339 Shares 2347 views

System Windows 10: pozytywny. Minimalne wymagania systemowe dla systemu Windows 10

Instalacja w systemie Windows 10 Push odgrywa ważną rolę. Ona dostaje różne opinie użytkowników. Wiele z nich jest niezadowolony z procesu i spróbuj z niej zrezygnować. A niektóre z nich przyciąga. Jest to świetna okazja, aby dostać „dziesięć”, bez żadnych dysków instalacyjnych. Jakie minimalne wymagania musi spełniać komputer do systemu operacyjnego, aby działał bez żadnych problemów? W jaki sposób włączania i wyłączania instalacji systemu Windows 10 jest obowiązkowe? W tym wszystkim do zrozumienia. Wtedy będziesz mógł zdecydować, czy nowy system operacyjny, czy nie przenieść.


minimalne wymagania

„Windose 10” – nowy produkt z korporacji „Microsoft”, który nadaje się również do komputerów osobistych i urządzeń mobilnych. W związku z tym, musimy założyć, że system operacyjny nie jest zbyt wymagający. Tak to jest.

Procesor wystarczy mieć zegarem 1 GHz, RAM wymagają co najmniej 1 GB. To jest dla systemów opartych na 32-bitowych. W przypadku 64-bitowych jest niezbędne do 2 GB. Do karty graficznej nie ma żadnych specjalnych wymagań. Najważniejsze jest to, że obsługuje bezpośrednie 9.0.

Ale z miejscem trudnym. Chodzi o to, że Windows 10 wymaga minimum 16 GB. Ponownie, jest to dla 32-bitowych buduje. Ale jeśli chcesz mieć był Windows 10 64, wyda 20 GB przestrzeni. Korzystnie więcej, to miejsce nie boli. Zwłaszcza, jeśli przyczyniają się do uaktualnienia do systemu Windows 10 instalacji Push. To wszystkie wymagania sprzętowe potrzebne do uruchomienia systemu operacyjnego.

Nie dla wszystkich

Nawiasem mówiąc, nie wszyscy użytkownicy skarżą się, że są one stale zapraszani do pchania instalacji „windose”. Niektórzy wskazują na fakt, że nie ta aktualizacja została sugerowane. Co się stało?

Jest to kolejny obowiązkowy warunek, pod którym program instalacyjny systemu Windows 10 jest aktywowany siłą. Jest to obecność konkretnej wersji systemu operacyjnego. Oznacza to, że właściciele „Vista” lub XP nie będzie w stanie wymusić aktualizację. Tylko siebie. Tutaj pomóc plik lub instalatora lub oddzielny dysk instalacyjny. Takie zasady ustalone korporacji „Microsoft”.

Ale ci, którzy mają Windows 7 i nowszych systemów operacyjnych, często myślę o tym, jak wyłączyć impuls do Windows 10. To nie jest tak trudne jak się wydaje. Ale na ten konkretny zostaną omówione później. Najpierw musimy zrozumieć, jak do skorzystania z oferty. Po tym wszystkim, nie wszystko jest tak proste!

umowa

Więc, komputer sugerujemy uaktualnienie do „windose 10”. Co będzie dalej? trzeba będzie pobrać „Upgrade Center” konkretny plik. Waży około 2-3 GB. Nazywa KB3012973.

Gdy element jest pobrany i zainstalowany, należy uruchomić kreatora instalacji „windose”. Przestrzegając tych prostych zasad, można szybko uaktualnić. Brak specjalistycznej wiedzy z was nie jest wymagane – zaledwie kilka godzin czekania (proces inicjalizacji jest czasochłonne). Tylko zobaczyć, że nie masz Wystąpił błąd podczas instalacji Windows 10. W przeciwnym razie stracisz systemu operacyjnego.

