874 Shares 3845 views

Teatr Krzesiwo „The Box” Adres, aktorów i opinie. Teatr Lalek "Flint", Mytishchi

W regionie moskiewskim w miejscowości Mytischi jest niesamowity budynek na ulicy Sharapovsky, przez który jest po prostu niemożliwe, aby przejść bez zwracania uwagi na to. W tym bajecznym różowego pałacu z spiczastych wież oraz bajecznych bohaterów dachowych to doskonały lalkowego show „Flint”. Piękny budynek i teren wokół, ciekawy repertuar – to nie wszystko, co przyciąga młodych widzów i ich rodziców teatr lalkowy w Mytishchi.


Tworzenie i tworzenie teatru lalkowego „Flint”

Twórcy popularnego teatru lalkowego dzisiaj, nie ma wątpliwości, szef okręgu Mytishchi Anatolij Astrahova, a także reżyser i aktor Stanislava Zhelezkina. Tych dwóch mężczyzn stał na Wellsprings.

We wczesnych latach 90-tych A. Astrahov oferuje aktor i reżyser S. Jelieskin ustalenia w Moskwie pierwszy profesjonalny teatr lalek (Mytishchi). A on, jako szef dzielnicy Mytishchi, obiecał spełnić i zapewniają wszystko, czego potrzeba. Astrahov, pod warunkiem, przede wszystkim dla przyszłości sali teatralnej, pomógł w jej rozwoju i odbudowy, a później przyczynił się do jego treści.

Tak więc, 16 września 1992 wydał dekret, na podstawie teatru lalkowego. Przygotowania zaczęły do pierwszego sezonu teatralnego. Mytishchinsky podmioty teatralne lalkowy w szczególności tylne przygotowane do tworzenia pierwszego otworu i wydajności.

O teatrze artysty

Pierwszą premierą na scenie odrestaurowanym budynku odbyła się w 1993 roku, w dniu 2 kwietnia. Widzowie widziałem show "The Tinder Box", który jest oparty na baśni H. G. Andersena. Ten lalek otrzymał wielki sukces i uznanie, co dało dobry impuls do dalszej pracy w nowo otwartym teatrze.

Przedstawiając swój pierwszy występ, wciąż nie ma imienia. Po pokazie, pomysł przyszedł sam. Nazwany Teatr Lalek „Flint”, na cześć premiera spektaklu, który rozpoczął się w dalszej pracy twórczej. Od otwarcia w teatrze wykazano ponad 45 spektakli, z których każdy jest bardzo popularny. Rodzice chętnie lalek pokazuje swoje dzieci. „Flint” jest również gra dla młodzieży, a nawet dla dorosłych odbiorców.

Spektakle teatru lalek: Liczba widzów

Zespół Mytishchi Teatru Lalek – są prawdziwi profesjonaliści, którzy nieustannie poszukują nowych form, nie boi twórczego eksperymentowania, wyznaczać cele i na pewno do nich dotrzeć.

Teatr Lalek „The Tinder Box” stale współpracuje z wieloma wybitnymi reżyserami i choreografami. Na jego scenie została przeprowadzona i wykonywać swoje występy nie tylko Czczony Artysta Rosji, ale także w wielu innych krajach. Widzów, którzy odwiedzili teatr i obserwował jego występy, pozostawiając w większości bardzo ciepłe i pozytywne opinie.

Ludzie jak i okolicy, i sam budynek, i, oczywiście, lalek pokazuje. Repertuar widzów są spełnione, istnieją pewne rzadkie komentarze dotyczące poszczególnych spektakli. Takie jak „Opowieści babci Nura”, który widzowie czuli się dziwnie bez podstawowej moralności, a nawet może być szkodliwe dla dzieci. To rzadkie komentarze. Znacznie bardziej pozytywne informacje zwrotne, dzięki za tworzenie wspaniałe widoki, dobre samopoczucie i niezapomniane przeżycia.

dyrektor artystyczny teatru

Założycielem teatru lalkowego w Artysty Mytischi Ludowej Rosja Stanislav Jelieskin jest jego niekwestionowanym liderem. Ten utalentowany aktor i reżyser zdołał udowodnić sobie przez lata umiejętnego organizatora, wymagający i pryncypialne liderem.

