88 Shares 2196 views

Oliwa z oliwek do pielęgnacji skóry w domu

Oliwa z oliwek jest bardzo korzystne dla skóry i włosów. Od czasów starożytnych, to wyjątkowy produkt stosowany w Grecji. to jest teraz dostępny dla wszystkich.


Co jest przydatna dla skóry z oliwek, olej z włosów?

Po pierwsze, że zawiera witaminy A, D, E, wielonienasycone kwasy tłuszczowe, a także makro i mikroelementów. Po drugie, ma działanie nawilżające i zmiękczający, a tym samym eliminuje łuszczenie i podrażnienie. Po trzecie, leczy rany, pomaga oparzenia skóry. Po czwarte, oliwa z oliwek – przeciwutleniacz, ratuje przed starzeniem się skóry.

Oliwa z oliwek jest wytwarzany z oliwek, które przez długi czas były używane do leczenia różnych chorób. A te są ze względu na swoje właściwości lecznicze.

Oliwa z oliwek dla skóry

Wszyscy wiemy, jak delikatną i wrażliwą skórę wokół oczu. Ona potrzebuje szczególnej opieki, która jest w stanie zapewnić oliwę. Stosuje się go w postaci ciepła do skóry wokół oczu, delikatnie pocierać poklepując z ręki. Następnie zaleca się, aby zająć pozycję poziomą i odpocząć. Będąc w tym stanie trwa około pół godziny. Po usunięcia nadmiaru oleju z pieluszki.

To dobrze olej do wycierania twarzy, aby usunąć makijaż. Oznacza to, że oczyszcza skórę. Pożądane jest, aby zastosować olej w stanie ogrzanym, a następnie pozostawić na skórze przez dziesięć minut i spłukać.

Aby oczyścić skórę mogą być gotowane balsam ogórka z oliwą z oliwek, dodać łyżeczkę sody oczyszczonej i trochę wody różanej. Przechowywać z tego narzędzia nie jest wart więcej niż trzy dni. Stosuje się go na twarzy potrzebuje minutę lub dwie, a następnie spłukać. Ten balsam może być stosowany do każdego rodzaju skóry, ale dla skóry tłustej lepiej przygotować balsam z cytryny. Jest on przygotowany w taki sam sposób, z tym że zamiast używać soku z cytryny ogórka.

Można gotować i maski, posiada wzmacniajace.

Maska z oliwy z oliwek

Maska 1. składniki: oliwa z oliwek, sok z marchwi, sok z cytryny, śmietanę. Przyjmować jedną łyżeczkę każdego komponentu. Dobrze wymieszać, dodać drożdże w wysokości jednej łyżce. Maska jest stosowany na skórę przez piętnaście minut, po czym płucze się zimną wodą.

2. Maska Daje świeżość skóry. Aby go przygotować, trzeba wymieszać oliwę, miód i posiekaną miętę. Wszystkie elementy wziąć łyżkę. Otrzymaną mieszaninę umieszcza się na powierzchni przez dziesięć minut, a następnie spłukać.

Maska 3. Aby nadać zdrowy kolor twarzy. Glina kosmetyczna rozpuszcza się w wodzie, dodawanie oleju z oliwek. Nałożyć na skórę. Moczenie twarzy przez piętnaście minut, można zmyć.

Maska 4. eliminuje zmarszczki. Aby zmieszać w równych proporcjach z sokiem z cytryny i oliwą z oliwek. Nałożyć na skórę przez piętnaście minut.

Oliwa z oliwek z trądzikiem

Tak, oliwa z oliwek jest jednym z produktów, aby pozbyć się trądziku. Produkty te obejmują: czystą wodę, oliwę z oliwek, zielona herbata, pszenica, orzechy, mięso i ryby.

Użyj oliwa z oliwek jest zalecany do gotowania. Ten produkt jest wyjątkowy, oczyszcza skórę i utrzymuje ją w zdrowy sposób. Jest dostawcą niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Twarzy oliwa skóry, porowate problemem

Maska jest przygotowany w następujący sposób: przez mieszanie następujących składników: pół łyżeczki łyżka kwas borowy oliwy z oliwek i taką samą ilość gliceryny, dwie łyżki wosku pszczelego, cytryny i kawałek ogórka. Wszystkie składniki wymieszać w kąpieli wodnej (ogórek i mielone cytryna wcześniej). Ta maska powinna być przechowywana w lodówce, żeby nie uległa pogorszeniu i nie stracił swoich właściwości. Dla skóry tłustej z trądzikiem powinny używać tej maski trzy razy w tygodniu. Stosuje się pół godziny, po czym przemywa się. Usuwa stany zapalne, pomaga zawęzić rozszerzone pory.

Tak, maski mają korzystny wpływ na skórę. Ponadto, jeśli od czasu do czasu zrobić maskę, zostanie zmieciony ich cudowny efekt. Według makijaż, ładny makijaż nie jest możliwe bez pierwszego odżywcze maski. Jako główny składnik tych produktów do pielęgnacji zalecany olej z oliwek. Oliwa z oliwek dla skóry, ale co mogę powiedzieć, całe ciało jest uniwersalnym lekarstwem.