Kolejny punkt: wdrożenie aktualizacji będą musiały być stale podłączony do Internetu. Bez niego przynieść pomysły w życie, nie działa, należy mieć to na uwadze. W czasie pobierania aktualizacji, pożądane jest, aby nie wykonywać komputerowi jakiekolwiek inne problemy.

wiersz poleceń

Możliwość wymusić instalację systemu Windows 10 za pośrednictwem linii poleceń. Ucieleśnieniem idei w życiu nie jest tak trudne, jak się wydaje. Jak tylko komputer poprosi, aby zarezerwować bezpłatną aktualizację, będzie pozytywna. Teraz można otworzyć linię do wykonywania poleceń. Zrób to z uprawnieniami administratora, w przeciwnym razie proces będzie bez znaczenia. On po prostu nie chce się uruchomić.

trzeba będzie iść w katalogu C: Windows SoftwareDistribution Download, następnie usuń wszystko, co było tam. Możesz teraz wrócić do linii poleceń (lub w ogóle po raz pierwszy, aby je otworzyć, to nie jest tak istotne). Wpisz tam wuauclt.exe / updatenow, a następnie kliknij „Run”. Otwierasz „Update”, która rozpocznie się pobieranie. instalator będzie dostępna po zakończeniu procesu. Następujących prostych wskazówek zakończyć proces. Nie ma nic o niej trudne.

Multimedia Utworzenie Narzędzie

Jest jeszcze inny bardzo ciekawy sposób na uaktualnienie do systemu Windows 10. zmuszając można uruchomić za pomocą oficjalny wniosek od firmy „Microsoft” pod nazwą Multimedia Creation Tool. Narzędzie to może być i muszą być pobrane ze strony firmowej.

Jak tylko komputer poprosi o zarezerwowanie „windose 10”, zgodzą się z tą akcją. Następnie przejdź do strony „Microsoft” i odzyskać stamtąd „Kreation Toole”. Teraz, gdy narzędzie na komputerze, należy go uruchomić. Postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora. Nie będą musieli poczekać trochę czasu (40-50 minut) przed faktycznym rozpoczęciem procesu, ponieważ trzeba pobrać pliki aktualizacyjne. Domyślnie w powyższym wniosku nie. Więc proszę o cierpliwość.

błąd

Co jeśli zabrakło błąd podczas instalacji systemu Windows 10? Porzucić uaktualnienie nie warto panikować zbyt. Zamiast tego, spróbuj wykonać następujące kroki. Użytkownicy twierdzą, że jest to bardzo skuteczny sposób na radzenie sobie z problemami podczas inicjalizacji systemu. Co należy zrobić?

Aby uruchomić (po awarii), komputer będzie konieczne ponowne uruchomienie. Następnie odwiedzić C: Windows SoftwareDistribution Download i usuwać wszystko, co tam jest. Nie spiesz się, spojrzeć w folderze C: $ WINDOWS ~ BT .. Tutaj też trzeba usunąć całą zawartość.

Ważne: Nie można usunąć sam folder. Doprowadzi to do niemożności zainstalowania systemu operacyjnego. Więc należy być ostrożnym.

Po całkowitym usunięciu, należy uruchomić system Windows Instalator 10. Wszystko powinno działać w pełni. Brak błędów nie przeszkadza podczas uaktualniania systemu operacyjnego.

niepowodzenie

Teraz możemy myśleć o tym, jak anulować obowiązkową instalację systemu Windows 10. Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu użytkowników. Zwłaszcza tych, którzy nie chcą, aby pożegnać się z ich zwykłym systemie operacyjnym.

Jest oferując wiele sposobów, aby rozwiązać ten problem. Najprostszy z nich – jest instalowanie nielicencjonowanych kopii Windows. „Piratów” zwykle „Update” jest wyłączona, to nie zmusi Cię do zmiany systemu operacyjnego. Nie najlepszy, ale bardzo skutecznym rozwiązaniem.

Instalacja w systemie Windows 10 Push można wyłączyć poprzez usunięcie pliku, który jest odpowiedzialny za aktualizację rezerwy. Aby to zrobić, przejdź do „Programy i funkcje” – „zainstalowane aktualizacje”. Znajduje się on w „Panel sterowania”. Zlokalizować i usunąć KB3035583, KB3021917 i KB2952664. Czasem trzeba szukać plików KB3035583 i KB2976978 (dla użytkowników z „windose 8”). Następnie wyłączyć w „Windows Update” i sprawdzić pliki instalacyjne. Ustawić opcję tam, „Nigdy”. Tylko on będzie zaoszczędzić od dalszych problemów. Usunąć folder WINDOWS. ~ BT. Znajduje się na dysku z bieżącego systemu operacyjnego. Ponieważ system Windows 10 nie jest już program instalacyjny będzie irytujące. Metoda ta jest skuteczna, ale wymaga opieki ze strony użytkownika. „Update” nie powinien przesyłać pliki, które zostały usunięte wcześniej. W przeciwnym razie instalacja Push znowu zaczyna przeszkadzać.