341 Shares 5819 views

Jak naprawić zamek błyskawiczny: zalecenia praktyczne

Błyskawica na ubraniach, które zaczęły się rozchodzić, powodując podrażnienia i dyskomfortu nerwów. Jednakże, można rozwiązać ten problem bez uciekania się do usług warsztatów. Jak naprawić zamek błyskawiczny? Spróbujmy znaleźć odpowiedź na to pytanie.


Co zrobić, gdy zamek błyskawiczny suwak żadnych przynęt?

Suwak często nie chce usiąść na zamek błyskawiczny, od jego początku razlohmachivaetsya tkanki. Aby rozwiązać ten problem, wystarczy traktować materiał z lakierem do paznokci. Jeżeli substancja impregnowanego materiału, obszar, w którym suwak jest przesunięty bardziej sztywny. Jednak metoda ta przywróci funkcjonalność piorun sporo czasu.

Aby wzmocnić obszar tousles, jako alternatywa do paznokci polskim należy stosować bystrozastyvayuschy kleju. Stosuje się go na właściwej części zamka powinny być małe porcje. Metoda ta umożliwia korzystanie z suwakiem na znacznie dłużej niż w przypadku stosowania lakieru.

Jak naprawić biegaczem?

Jeśli wariancji z powodu uszkodzenia pioruna suwaka, ten ostatni musi być skompresowane. Będzie to wymagało regularnych szczypce. Dzięki ich pomocy niezbędnej do zaciśnięcia metalu na każdej stronie suwaka. Kompresować produkt w środku, w miejscu gdzie jest przymocowany języczek, to nie jest konieczne. Może to prowadzić do uszkodzenia końcowego biegacza.

Jak naprawić zamek w przypadku, gdy powyższe nie dają oczekiwanych rezultatów? W takiej sytuacji będzie musiał całkowicie zmienić suwak. Aby usunąć to, zatrzymuje się u podstawy pioruna musi być usunięta przez przechylanie je z szydło. Przy wyborze nowego biegacza, należy zwrócić uwagę na starego rozmiaru. Opcja ta jest określona we wnętrzu urządzenia.

Jak naprawić zamek błyskawiczny, jeśli brakuje mu zęby?

Jeśli zęby wyciągnął na zamek z tworzywa sztucznego, mogą być przywrócone za pomocą grubej żyłki. musi on być nawijany w uszkodzonej powierzchni, po przejściu przez tkankę.

Co zrobić, jeśli chcesz przywrócić zamek metalowy? W tej sytuacji, produkt może być naprawione przez wstawienie w miejsce brakujących zębów podobnych pobranych od starego piorun. Najważniejsze jest to, że pasują one w zależności od wielkości i kształtu. Zainstalować je na miejscu luki generacji można ściągnął ze szczypcami.

Czasami zęby trzymać na uboczu i utrudniają swobodny ruch suwaka. W tej sytuacji nie jest konieczne ustalenie w zamek na twardej płaskiej powierzchni, a następnie delikatnie dotknij na powierzchni młota.

Jak naprawić zamek błyskawiczny, gdy suwak przechodzi przez nią mocno?

Na starych, długo nieużywanych lub nowych rzeczy trudno chodzić suwak. Aby wyeliminować uciążliwe nasmarować zamek tyle. Jeśli mówimy o odzieży skórzanej i obuwia, smarowanie można przeprowadzić stosując dowolną substancję tłuszczową. Jednak, odzież tkaniny w tym samym czasie mogą pojawić się plamy.

Wielofunkcyjny smar, który nie szkodzi wartościową rzeczą jest ołówek, wydobyte z ołówkiem. Runner zaczął się poruszać sprawnie, konieczne jest przeprowadzenie kilkakrotnie rysika całej długości na zamek błyskawiczny. To jest po kilka razy do zapinania i rozpinania produkt. To będzie równomiernie rozprowadzać ten rodzaj smaru.

Alternatywnie, suwak może być rozciera się z mydłem lub wosku. Robi to zaleca się jej wewnętrznej stronie. W przeciwnym razie, smarowanie może dokonać rzeczy niezbyt estetyczny wygląd.

Konkludując

Tak więc okazało się, co można zrobić, jeśli zepsuty zamek błyskawiczny, jak naprawić produkt. To wystarczy użyć improwizowaną oznacza, że w każdym domu. Dzięki starannej realizacji prac może całkowicie odzyskać piorun, bez uciekania się do usług twórców.