265 Shares 2704 views

Outlet Village Pułkowo – "Outlet Village Pułkowo"

Outlet zakupy – ten wyjątkowy format możliwe efektywne zakupy, wiele centrów handlowych, koncentruje się przede wszystkim na sprzedaży markowych ubrań z dużymi rabatami przez cały rok! „Outlet Village Pułkowo” nie jest wyjątkiem. W Petersburgu, istnieje wiele centrów zniżki, ale gniazdko, w którym koncentruje się wszystkie wiodące europejskie marki ubrań otwarty w północnej stolicy nie było dawno temu. Outlet Village Pułkowo ( „Pułkowo Outlet Village”), przeglądy, które są bardzo pozytywne, jest to pierwszy w Petersburgu parkiecie formacie wylotowej. Ale czy to jest blisko swoich europejskich odpowiedników? Aby zrozumieć, jakie są zalety tego rodzaju handlu, i jakie są charakterystyczne cechy „Outlet Village Pułkowo” badania bardziej szczegółowo zasady działania takich miejsc i podkreślić kilka faktów na temat kompleksu Petersburgu.


OUTLET SHOPING

Marketerzy zidentyfikowali dwa rodzaje gniazd:

  • Fabrycznie wylot – handel bezpośrednio od producenta, tzw factory outlet.
  • Moll-wylot – „Dyskonty marki”, który, w przeciwieństwie do wielu tradycyjnych sklepach Format „zniżki” sprzedać tylko jakość, a nie model zdyskontowanych. Większość z tych sklepów oferuje klientom niesprzedane kolekcje ostatnich sezonach.

doświadczenia europejskie

Pomimo faktu, że utworzenie placówek – „Zasady prestiżu” przypadek USA strony, wielu turystów z całego świata, w tym obywateli USA, wolą do rokowań wylot zakupy tylko w Europie, ponieważ dla tych centrów handlowych w Europie, istnieją pewne Tak więc, na przykład, w placówkach europejskich nie znajdziesz ani jednej rzeczy z otworem lub wystających nitek. W przypadku produktów z najbardziej drobnych wad, istnieją inne formaty przechowują.

"Outlet Village Pułkowo"

W ten sposób, staje się jasne, że ludzie przychodzą rynków zbytu na produkty pierwszej klasy jakości. Innym powodem, dla przyciągania – ogromne zniżki, niezależnie od pory roku! „Outlet Village Pułkowo” bezprecedensowe doświadczenie targowiskach Petersburg, który przyciąga setki nabywców jest również ze względu na jego unikalnej konstrukcji, więc uzupełniając trendu historycznego i architektonicznego miasta. W zewnętrznej części nietypowym TC zrealizowane motywy architektoniczne klasycyzmu. „Outlet Village Pułkowo” – to prawdziwe miasto, składający się z przestronnych i komfortowych pawilonach na świeżym powietrzu. Kostka Brukowa, kwietniki, latarnie i fontanny – to wszystko staje się wspaniałe dekoracje wygodne zakupy europejskiego formatu.

marki

Outlet Village (Pułkowo) oferuje odwiedzającym zakupy z markami, luksusu i przypadkowych marek z rabatami aż do siedemdziesięciu procent rocznie. W Petersburgu jest złożonym artykułów gospodarstwa domowego, a nawet smakoszy sklepów. Na terenie przestronne, a co najważniejsze – bezpłatny parking, place zabaw dla dzieci, kilka restauracji i kawiarni.

Adresy i kontakty

Jedynym minusem dla dużej liczby odbiorców może być lokalizacja kompleksu handlowego, ale „Pułkowo Outlet Village”, którego adres – Pułkowo Highway, budynek 60, budynek 1, dla wygody swoich klientów. Dlatego też potencjalni nabywcy oferowane są liczne warianty tras. I na osobistym lub transportu publicznego można dotrzeć do centrum handlowego „Pułkowo Outlet Village”. Jak dostać się do niego? Poniżej – po szczegóły.

  • Z centrum miasta (przystanek między hotel Four Seasons i Katedra św Izaaka) można dojść do autobusu firma taxi „Outlet Village”. Harmonogram autobus prezentowane w witrynie sklepu, gdzie można zamówić bilet autobusowy online lub lokalnie zakupione w cenie 150 rubli lub 250 rubli (do miejsca docelowego iz powrotem).
  • Korzystanie z transportu publicznego: od stacji metra „Moskovskaya” przez liczbę transfer z K-33 (przystanek autobusowy w pobliżu domu 197 Moskwie Avenue). Posiłek – czterdzieści rubli.
  • Samochodem od Pułkowo Outlet można dotrzeć w mniej niż godzinę z każdego miejsca w mieście (bez ruchu), jeśli kierujemy się na autostradę Moskwa do placu Zwycięstwa, a następnie udać się na autostradzie Pułkowo (pięć i pół kilometra). Śledzić znaki powinny poruszać się do Kongresu. Jeśli masz zamiar odwiedzić wylot, pozostawiając regionu Leningradu, trzeba będzie jechać na autostradzie do Pułkowo wskaźnik miasta, następnie skręcić w prawo dwa razy.

Od niedzieli do piątku, wylot jest otwarta od dziesiątej rano do dziewiątej wieczorem, jedynym wyjątkiem jest sobota, kiedy centrum handlowe jest otwarte do godziny dłużej.