857 Shares 9973 views

Teatr lekarzy Dapertutto w Penza

Obeznanych z działalnością Vsevoloda Emilevicha Meyerholda, należy zrozumieć, dlaczego dr Dapertutto Teatr znajduje się w Penza i jak dostał nazwę. W tym mieście się urodziłem słynnego reżysera. Dapertutto – to jeden z jego pseudonimów.


rozpocząć działalność

Jest to sztuka teatralna „Dom Meyerholda„centrum w Penza. Lekarze Dapertutto teatr jest jej częścią. Budynek, w którym znajduje się ośrodek, dawniej należała do reżysera. Obecnie jest dyrektorem artystycznym N. A. Kugel. W swojej pracy, ona nadal realizować innowacyjne pomysły Meyerholda.

Niewiele osób wie, że Teatr Lekarz Dapertutto nie pierwsza taka organizacja w tym domu. Swego czasu w muzeum, który został później przekształcony w Centrum, było studio „proscenium”, składający się z wielkich aktorów i muzyków. Jednak to zostało zamknięte w 2001 roku. W 2003 roku został zastąpiony przez dr Dapertutto Theatre. Projekt ten istniał wcześniej. W 2001 roku uczestnicy otrzymali stypendium Prezesa. Jak teraz, Teatr Lekarz Dapertutto przedstawiony opinii publicznej niezwykłym gry aktorów. Oni nie tylko odgrywa rolę, ale także odtwarzać muzykę, śpiewać na żywo. I podczas jego występów z użyciem marionetek, który jest również posiadać umiejętności lalkarzy. Ze względu na swoje unikalne cechy pracowników teatru miałem okazję zagrać na scenie w dawnym salonie wyposażonym Meyerholda domu.

niezwykła atmosfera

Inną ciekawą cechą teatru jest to, że nie ma kobiet wśród swoich aktorów. Mała firma z dziesięciu osób, składa się z kilku mężczyzn. Dodaje również skórkę do prezentacji, jak masz grać role kobiece. A publiczność jest zawsze zainteresowany w takiej transformacji.

Słysząc o teatrze Doktor Dapertutto (Penza), człowiek wyobraża malowania dużych pokoi, wysokie sufity, dużą scenę. Ale to nie jest tutaj. Wszyscy lekarze Dapertutto Teatr (Penza), opinie o którym zawsze tylko pozytywne, zajmuje pomieszczeniu o wielkości 67,5 m 2. Scena ma rozmiar zaledwie metrów 8×4. Dzięki temu widzowie teatru poczucie, że są one zaangażowane w proces, co dzieje się na scenie. I nie jest to zaskakujące, ponieważ fotele widowiskowe są bardzo blisko niego.

Zdaniem dyrektora artystycznego teatru, jego zespół już od dawna gotowy do gry na pojemniejszy scenicznej, jak z każdym wydajność staje się coraz trudniejsze, aby dowiedzieć się, jak poruszać się w ograniczonej przestrzeni jako bardziej efektywne w użyciu światła i inne atrybuty teatralnych. Podczas gdy widzowie są zadowoleni, sądząc po ich komentarze i przez fakt, że bilety są zawsze wyprzedane prezentacji. W sali 60 miejsc, więc bilety kasowych wyprzedane w pierwszym dniu sprzedaży.

bogaty wybór

Lekarze Dapertutto Teatr (Penza), którego repertuar składa się nie tylko na podstawie dzieł klasycznych, można odwiedzić nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Plakaty należy podać wiek, osiągając gdzie można zobaczyć konkretny program. Na przykład, neapolitański bajka „Trzy pomarańcze” nawet siedmioletnie dzieci mogą zobaczyć. Umieścić na scenie teatru Szekspira, Bułhakowa, Saltykov-Szczedrina, Gogola, Hoffmana i innych znanych autorów. Repertuar ciągle się zmienia. Widzów, którzy już na niektórych poglądów, można znaleźć inne ciekawe występy.

lubisz

Aktorów grających na scenie, zawsze podziwiany przez publiczność. Wszystkie są doskonale wyszkoleni, mają duże doświadczenie w pracy teatralnej, jednak każdy widz wybiera konkretnego artysty, którego praca on najbardziej lubi.

Teatr może przynieść kwiaty i podziękować trupę dla przyjemności. Wiele theatergoers przyjść do Penza specjalnie do odwiedzenia „Dom Meyerholda” i nigdy nie zostawiaj rozczarowany. Występy są naprawdę imponujące, a niektóre nawet trochę szokujące. Występy służą elementy interaktywne, tak że widz jest wciągnięty do samego działania, ale jest to również niezwykłe i interesujące.

Widzowie powiedzieć spektaklu „Wdowy” w sztuce polskiego pisarza Sławomira Mrożka. Opowiada o relacjach między kobietami i mężczyznami i odnosi się do absurdalnego gatunku. I oczywiście, jest to interesujące zobaczyć, jak radzić sobie z kobiecych ról mężczyzn. Zaleca się, aby uczestniczyć w spektaklu „weneckich artystów”, który został oparty na sztuce pisemną 400 lat temu przez Bena Johnsona. Jego fabuła, aby rozwiązać problem stosunków między bogatymi i biednymi, sprawiedliwy i faul, a aktualne w naszych czasach. Ale to lepiej, aby zobaczyć na własne oczy. Być może w niedalekiej przyszłości teatru dostanie nowy duży budynek, a potem będzie miał jeszcze więcej fanów.