303 Shares 2404 views

Prêt-à-porter: opis pozytywnej strony

Każda kobieta chce być piękna i modna. A to oznacza, że to gorący ulubiony ze wszystkich pań słowo „moda”? Większość słowniki encyklopedyczne rozszyfrować ten termin jako tymczasowy przewagi lub dominacji określonego stylu życia w danym obszarze lub kultury.


wpływ mody

To było modne w danym okresie czasu określa mody, rozrywki, sztuki i życia. Lecz znane nam wszystkim do kojarzą pojęcie z ubrania i sposób ubierania się. A w każdym czasie, większość pań nie chce być na tyle modny lub, co gorsza, staromodny. Dlatego dziewczęta i kobiety spędzają dużo czasu przeglądając magazyny, patrząc poprzez przesyłanie modzie i urodzie, w poszukiwaniu unikalny i zarazem nowoczesnym stylu. A szczególnie modne panienki, a następnie wyrzucić słowo „haute couture«i»ready-to-wear”. Dla tych, którzy nie w pełni zrozumieć ich znaczenie i nie chce być uwięziony, proponuję do czynienia.

Modele na wybiegu

trendy mody w ubraniach tradycyjnie zadawane couturiers i projektantów mody, uznanych przez społeczność światową. Ale rzecz w tym, jeśli spojrzeć na modelach, majestatycznie kroczył na podium wydaje się, delikatnie mówiąc z ekstrawaganckich strojów, które wykazują. I pierwsze pytanie, które wynika z widowni: „Co” to „można nosić?” Ale dla twórców takich strojów są czymś więcej niż tylko ubrania. Jest to okazja, aby wyrazić swoją wyobraźnię i artystycznego smaku, itd Tworzenie nowych modeli ubrań dla projektantów mody – .. jest jak portret czy malowanie obrazu artysty. Te stroje są unikalne, są wykonane w jednym przypadku, mogą one także być wywołana ręcznie. Oczywiście, te ekskluzywne arcydzieła są znacznie droższe niż w prosty sposób.

Odzież dla wszystkich

Ale ubrania, który nadaje się do stosowania przez ogół społeczeństwa, w świecie mody jest nazywany „ready-to-wear”. Tłumaczenie z języka francuskiego, termin oznacza „szyte na miarę” lub „gotowe do spożycia”. Opcje odzież w tej klasie są, co do zasady, na podstawie szkiców i schematów wiodący projektant lub modę, ale w odróżnieniu od modeli „haute couture” uszyć je w fabrykach i w dużych ilościach. Czyli unikalnej odzieży, stworzony przez projektantów mody, wybrać te modele, które mogą być dostosowane w przyszłości i opłacalny użytkowania, jednocześnie dając możliwość dla tych, którzy chcą zobaczyć ubrania nie tylko w czasopismach lub na podium, ale również w butikach i sklepach. I, przy okazji, prêt-à-porter jest jednym z głównych źródeł dochodu modelowych domów. Zgadzam się, że to wytłumaczyć fakt, że na ulicy czy w autobusie, jest mało prawdopodobne, aby spotkać się z dziewczyną ubraną w drogiej ekskluzywnej sukni. Ale strój z klasy ogólnej konsumpcji może to dobrze być.

Zazwyczaj ubrania wyładowcze prêt-à-porter są wysokiej jakości i są oznaczone skrótu nazwy twórcy lub marki. Mimo, że model może dokładnie replikować każdy „haute couture”, jego wartość jest kilkakrotnie tańszy.

Prezentacja kolekcji

Wykazanie pret-a-porter, w przeciwieństwie do prezentacji haute couture, spędzają dużo wcześniej zacząć sezon. Tak, kolekcja lato są w październiku i listopadzie, a zimą – w kwietniu i maju. Oznacza to, że producenci odzieży muszą zatrzymać czas, koncentrując się na trendach projektowania sprawiają, że początek sezonu stroje dla mody.

lato moda

Mówiąc o kolekcji lato 2014 prêt-à-porter, następujące tendencje. W tym sezonie projektanci postanowili zrobić piękne panie spokojniejszy styl klasyczny, ślady dominacji prostym kroju. Chociaż w niektórych kolekcjach, a także minimalizm posiada wiele warstw i bogactwo dekoracji, a obok bezpośredniego i rzeźbiona rondo – Bulk i wolnych form, przypominają pływające chmur. Jedno jest pewne – nacisk na kobiecość projektanci zrobić w obecnym sezonie ma unisex. Wśród nowych trendów godne sportowcy, zwłaszcza opartych na surfing i dress-shirt.

Kolorystyka prêt-à-porter 2014 prezentowane głównie spokojne, pastelowe kolory. Odpowiednie wszystkie odcienie fioletu (z lawendy barwy blado orchid), pak piasku, pomarańczowy i żółty frezja i pieprz Cayenne, miękkiej odcieniu szarości i zielonego.

Tkaniny jakości dopasować sezon – są lekkie i przejrzyste. Wielu projektantów są aktywnie wykorzystywane w swoich zbiorach koronki i szyfonu. zaproszone panie przymierzyć sukienki w prześwitującej szyfon, koronki lub frędzla, w ramach którego widocznej bielizny. Wydaje się, że projektanci poważnie postanowił odsłonić dziewcząt i pokazać, co musi być ukryte przed wzrokiem ciekawskich.

cechy cięcie

Mówiąc o stylu, należy zauważyć, że w deklaracjach mody przecenienia talii spodnie i spódnice. Jeansy z niskim zawieszone rzeczy z przeszłości. Szerokość i cięcie spodni może być wybrana w zależności od smaku. Mogą być spalony od bioder, wąska wygładzane ze strzałką podobnym do spodni papierosów lub Classic Straight. Najważniejsze, że podkreślał długość nóg i szczupłą sylwetkę.

Co do długości spódnic i sukienek, opinia moda tutaj różniły, każdy zdominowany przez jego długości, chociaż istnieje niewielka przewaga midi. Szczególną cechą spódnice i sukienki, modne w tym sezonie są asymetryczne obszycia, a nawet rękawy.

Oprócz napompowane spódnice taliyam i projektanci oferują skrócone spodnie topy z falistą krawędzią cięcia i często kontrastujące wykończenia. Są popularne i różne koszulki. Kochanek dekolt warto zastanowić się, że to niemodne. Nowy sezon jest o wiele bardziej istotne nosić sukienkę lub sukienkę z rany na plecach. Ponadto, wycięcia mogą być bardzo zróżnicowane: głęboka i nie bardzo kręcone, ozdobione koronką lub tkanin, najważniejsze, że oni podkreślić korzystny gięcie do tyłu.

Jak wspomniano powyżej, modnym trendem – wystrój. Szczególnie popularne są cekiny o różnych kształtach i rozmiarach, z których niektóre projektanci byli w stanie stworzyć prawdziwy obrazów 3D. Zastosowanie przezroczystych tkanin, frędzle, koronki – wszystko to ma prawo do życia tego lata.

Podsumowując, można powiedzieć, że mody ready-to-wear nowy sezon jest bardzo zróżnicowana, aby być modnym tego lata jest bardzo prosta. Projektanci dostarczyły nam wielu różnych stylów, a jeśli chodzi o ubrania, a także w różnych kolorach. Pozostaje tylko zdecydować się na własnych preferencji i możliwości. Miłego wyboru!