332 Shares 1253 views

Rejestracja stron w stylu morskim (zdjęcia)

źle, ludzie, którzy wierzą, że na wspaniałe wakacje, dość przestronne pomieszczenia, muzyki tanecznej i alkohol Seryjna. Ważne oryginalny pomysł, który może sprawić, że impreza naprawdę niezapomniany. Gospodarstwa strony w stylu marynistycznym – oryginalny sposób na relaks z przyjaciółmi. Aby zorganizować takie wydarzenie tylko tyle miejsca przemyślany projekt, menu, a skrypt.


Party w marynistycznym: zaproszenie

Goście powinni być poinformowani o terminie, miejscu i wakacje sukienka kodu. Aby poradzić sobie z tym zadaniem pomogą pięknie zdobione zaproszenia, bez których strona nie odbędzie się w stylu morskim. Prawie w każdym domu można znaleźć pustą butelkę wina. Zdolność ta będzie idealnym miejscem na umieszczenie zaproszenia do wypoczynku podrzędną motywu morza.

Za przygotowanie najlepszego ramię pióro, nie ograniczając się w loki i nieprawidłowości w piśmie. Standardowa lokalizacja odniesienia i powodem spotkania w przygotowaniu małej imprezie w stylu morskim. Powinno się to słynne cytaty pirackie, dowcipy o papugi i statków. Jeśli gość rozwinięte poczucie humoru, można dodać zdjęcia czaszek.

Jak przygotować miejsce na wakacje

Sukces imprezy zależy od rejestracji miejsca, w którym odbędzie się impreza w stylu morskim. Zdjęcia pozostają jasne i niezwykłe, jeśli organizatorzy festiwalu będą mogli stylizować pokój pod pokładem statku, aby przekształcić je w kabinie pirackim. Jest to idealne miejsce na wakacje zakwaterowanie – dom z basenem.

Odcienie, które muszą zdominować przestrzeń, – biały, niebieski, czerwony. Elementy dekoracje są konieczne, taki czy inny sposób związanych z morzem. To może być muszle, kamienie. Co ciekawe, jeśli są obecne w akwarium pokojowej wielkości. Alternatywnie, można użyć różnych wizerunków ryb, przedstawione w postaci obrazów i zabawek.

Wspierać atmosferę partii w morskim stylu pomoże ścianę, zawieszony z sieci rybackich i puszek metalowych. Jeśli pomieszczenie jest dwupiętrowy, główne środki transportu powinny być drabinki linowe. Wypełnij ogólny wizerunek pomoże leżaki i koła ratunkowe.

Wybór muzyki dla strony morza

Mood zaproszeni przyjaciele określa muzykę na wiele sposobów. Na imprezę w stylu morskim będzie idealne tło dźwięki, które emitują fale wzburzone. Nie pozwól, aby goście się nudzić wybrani ścieżki dźwiękowe zawarte w filmie „Piraci z Karaibów”. piosenki wszelkie istotne dzieci o piratach, na przykład, można pożyczyć utwór z „Treasure Island”.

Nie jest konieczne, aby każda piosenka miały bezpośredni lub pośredni związek z morzem. powinno się zaopatrzyć się zapalające melodie, może stać się idealnym wsparcie dla konkursach tanecznych. Warto pomyśleć wcześniej i terytorium na parkiecie, więc zabawiać gości do siebie nie zatrzymał.

Jak można przyjść na imprezę

Partia zwłaszcza sukces w stylu marynistycznym, jeśli organizatorzy nie będą poważnie ograniczyć gości w wyborze strojów wakacyjnych. Najlepszym rozwiązaniem – oferowanie zaproszeń do znajomych, aby zatrzymać się na jednej z odpowiednich obrazów.

  • Pirat. W odmianie stylu nie musi odnosić się do wyobraźni, musimy reprezentować tylko najbardziej udanych cechy Jack Sparrow.
  • Kapitanie. Obraz ten kładzie nacisk na użyciu czapkę, bluzę i neony (może być nierealne). Idealnie, gość musi dbać o sztuczne wąsy, które mogą być okresowo zaostrzają się.
  • Baywatch. Najprostszym styl do realizacji, która jest na tyle otwarte, stroje kąpielowe i sarongs (dla pań) i jasne szorty (dla panów).
  • Neptune. Mistrz mórz pożądane, aby określić z góry. Jego kostium składa się z brodą, długimi ściereczką i trójzębem. Sukienka może być każdy z dziewczynek Afrodyty, według legendy, urodzonego z pianki jako para dla niego.

Różnorodność strojów zwiększy zabawy goście wydarzeniem jak na imprezę w stylu morskim. Zdjęcia będzie wściekły. Można zaprosić gości oraz inne ciekawe obrazy.

Party w marynistycznym: Menu

Piraci, Neptun i Afrodyta potrzebne odpowiednie napoje. Przy sporządzaniu menu jest również warto trzymać marynistycznym. Ostrygi, małże, krewetki – idealna przekąska dla takiej uroczystości. Istotne i arcydzieła kuchni japońskiej: sushi, świeże bułki. Wybierając owoce nacisk na egzotyczne: stoły są zmuszeni papaja, kokos, ananas.

Nieważne, jak genialny lub odwrócił party design w stylu morskim, bez odpowiednich napojów wydarzeniem będzie nudny. Alkoholu jest najkorzystniejszy rum, tequila i gin, piwo i mile widziany. Za niedopełnienie picia goście powinni przygotować zapas świeżych soków, przekazywanie ich do szkła, ozdobione plasterki ananasa. Piwo wymaga klasyczne kubki pirata.

Płyty, które będą służyć jako repozytorium dla potraw należy również zakupić oryginalny wygląd. Idealne dopasowanie do tematu naczynia stołowe w kształcie łodzi, skorup.

Jak przyjmować gości

Skrypt partia w stylu marynistycznym – jest kolejnym ważnym problemem do rozwiązania przez jego właścicieli. Czy wiedzą nazwiska gości u steru statku, urządzenia do gotowania, burcie statku? Aby dowiedzieć się, wszystko to pomoc ze wstępną konkursy piratów podziałem na dwa zespoły. Zwycięzcy powinni zdecydowanie zachęcają nagrody, na przykład butelkę rumu.

Wielki czas, aby pomóc firmie małych gier planszowych, które mają szczególne znaczenie dla morza. Pasuje tutaj, a gry w karty, jak to podano do prawdziwych piratów. Dla tłumu lepiej wymyślić rozrywki na dużą skalę, powiedzmy, poszukiwanie skarbu. Mapa pokazująca skarby miejsca pochówku jest przygotowana z wyprzedzeniem, to samo odnosi się do większości skarbu.

master class, gdzie pociągi prowadzić zmontowany sztukę węzłów tkackich, przeciąganie liny – Rozrywka na morzu partii mogą mieć różne poglądy. Piosenki piraci nie mogą słuchać tylko do zapisu, ale również samodzielnie wykonać, korzystając z karaoke. To przyznano nagrodę dla najlepszego piosenkarza.

Naval strona nie jest koniecznie przeprowadzane w pokoju. Świętuje w zbiorniku w naturze i uczestników zapamięta na całe życie.