Pod kierunkiem Jelieskin lalek show „Flint” uczestniczył w różnych rosyjskich i międzynarodowych konkursach i festiwalach, który stał się posiadaczem najwyższych nagród i wyróżnień. Że owocna działalność Stanislava Zhelezkina wykonany teatralny „Flint” uznana twórczą lidera na scenie krajowej, która reprezentuje kraj na całym świecie.

W odniesieniu do osobistej twórczości Stanisława Fiodorowicz, pracował jako aktor w różnych teatrach państwowych: Tiumeń, Wołgograd, Jarosławiu, Krasnodar. Większość ról odgrywanych przez nich (na przykład w pobliżu 300) mają szeroką publiczność. S. Jelieskin – również utalentowany reżyser, stworzył około 70 spektakli w różnych teatrach regionalnych, krajowych i niektórych zagranicznych.

Dyrektor teatru „Flint” to działania edukacyjne, społeczne i organizacyjne. Jest inicjatorem wielu interesujących projektów w świecie teatru.

Obsada teatru „Flint”

Do tej pory trupa teatru lalek składa się z jedenastu osób, w tym zaszczycony Artystów Rosji i regionie moskiewskim. Długoletni dyrektor Teatru Stanislav Jelieskin – Artysta Ludowej Rosji z nim pracuje jego żona – Honorowy Artysta Rosji Natalia Kotljarova.

Zawarte w trupy jako Honored Artysta Rosji Aleksiej Guschuk i wyróżnionych artystów Moskwa Region Irina Shalamov Alexander Edukov Tatiana Gasimov, Sergey Sinev.

Obok specjalistów pracujących aktorów młodszego pokolenia: aktorów teatralnych Maria Kuznetsova, Elena Biryukova, Olga i Sergey Amosov KOTHARI. Utalentowany zespół tworzy wspaniałą bajkę dla dzieci i dorosłych, i zaprasza do zanurzenia się w niej z głową, odwiedzając Mytishchi Teatr Lalek. Aktorzy pod kierunkiem Jelieskin – to są ludzie, którzy są zakochani w swoim zawodzie, teatru i kukiełki.

Festiwale i nagrody Teatr

W czasie swojego istnienia, „Flint” teatr lalkowy ponad sto razy, stał się uczestnikiem różnych festiwalach, zarówno rosyjskiej i międzynarodowej. Każdy z nich udało teatr odpowiednio reprezentować swój region, kraj i uzyskać wymierne korzyści. Wszystkie osiągnięcia nie pokaże, ale będzie nazywany najważniejszym z nich.

Czy można sobie wyobrazić, że „Flint” (Mytishchi Teatr) jest posiadaczem 17 Grand Prix na międzynarodowych festiwalach? Poza tym, ten teatr lalkowy – zwycięzcą i laureatem nagrody Narodowy Teatr „Złota Maska”.

„Flint” otrzymał nagrodę specjalną międzynarodowe jury Teatr Forum „Złoty Rycerz” – „Złoty Dyplom” i „dla jaskrawe wykonaniu klasycznego języka nowoczesności”. Na festiwalu Federalna II w Soczi, teatr otrzymał nagrodę Bronze „TEATR Olympus” w nominacji „Najlepszy Teatru”.

Teatr Lalek „The Tinder Box” dzisiaj

Pracownicy dzisiaj instytucji nadal aktywnie rozwijać poziomu kulturalnego młodych mieszkańców miasta Mitischi. Teatr Lalek „Flint” cudownie zmieniony w trakcie jego istnienia. Do tej pory, niesamowitym budynku z pięknym terenie, z jeszcze bardziej imponujących dekoracji wnętrz. Jest to jeden z najlepszych atrakcji Mytischi, jego wielki wizytówki.

