie pobrania są więcej niż dziesięć (biorąc pod uwagę fakt, że plik ma położenie na więcej niż 10 minut), a następnie albo zwiększyć tę liczbę w prawo, lub – kliknij prawym przyciskiem myszy żądany plik okno pliki do pobrania – siła. Jeśli to nie zadziała, należy sprawdzić bardziej drastycznych opcji.

Pierwsza sytuacja, gdy potok nie pompować, co robić – sprawdzenia dostępności Internetu. Jednym ze sposobów – aby otworzyć program i spojrzeć na wykres prędkości załadunku / odrzutu na dole, wskazania są duplikowane i indywidualne dane przed każdym pliku w oknie pobierania. Jeśli sieć jest, a obok żądanego pliku lub jest niczym symbol nieskończoności – to znaczy, że nie jest w sieci. Natychmiast, możemy zauważyć, że niektórzy operatorzy oferują osobną sieć lokalną i Internet. Jeśli wstrząsnąć lokalki, i to nie działa, wtedy pobieranie będzie. To samo odnosi się do Internetu (gdy tylko lokalku).

Ale jeśli wszystko jest w porządku, to najprawdopodobniej masz najpopularniejszą opcję – bez siewniki. Nasiona – ludzie rozdawać obecny plik, sympozja – obciążeniach. Można to sprawdzić na stronie z torrentami, w którym mieści się plik torrent. Często zdarza się, że wskazane jest liczba tych, i tych. Jeśli diody LED nie, i nie chce się uruchomić. Ponieważ miejsce takie powołania jedynego pośrednika, pobierasz plik bezpośrednio do komputera użytkownika lub pobrać dla użytkowników komputerów PC. Również informacje na Sidamo i rówieśników powielane w plikach Pobrania przeciwnie w odpowiednich polach.

Jeśli diody LED są, ostatnia opcja – blokowanie faerfolom AntiVirus lub działania programów najbardziej torrent. Aby rozwiązać ten problem, przejdź do ustawień programu lub antywirusa i firewall dodać potok wyjątków. Pragnę zauważyć, że do tej operacji, konieczne jest, aby zrozumieć odpowiednich programów.

Na zakończenie chciałbym zwrócić uwagę na czas autorskim. Na pewno słyszeliście o zamykaniu tych lub innych usług udostępniania. Problem polega na tym, że użytkownicy umieścić authoring plików, które były nieuczciwie zyski. Nadzorcy śledzić tych plików i wymagają podawania takiego odstąpienia. Jeśli takie naruszenia zgromadzić wiele – ubezpieczenie na życie. Torrenta strony – jest to tymczasowe wyjście z takiej sytuacji. Od sklepów internetowych linki tylko do użytkowników komputerów, administracja nie ponosi odpowiedzialności (gdzie przechowywane są pliki). I nie „ale” nic nie powiedział, a kwestią czasu.