786 Shares 5115 views

Bransoletki: biżuteria ponownie w trendzie

Scen, bransoletki, naszyjniki … biżuterii babci powrotem do trendu.


Scen – rzeźbione kamienie z obrazami, wykonane z ulgą. Te kamienie są wykorzystywane do wisiorki, pierścionki, broszki i inne biżuterii. Teraz zajmują one bardzo ważną niszę w dziedzinie mody. Bez scen nie można zrobić, na przykład, jeśli trzeba ubierać się w godzinach wieczornych. I to nie tylko wieczorem, a sukienka w stylu białej herbaty. Bez żadnych akcesoriów do sukni w stylu białej herbaty jest niezbędny. I tutaj należy być nie tylko cameo, ale bransoletka. Są to dane, które są kluczem do zdobywania elegancki styl!

Aby być trend, ale nie ogranicza się ściśle styl, powinno być w porządku, a niektóre bransoletki. Kup bransoletki mogą i powinny być bardzo różne. Futra zimowe ubrania – bransoletki z otwartymi rękami, a kurtki bez rękawów. Najlepiej jest szukać bransoletki futerkowych, połączonych z czapkę tego samego futra. Biżuteria – na każdą okazję. Na przykład, bransoletka Pavloposadskiye styl będzie wyglądać świetnie w połączeniu z sukni i Pavloposadskiye chusteczką. Biżuteria warta noszone z sukienki oraz szorty i jeansy. Jednak ściśle dozowane. Kolczyki i bransoletki. Lub naszyjnik i bransoletka. Ale w każdym razie, nie dwa różne bransoletki na obu rękach. Wyjątek – Indian parę bransoletek, które są noszone na obu przedramionach. Lub wzorzyste bransoletki, składający się z kilkunastu, dwa lub nawet bardziej cienkie pierścienie. Bransoletka z pereł, kamieni półszlachetnych i srebra bransoletki zobowiązuje do konkretnej szafy. A nawet jeśli nie ten styl jest luźna, aby wykwintne bransoletki będzie musiał parę: kolczyki, pasek ze sprzączką w tym samym tonie, torby z tego samego wykończenia, bransoletki na nogę. Generalnie z bransoletek wykonanych z metali szlachetnych i kamieni powinien być bardzo ostrożny.

Szerokie skórzane bransoletki, bez względu na to, w jaki sposób wydaje się być zbyt gruba i brutalny, jednak świetnie wyglądają na nadgarstkach Drobne kobiet. Szczególnie dobre szerokie skórzane bransoletki z szorty i dżinsy, aksamitu lub skórzanych spodni. Wyglądają świetnie z sukienki lub kombinezon przypadkowym. Jednak nie noszą skórzane bransoletki na rękę, jeśli pójdziesz na randkę w długiej sukni latania. Ale to jest możliwe, a nawet konieczne, aby umieścić w tym przypadku wąskiej srebra lub metalu bransoletki na nogę. Bransoletki na kostce, zwłaszcza wystającym spod długiej spódnicy – to bardzo sexy. Tak sexy, że trudno powiedzieć, co przyciąga wzrok mężczyzn: nagie połowy uda lub noga żeński okresowo pojawiają się spod rąbka spódnicy z cienkiego łańcucha skokowego.

Z bransoletki kolczyki wyglądają najlepiej. Odległość między bransoletka na nadgarstku i kolczyki gdyż równoważy obraz, a następnie, jak wybrać harmonijne połączenie bransoletki i koraliki nie zawsze jest łatwe. Jeszcze trudniej z pierścieniami. Z obfitości pierścieniami na rękę bransoletka może być nawet zbędne w drodze, więc mam do wyboru, albo pierścień lub bransoletka.

Ciekawym odkryciem dla eko-stylu – drewniana bransoletka. W tym przypadku, to niekoniecznie muszą być staromodny skład perełek. Nowoczesne bransoletki wykonane z drewna izgotavlivaeyutsya z jednego kawałka i wyglądają bardzo modne, ozdobione rzeźbiarskich, pieczenie, intarsji.