810 Shares 7057 views

Jak rosną arbuz „Maynkraft”: szczegóły procesu

Dziś będziemy mówić o jak uprawiać arbuzy w „Maynkraft”. Ta gra jest lepsza w sposób ciągły i staje się coraz więcej możliwości tutaj w prawdziwym życiu. Na jednym z nich możemy teraz rozmawiać.


wprowadzenie

„Watermelon” – to słowo zawsze wiązało się z nami ze słodyczą, gasi pragnienie. Trudno jest znaleźć kogoś, kto nie lubi owoce tej rośliny. Arbuz „Maynkraft” również powoduje przyjemne uczucie dla wszystkich graczy, ponieważ „jagoda” to długo karmić charakter.

instrukcja

Jak rosną arbuza w „Maynkraft”? To pytanie jest przez każdego mieszkańca świata wirtualnego, ale nie każdy może zrozumieć, na własną rękę, więc postaramy się pomóc. Najtrudniej w tworzeniu tego berry – znaleźć nasiona roślin. Można je znaleźć w zamkach i więzienia, lub które można znaleźć w Jungles zarośla lub gorącej pustyni lub ostatnio, w wodzie, w wewnętrznej kasetonów.

Również możemy targować nasiona wieśniaków. W tym celu konieczne jest, aby go znaleźć – pewnej klasy obywatela. On sprzedaje nasiona. W tym przypadku trzeba płacić za nich swoją rzecz lub szmaragd.

Cóż, mamy nasienie, i może się wydawać, że teraz jest czas, aby odpocząć, ale nie było. Aby znaleźć odpowiedź na pytanie, jak sadzić arbuza w „Maynkraft”, wziąć łopatę i kopać długość linii, jak łóżka. Następnie musimy kilka wiader wody (przypuszczalnie cztery), aby nieskończoną źródła. Jest to przydatne nie tylko do produkcji roślin, ale również wziąć wodę z nim, bez wychodzenia zbyt daleko od domu.

Możemy przejść do następnego kroku. Lom wody z jednej strony, a z drugiej strony, aż do czasu znika wewnątrz. Teraz jest mały: wziąć motykę i przygotowanie pola do sadzenia, sadim nasiona. Bardzo ważnym aspektem tego procesu: obok jednostki, do której zostały posadzone arbuza, potrzebują innego – za darmo. Jest to konieczne dla powstania większości jagód.

Więc mijaliśmy główne etapy rozwiązywania problemu jak uprawiać arbuz „Maynkraft”. Następnie zerwać roślinę i dostać sześć do dziewięciu plasterki. Mogą być spożywane jako żywność lub nasion do ich produkcji. Jest również łatwo dostać arbuza musujące.

Po zebraniu jagody w ich miejsce nowe rosnąć. Ta właściwość roślin w grze daje nam możliwość Farm mechaniczny montaż arbuza. W tym celu musimy tłok, Ed Stone, stacje przekaźnikowe i lejka pierś. W przeciwieństwie do roślin owocowych określone pierwsze elementy. Od niego, Ed Kamień prowadzimy linię do peryferyjnym, który jest niezbędny jak wystarczą do czasu aż rosną nowe jagody. W miejscu, gdzie spadające plastry, umieścić skrzynię lejka. Gdy uszkodzony część tłok arbuz zdecydowanie wpaść w „puli”.

Uprawa na sprzedaż

Jeśli uważasz, że można tworzyć tylko arbuza jeść, jesteś głęboko w błędzie. Można go również produkować na sprzedaż. A gracz, który wiedział, jak uprawiać arbuzy „Maynkraft” nigdy nie będzie ani głodny, ani biednych. Po tym wszystkim, jeśli „istnieje” na serwerze, wystarczy, aby uzyskać pieniądze na zakup slozhnodobyvaemyh zasobów. Można je uzyskać ze sprzedaży arbuzów. Rosną wystarczająco dużo żywności dla numeru, możemy przejąć i przejść na serwer sklepu. Znajdziemy płytkę z plasterka arbuza i kliknij na nią prawym przyciskiem myszy. To wszystko – trzeba wypełnić swoje pieniądze.

W tym artykule będziemy mówić o tym, jak rosną arbuza „Maynkraft” i jak go stosować. Mamy nadzieję, że nasza praca będzie przydatna.