584 Shares 5654 views

Stylowy tatuaż z korzyści dla skóry: jak narysować tatuaż siebie

Tatuaże ostatnio są bardzo popularne, ale nie każdy odważy się postawić na wzór skóry, które będą trwać przez całe życie. Jest rozwiązanie – malowanie henna tatuaż. Od niepamiętnych czasów kobiety uciekają się do takiego rozwiązania kosmetycznej. Oczywiście, istnieją inne opcje dotyczące stosowania tymczasowych tatuaży. Ale henna ma kilka zalet:


1. Takie tatuaż trwa dostatecznie długo.

Figura 2 jest jasne, nasycone.

3. Henna ma korzystny wpływ na skórę.

Jak narysować tatuaż z henny? Prosta. Wystarczy, aby wziąć trzy składniki: henna, czarna herbata, cytryna.

Czarnej herbaty z wytworzeniem mieszaniny do nakładania ciemną barwę. Take 2 łyżeczki liści herbaty i zalać niewielką ilością wrzącej wody (można nawet pokipyatit trochę czasu). Niech siedzą herbatę przez kilka godzin, otrzymując ciemnobrązowy kolor. Lemon dopuścić kolorystyka jest lepiej leżeć na skórze i ma nad nim. Irański czerwona henna po infuzji lepiej szlifować dalej. Można po prostu wybrać dobrej jakości henny. Nie powinno być większe cząsteczki do linii szwu był wyraźniejszy.

Teraz powiemy więcej o tym, jak narysować tatuaż. To zajmie wykałaczkę lub koperty-strzykawkę. Może być wykonany własnymi rękami. Musimy podjąć ścisłą plastikowy worek, worek rolki. Wszystkie szwy powinny być dobry klej lub taśma tynk. A w rogu, aby zrobić dziurę z igłą. Przez ten otwór cienki pasek będzie pozostawić mieszaninę na tatuaż.

Pytanie, jak narysować tatuaż – to nie problem. Ale jak wybrać odpowiednią wersję tatuażu, należy wziąć pod uwagę. Po stosować tatuaż henna trwa długo.

Konieczne jest określenie wzoru: co i jak rysować. Henna tatuaż jest zazwyczaj kwieciste wzory, kwiaty. Wyglądają bardzo imponujący i stylowy. Opcje graficzne mogą być różne. Na ramionach i łopatkach są dobrze większych elementów. Dla tatuaże na nogi lepiej wybrać wzory wydłużone. Oni wizualnie sprawiają, że noga cieńsze i dłuższe.

Spróbujmy wyraźnie opisać jak narysować tatuaż na jego ramieniu. Aby rozpocząć przygotowania skóry. Przed nałożeniem wzoru powinien posiadać depilację, a następnie rysunek będzie bardziej płynnie, a nie będzie ciemne włosy po tatuażu schodzić. W drugim etapie do czyszczenia skóry z oliwą z oliwek, co sprzyja dobrej utrwalania atramentu. Trzeci etap – bezpośrednie wzornictwo. Lepiej jest zastosować grubszą warstwę. Zwilżyć rysunku jako suszenie wody z cytryn (ale tak, że farba nie może rozprzestrzeniać).

można trzymać na słońcu jak ciepłe henna staje się jaśniejszy. Na ogół, rysunek powinny wysychać około 8 godzin, po czym działanie będzie dobry. Po wysuszeniu usunięcie wysuszonego ciągnienia przy użyciu chusteczki (ale nie na mokro). Teraz jest to możliwe, aby przetrzeć skórę z oliwą z oliwek, tak aby kolor był bardziej nasycony. Powtórz procedura powinna być codziennie, nie tatuaż zbyt szybko wygaszone. Jak rysować tatuaże na innych częściach ciała? Podobnie. Przed zastosowaniem wzoru na skórze, ćwiczyć na papierze.