405 Shares 1519 views

Dopochwowe anty świece: cechy i wskazania do stosowania

Do leczenia różnych chorób, do tej pory w wielu różnych formach leków uwalniania, które w tym przypadku nie ma niższą wartość niż ich substancji składowych. Tak więc, dopochwowe środki przeciw świece z innymi lekami, różnią się składem i kształtem, wygodny w użyciu. To wpływa na wpływ wywierany na ciele – ogólny lub lokalny. Często te same leki są dostępne w różnych formatach. Miękka leki (maści, czopki), ciecze (roztwory), stałe (tabletki), gazowych (aerozoli). Do bezpośredniego wprowadzania do jamy ciała jest specjalny preparat – pochwy anty świec. Są one prezentowane w formie kuliste lub jajowate, płaskie lub zaokrąglone na końcach, co umożliwia bezbolesne i wygodnym sposobem na wprowadzenie do pochwy. Świece w jej skład, zasadniczo zawierają składnik czynny, żelatynę medycznej, wody i gliceryny.


aplikacja

Czopki są stosowane przede wszystkim do leczenia procesów zapalnych występujących z powodu infekcji wirusowych, bakteryjnych i grzybiczych. Podstawa po wprowadzeniu do pochwy jest rozpuszczony, jest walczą z problemem, a następnie usuwany z ciała. Wysoka sprawność dysponować środkami z Betadine i Hexicon Pimafutsin. Ponadto, czopki dopochwowe przeciwzapalne stosowane jako miejscowego środka antykoncepcyjnego. szkodliwych one wpływ na plemniki, zapewniając zarówno działanie antyseptyczne. Ale konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że podobnie jak innych leków przeciwzapalnych czopki mają zarówno efekty terapeutyczne i niepożądane. Dlatego należy je stosować tylko po konsultacji z lekarzem.

przeznaczenie

Pochwy anty świece zawierające Hexicon wykorzystywane do celów leczniczych, i mają doskonałe działanie zapobiegawcze skierowaną zakaźnych , chorób przenoszonych drogą płciową. Leki z Pimafutsin przeznaczony aby pozbyć się choroby grzybowe. Dzięki ich użyciu, szybki efekt może zostać osiągnięty. Dopuszczalne jest również używanie w wysokich dawkach, jak to znaczy nie toksycznych właściwości. Dopochwowe zawierające BETADINE anty świece, mają doskonałe działanie bakteriobójcze i wyeliminować bezpośrednie źródło choroby. Część jodu wnika do komórek sprawczych i niszczy grzyby, wirusy i bakterie.

wskazania

Ze względu na jego szybkiego działania, świece są często wykorzystywane jako część zintegrowanego leczenia mięśniaków macicy, kandydoza, zapalenie pochwy i dysbioza. Głównymi wskazaniami do stosowania:

– choroby układu rozrodczego;

– brak cyklu miesiączkowego;

– obecność utrzymującego się bólu;

– zaburzenia czynności seksualnych;

– przewlekła choroba narządów miednicy;

– zapalenie macicy, pochwy;

– zabezpieczenie przed zakażeniami śluzówkowymi;

– suchość pochwy w wyniku menopauzy lub zaburzeniami hormonalnymi.