755 Shares 8051 views

Jak stworzyć swój własny program? Jak stworzyć fałszywy program?

Jak często chcę stworzyć coś, co pozwoliłoby emulować część zobowiązań programu lub utwórz hornblenda-programu dla kogoś … Ale jak zaimplementować to? Jak stworzyć własne programy, które będą robić to, co chcesz? Co trzeba wiedzieć, jak to zrobić, a co wiedza bazowa jest potrzebne? Plus fakt, że kiedy zrobić samemu, można utworzyć program uwolnić się i tylko trzeba poświęcić swój czas.


Co jest fałszywy program?

Fałszywe-program – to aplikacja, która stanowi część funkcjonalności i designu, jak kutego programu. Ale nie są podróbki tego celu. Są one potrzebne, aby stworzyć iluzję pracy z produktem oprogramowania i mają tendencję do pisania konkretnych danych. Co? Może to hasło dostępu do danego programu, który został naruszony.

Opisać działanie fałszywych programów, można.

Załóżmy, że istnieje organizacja (uniwersytet, szkoły, itd.), Gdzie znajdują się komputery. Dostęp do nich można tylko otworzyć się z administratorem systemu, który wchodzi haseł. Aby je zdobyć, stworzyliśmy program, który symuluje awarię w komputerze, a użytkownik jest proszony o podanie hasła administratora, który zostanie zapisany w oddzielnym pliku. Jak stworzyć fałszywy program taki cel? To będzie czytać dalej. W związku z tym administrator uważa, że wpisze hasło do logowania, ale w rzeczywistości on wprowadza go w emulacji. Kiedy emulacja jest kompletna, użytkownik może łatwo odczytać hasło, które zostało zapisane, że będą pamiętać i być w stanie iść na komputerze, kiedy chce. Są perspektywy otwarte dla tych, którzy postawił pytanie: „Jak stworzyć własne programy, które będą robić to, co deweloper chciał”

Jak to jest, stworzył program?

Teraz dowiadujemy się, jak stworzyć fałszywy program oddzielnie. Zrób to dość trudne, bo trzeba znać język programowania (a często więcej niż jeden) i zrozumieć, co i jak stosować. Przed rozpoczęciem budowy, trzeba znaleźć środowisko programistyczne dla tego języka. Oboje są na tyle, że po prostu można skompilować kod źródłowy proste, i jest dość skomplikowane, gdzie można pracować w formie graficznej. W najnowszych środowisk programistycznych nadal istnieje debugger oraz dodatkową funkcjonalność, która umożliwia łatwe tworzenie plików, a także ustalenie i naprawianie błędów. Oto jak stworzyć fałszywy program, który jest gotowy do użycia. Jedyne, co pozostaje do zrobienia, aby użytkownik – kodem typu, który będzie odpowiedzialny za działania niektórych elementów graficznych, wyeliminować błędy – a program jest gotowy. Obscheskhematicheski odpowiedzieć na pytanie „Jak stworzyć swój własny program?” Nie jest zbyt trudne, znacznie trudniej jest realizacja praktyczna.

Co trzeba stworzyć swój własny program?

Wymaga dwóch głównych komponentów: Środowisko wiedzy i rozwoju. Gdzie znaleźć wiedzę, aby stworzyć program? Aby to zrobić, istnieją specjalistyczne witryn i forów programiści mają również oddzielne miejsca o różnych językach programowania. Ale jako pierwotną podstawą do produkcji wiedzy odpowiednich książek. A następnie należy szukać lekcji na tematy, które Cię interesują, zadawania pytań do specjalistów. Jeśli nie ma jasnego pojęcia, co pierwsze kroki są wykonywane, można spojrzeć na kurs uniwersytecki na tworzenie programów w danym języku.

Następnie należy podnieść swoje środowisko programistyczne. Dla przybysza musi znaleźć środowisko, które będzie miało debugger, który pozwala znaleźć i edytować wiele błędów. W tym przypadku, praktyczna realizacja odpowiedź na pytanie „Jak stworzyć swój własny program?” Będzie znacznie szybsze i łatwiejsze.

W jakim języku programowania napisać?

