320 Shares 1806 views

Pożegnanie rekrutuje – niezawodne wsparcie!

Rekruci są wykorzystywane do towarzyszenia na tradycji już długo stojącej. Pierwszą rzeczą, jaką można usłyszeć chłopaków – to rekruci rozstanie słowo. Rozpocząć jego przywódców i dzielnicy miasta, przedstawicieli Komisariatu wojskowej. Ale co będzie podane słowa rozstanie rekruci następnie postanowił w poszczególnych miejscowości. Najważniejsze jest to, że obsługuje chłopaków, daje im pewność siebie.


Farewell rekrutów od burmistrza

Tak szybko, jak szeregi sił zbrojnych są uzupełniane nowymi mężczyznami, szczególne słowa przygotowują dla nich. Pożegnanie z rekrutów na czele miasta brzmi bardzo uroczyste. Chce młodzieńcy do udanego życia, prosi go, by nie zapomnieć o jego rodzinnej wsi, gdzie z nimi cały czas byłoby czekać na dobre wieści o swoich bliskich.

Rekruci pożegnalne może zawierać historię Burmistrza czasie, gdy on sam był żołnierzem. Co do zasady, wyjaśnia, że służba w wojsku, oczywiście, dość ciężkie. Niemniej jednak, jest to obywatelski obowiązek każdego młodego człowieka. Opadną Szkoła życia człowieka, odwraca go do prawdziwego mężczyzny.

Artyści zapewniają również rodzaj pożegnania

Po tym, można zorganizować specjalny program koncertowy. Pożegnanie rekrutów armii, na przykład, może brzmieć jak patriotyczne pieśni. W tym celu zaprosił czasami nawet sławnych artystów. Kontynuować taką wydajność jak zespoły taneczne lub gimnastyczne, i tak dalej. D.

Na koniec, byłoby miło otrzymają drobne upominki i wszystkie niezbędne rekwizyty dla młodego wojownika. Może przekazać im te same artystów. Chociaż wiele bardziej interesujące, aby otrzymać takie prezenty od wojska. Wydawało się oni podzielić się z przyszłych żołnierzy ich cześć, męstwo, odwaga, odwaga, chęć wiernie służyć swoją ojczyznę.

Pożegnalne słowa podane i cerkiew

Ale to nie wszystko. Rekruci stają się coraz błogosławieństwo Kościoła prawosławnego. Kapłan musi upomina chłopców do służby wojskowej. On daje im błogosławieństwa Bożego, pokropienie wodą święconą.

Nawiasem mówiąc, znamy wiele przypadków, kiedy młodzi ludzie nawet podjęte w przeddzień sakramentu chrztu i komunii usługi. Po błogosławieństwie i zysków księdza szczególną moc.

Usługa armia tworzy ojczyzny Defenders

Farewell rekruci wierszem lub prozą musi koniecznie wskazywać, jak ważne dla naszego kraju są nasi żołnierze. Czasy, niestety, nie są już tak cicho. Oczywiście, służba w wojsku jest dziś bardzo potrzebne i pilne, a tytuł Obrońcy Ojczyzny jest bardzo honorowy.

Żołnierze stoją strzec naszej ojczyzny – naszej nadziei i wsparcia. Niosą wiele trudów służby wojskowej, trzymając sumienia i honoru. Dlatego pożegnanie z nich musi posiadać maksymalne wsparcie przez strojenia przezwyciężyć stres fizyczną, wytrzymałość, zwinność, wytrzymałość i patriotyzm!

Witamy rekruci nie tylko przywódców miasta, ale również oficerowie armii rosyjskiej, weterani sił zbrojnych i dobrze znane u ludzi miejskich.

Farewell faceci, które idą do wojska, polecił im, aby stały się one pewnym siebie i szczęśliwe Obrońcy Ojczyznę aby spotkać się w służbie, choć surowe, ale sprawiedliwe i odpowiedzialne dowódców niezawodne towarzysze. Jak dla domu, chcą być czekają na kochających rodziców, bliskich, wierny i cierpliwy przyjaciół, koleżanek.

Nawiasem mówiąc, pożegnalne słowa są nie tylko w świątecznej atmosferze, ale również w przyjaznym, rodzinnym gronie. Towarzysze lubią gromadzić wielkie firmy do prowadzenia swojego przyjaciela w zespole. Ponieważ chłodne pożegnanie rekrutacji i nie musi pozostawać na uboczu! Pomyśl o tym, co twój przyjaciel wolał jak co wskazuje „w świecie cywilnym”, jak jest obecnie dalsze życie wojsko. Życzę mu dobrych sierżantów, sierżancie niepieniężny inny niż dowódca batalionu. Jeśli ty sam był w wojsku, powiedz mu o znanych tradycjach, powiedz mi jak samo poprawne zachowanie. Być może będzie to najlepsze słowo rozstanie dla początkujących. Nie ulega wątpliwości, że najlepszą rzeczą w tym przewodów – przyjacielską radę!