Przeprowadzone po renowacji w 2004 roku wzrosła audytorium zmodernizowany hol, wybudowana hala biletów. Również na pierwszym piętrze zbudowaliśmy drugą. Teraz jest umieszczony kolejny mały pokój, przestrzeń biurową oraz bar przekąskowy.

Z biegiem lat teatr „Flint” ma swoją własną małą muzeum. Tutaj, widzowie mogą zobaczyć rzadkie Lalki postaci z dramatów, które obecnie są już w archiwum, a także ekspozycję poszczególnych scen z występów, przedstawione w bieżącym repertuarze. W sklepach muzealnych więcej dyplomy, nagrody, festiwale i konkursy, pamiątki, podarowane teatrów lalkowych w innych krajach. Jednym z najcenniejszych eksponatów jest lalką Martha Tsifrinovich, Artysta Ludowej Rosji. Dzięki tej lalce, występowała w „niebieskich świateł” z numerami pop. Więc „The Tinder Box” Teatr ma dziś być dumni, coś pokazać i coś się czym chwalić. Nic więc dziwnego, że jest jednym z wiodących rosyjskich teatrach lalkowych.

Repertuar teatru „Flint”

Lista występów zawarte w repertuarze teatru lalkowego, dość obszerna. Repertuar jest podzielony według kategorii wiekowych: dla dzieci od 4 lat, 5-a od 6-7 lat i repertuaru dla dorosłych. Dla najmniejszych repertuarze największe. Odgrywa takich jak:

  • „Trzy misie”;
  • „Zając, lisa i zawór”;
  • „Pietruszka i kok”;
  • "Bad, bad królik";
  • „Opowieści babci” i wiele innych.

Starsze dzieci mogą oglądać "The krzesiwo Box", "Kopciuszek", "Mała longnose", "The Scarlet Flower", "Star Boy" i innych.

Uwaga dorosłym przedstawiono takie występy:

  • „Inspektor”;
  • „Przewidując Sindbada”;
  • „Ogień nadziei”;
  • „Serenada” i kilka innych ciekawych spektakli.

Teatr Lalek: plakat grudnia 2016

Jak już wiemy, „Flint” (Mytishchi Teatr) organizuje występy nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również ustawienie dla dorosłych. Jest on jednym z niewielu rosyjskiego teatru lalkowego, który ma stały repertuar dla starszego pokolenia. Mytishchi teatr aktywnie realizuje misję popularyzacji teatru lalek dla dorosłych.

Jeśli chcesz zapoznać się z repertuarem grudniu tego roku, aby poinformować, że będzie można odwiedzić następujące występy. Dla dorosłych w dużej sali odbędzie się premiera grę o nazwie „Greco-Roman miłość”. Dzieci od czterech lat lub starszych będą mogli zobaczyć takie spektakle jak „cudów”, „Legenda o dobrym sercu” „The Tinder Box”, „Czerwony Kapturek”, „Terem komora jest”.

W wigilię Nowego Roku należy odwiedzić z dziećmi teatru marionetek. Plakat do tej chwili i to takiej reprezentacji, jak „Boże Narodzenie Trouble”, która będzie udziałem bohaterów popularnej bajki „Masza i Niedźwiedź”, i oczywiście, Snow Maiden i Santa Claus.

W ramach noworocznych występów na scenie odbędzie się na wydajności dziecięcego „The Frog Księżniczka”. Wszystko to stanie się 21 grudnia 2016 w dniu 6 stycznia 2017 roku. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać w kasie teatru.

Informacje na temat kosztów biletów

Jeśli nie odwiedził teatr „Flint” w Mytischi, ale jesteś zainteresowany w tej informacji, należy odwiedzić ją wkrótce. Koszt biletu dla dzieci – 250 rubli, a występy do wieku 14 lat i starszych będzie kosztować od 400 do 450 rubli. Bilety można kupić nie tylko bezpośrednio w kasie teatru, ale także zamówienia online. Istnieje nawet zajęło wniosek zbiorowy.