162 Shares 1192 views

norek płaszcz z kapturem – fanaberia czy konieczność? Jak dokonać właściwego wyboru

Wiele kobiet marzy o konieczności ich szafie płaszcz z futrem. Klasyczny jest uważany za jeden z norek płaszcz z kapturem lub bez. Słusznie podniósł, to sprawia, że kobieta elegancka, nawet w mroźnej zimy, ale oprócz urody i wdzięku, ten płaszcz jest bardzo praktyczna, ponieważ może on służyć wiernie przez dziesięć zim, co wyjaśnia jego wysoki koszt. Należy uczciwie powiedzieć, że futro z norek nie jest najcieplejsze. Zgodnie z tym jakość jest gorsza od lisa, Mouton lub Silver Fox, dlatego bardziej nadaje się do stosunkowo łagodnych zimach norek płaszcz.


Jak wybrać swój styl

Dobre i poprawne fundusze inwestycyjne norek płaszcz z kapturem, ponieważ daje możliwość nie na sobie kapelusz, pod którym zepsute włosy. Nie ma potrzeby, aby osobno wybrać nakrycie głowy, a ten zgodzi się, dość silny argument. W rzeczywistości, ta wersja „dwa w jednym”.

Co do długości wyrobu, dla wysokich i smukłych pań pasuje do każdego stylu. I tu jest nieco panie tłuszczu niski wzrost nie zaleca się zbyt długie i nieporęczne płaszcze, takie jak „trapez”, ponieważ może to uczynić je jeszcze squat.

Zanim zdecyduje się na konkretny model obracając lustro o trzy minuty, słuchać wewnętrznych uczuć: jeżeli coat „swoje”, to nie chce wystartować, jak to będzie przytulny i wygodny w nim.

Jak zdefiniować jakość?

Jakość produktów nie zawsze jest zależny od tego, ile jest futro z norek. Niestety, wiele podróbek, więc nie wierz sprzedawcy na podłodze, ale lepiej sprawdzić samemu.

Wart. Aby określić jakość stosu, trzeba wydać na ręku najpierw w dół, a następnie od dołu do góry. Jeśli jakość futra, kosmki nie załamują i szybko staje się miejscem.

Holownik z futra. W dłoni należy pozostawić nie szarpie. W przeciwnym razie oznaczałoby to, że do wyschnięcia w górę, a ona zawsze będzie „wspinać”. Powierzchownie włosy powinny być błyszczące, gładkie i mają bogatą barwę.

Wybierając płaszcz zauważyć grubość futra. Jeśli wydaje się na tyle gruba, że jest to możliwe do pokrycia została wykonana ze skór zwierząt ubitych w okresie letnim, ponieważ w tym okresie ich wylinka.

Następną rzeczą, która pomoże ocenić jakość produktu, jest wybór skórek. Sprawdzenia jakości spoin. Im mniej przejścia widocznych grubego papieru ściernego do skór, produkt jest lepszej jakości. Wyjątkiem może być tylko w przypadku, gdy jest to pomysł, projekt. Zauważ, czy szwy, czy wspinać wątek rozchodzą. Czasem skóra nie jest szyte i klejone na tkaninie. Na takiego produktu nie warto zwrócić uwagę.

płaszcze wagi. Dobry norek płaszcz z kapturem nie powinno być zbyt lekki lub ciężki.

W pierwszym przypadku, może to oznaczać, że opatrunek w celu zaoszczędzenia skór może niepotrzebnie rozciągać. Ponadto ten płaszcz będzie mniej ciepła. Ciężkie ubrania będą niewygodne do noszenia.

norek płaszcz z kapturem nie powinien mieć w swoich zagłębieniach powierzchniowych i łyse plamy. Jeśli wada jest dostępna dla Ciebie bez względu na (znaleziono w niewidocznym miejscu), można czuć się swobodnie pytać o zniżki na ten produkt.

Norki futro z kapturem – dość kosztowna sprawa, a wiele kobiet stara się mieć w swojej szafie, ponieważ mówi o dobrym smaku i stylu jego właściciela. Nie dokonać takiego zakupu na rynku, a to lepiej zwrócić się do specjalistycznych sklepach.