Prawie każdy język programowania, można stworzyć niemal każdy program. Pytanie tylko, jak to będzie trudne i jak długo będzie to możliwe. Przybysze mogą być wskazane, aby spojrzeć w dwóch językach programowania.

  1. "Pascal". Stary, dobrze sprawdzony język, który jest bardzo łatwy do zrozumienia. Jest on idealny dla fałszerstwo nie jest bardzo skomplikowany program lub za niewielką emulacji. Można spróbować go i zrobić coś w rodzaju arcydziełem, ale to będzie bardzo problematyczne. Chociaż, jeśli nie masz doświadczenia w programowaniu, dla wstępnego badania i łatwiej osiągnąć cel „Pascal” jest odpowiedni.
  2. C ++. Bardziej funkcjonalne i jednocześnie bardziej skomplikowane język programowania. Jeśli zdecydujesz się napisać na ten temat, można przewidzieć, że program będzie trwał trochę dłużej, ale w tym samym czasie, możemy powiedzieć, że będzie to bardziej doskonałe (jeśli masz wystarczającą ilość wysiłku). Początkujący w programowaniu będzie trudne, ale jeśli podczas tworzenia programu uczyć się C ++, nie pożałujesz, bo dzięki swojej wszechstronności jest bardzo szeroko stosowane w przyszłości.

Szczególnie stworzenie programu komputerowego

Jak stworzyć program na komputerze, który będzie robić to, co chcesz? Jakie są cechy tego procesu istnieją, i co trzeba wiedzieć przy tworzeniu oprogramowania? Programy do tworzenia procesów mających na komputerze lub urządzeniu mobilnym, trochę inaczej. Więc przede wszystkim należy mieć świadomość, że są różne systemy operacyjne, mogą być programowane w różnych językach (i wskutek tego programu, który działa dobrze na komputerze, nie działa na telefonie).

Ale co można powiedzieć o tworzenie programów jest na komputerze? Pierwszą rzeczą, którą należy wspomnieć o powszechności ich pracy: można napisać program w dowolnym języku programowania, i będzie działać. Nie ma potrzeby instalowania żadnych dodatków, wystarczy go uruchomić. Często, gdy za pomocą małego programu, który pasuje do jednego pliku i nie wymaga recepty w rejestrze, tylko trzeba go uruchomić, która jest przydatna w komputerach z ograniczonym dostępem do ustawień programu.

Zwłaszcza tworzenie programów na „Android”

Jak stworzyć swój własny program „Android”? Biorąc pod uwagę ogromną liczbę urządzeń mobilnych i duże pole do wyboru, będzie ona uznana tylko tworzenie programów w ramach „Android”. Tutaj należy zauważyć, że urządzenia mobilne są mniej wszechstronne niż komputery. Dlatego należy zawsze brać pod uwagę wersję urządzenia w rozwój fałszywych programów – w przeciwnym razie istnieje możliwość, że nie będzie działać. Konieczne jest również, aby uwzględnić specyfikę danych z „Android” na komputerze.

Jak stworzyć mądry fałszywy program?

Teraz, gdy wiesz, że ogólny sposób, który przechodzi fałszywy program zanim zacznie funkcjonować, konieczne jest, aby mówić o planowaniu jego powstania. Konieczne jest określenie funkcji, które będą go mieć. Po tym wszystkim, być może, kto ma ją ugryźć, chce grzebać do różnych przycisków i ikon. Niekoniecznie stworzyć coś ekstra, można po prostu dodać wiadomość, że z powodu nieznanego problemu nie można popełnić działania. Należy także rozważyć opcje, jeśli ktoś chce spróbować uruchomić inny program. Konieczne jest rozważenie koncepcji budowy i ochrony w przypadku, gdy okaże się, że fałszywy program. Ważne jest, aby upewnić się, że to niemożliwe, aby znaleźć miejsce do ukrycia niezbędne informacje.

wniosek

Jak widać, tworząc program nie jest tak trudne, że wymaga dopiero praktyki. Ale w końcu chcę poinformować, że nie należy zapominać o prawa i przepisów, według których tworzenie takich programów mogą być postrzegane jako oszustwo. Może być stosowany do administracji, a także w przypadku uszkodzenia mienia i sankcji karnych.