844 Shares 9216 views

Miranda Kerr: biografia, parametry rysunku i życie osobiste (zdjęcie)

Australia jest "bogata" w piękne i utalentowane dziewczyny, z których wiele stało się światowej sławy śpiewakami, aktorkami i modelami. Jedną z nich jest Miranda Kerr. Była rozpoznawana wiele razy jako najseksowniejsza i najbardziej pożądana kobieta na tej planecie. Miranda była znana jako aniołka "Victoria's Secret" i jako żona aktora Hollywood Orlando Bloom. Ta dziewczyna wielokrotnie stała się bohaterką różnych skandali, ostatnio została matką i rozłączyła się z mężem. Dowiedz się więcej o tej niezwykłej osobie, ponieważ tak wiele młodych dziewczyn chce być jak ona!


Biografia

Miranda Kerr urodziła się w Sydney w dniu 20 kwietnia 1983 roku. Jej piękno jest "rezultatem" mieszania kilku narodowości: dziewczyna płynie angielską, francuską, szkocką i Filipiną. W małym miasteczku Ganneda w Nowej Południowej Walii wyrosła przyszła gwiazda. Tam rodzina miała własne gospodarstwo, gdzie mała Miranda Kerr zadbała o konie. Oprócz niej rodzina wciąż ma młodszego brata.

Wczesna kariera

Podobnie jak wiele innych modeli, Miranda nie wybrała wcześniej modelu. Początkowo chciała zostać dietetykiem i poświęcać czas na to zajęcie.

W ciągu 13 lat (w 1996 r.) Miranda Kerr po raz pierwszy wygrała konkurs na modele o nazwie Australian Nation-Wide Model Search, które zostało zorganizowane przez takie publikacje jak Dolly Magazine i Impulse Fragrances. Nagrodą dla zwycięzcy była sesja zdjęciowa na okładce magazynu. Należy zauważyć, że młody wiek Mirandy (wtedy miała 14 lat) zrobiła wiele hałasu. Wielu z nich podejrzewa organizatorów pornografii dziecięcej. Jednak dzięki uporządkowanej odpowiedzi Mirandy, skandal został uniknięty.

Droga do sławy

Faktycznie, kariera zawodowa Kerr rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy zagrała w kampanii reklamowej z udziałem fotografa Erik Seban-Meiera dla marki Ober Jeans Paris.

Następnie w krajach Azji odbywało się życie w Australii. Prawdziwą sławą Mirandy jest współpraca z marką Billabong. Potem dostaje zaproszenie do pracy w Nowym Jorku. Obok jest umowa z firmą Next, a następnie z Roberto Cavalli, Blumarine Swimwear, Levi's, Maybelline i inne.

Jak Miranda stała się aniołem

Prawdziwy sukces przychodzi do dziewczyny po podpisaniu umowy z firmą Victoria's Secret – od tej pory Miranda stała się pełnoprawnym aniołem słynnego na całym świecie show. Należy zauważyć, że Kerr był pierwszym Australijczykiem w szeregu modeli tego domu mody.

Od 2006 do 2012 r. Miranda była jednym z wiodących modeli tajniki Wikipedii, a jej fragmenty wzdłuż wybiegu w dorocznym show zawsze towarzyszyły szybkiemu ekspresji od obecnych gości (oczywiście mężczyźni). W tym czasie Kerr pojawił się na okładkach tak wybitnych publikacji, jak: Vogue Espana, Magazyn Rolling Stone Australia, Harper's Bazaar Australia, Glamour, Vogue Turkey, Elle Korea i inne.

Wygląd Mirandy

Dziewczynka z anielskimi twarzami – dzięki czemu możesz powiedzieć o Mirandzie. Ma niesamowicie ładną, dziecięcą twarz, śmieszne wgłębienia i promienny, przebijający spojrzenie. Wszystko to uzupełnione jest wspaniałymi włosami, z których model zazwyczaj nie tworzy żadnych skomplikowanych fryzur – po prostu luźne, dobrze układane loki. Jakie są parametry Mirandy Kerr?

Waga dziewczyny wynosi tylko 52 kg. Jego parametry wynoszą 84-60-86 (prawie idealny). Co ciekawe, nawet ciąża i poród nie mogły zepsuć jej doskonałego ciała. Już cztery miesiące po pojawieniu się dziecka, Miranda znów była "w szeregach": poszła na podium pokazać stroje Balenciagi. W pierwszym rzędzie zasiadała męża z matką – aby zapewnić wsparcie moralne. Jaki jest wzrost Mirandy Kerr? Jej wysokość wynosi 175 cm. Nic dziwnego, że z takimi parametrami dziewczyna wygląda jak porcelanowa figurka.

Obraz

Oprócz imponującego wyglądu, bezgranicznej postaci seksualnej, model ma doskonałe poczucie smaku. Prawie wszystkie jej "łuki" są bez skazy, na zdjęciu Miranda wygląda zawsze starannie, zebrana, z doskonałym makijażem i włosami.

Ma szczęście, bo może sobie pozwolić na noszenie jakichkolwiek ubrań. Miranda nie ma nic do ukrycia lub podkreślenia – jej idealna postać tego nie potrzebuje. Dlatego model można zobaczyć zarówno w wąskich dżinsach, legginsach, szortach, krótkich sukienkach, jak iw spódnicach "na podłodze". W ceremonialnych wydarzeniach, Miranda prawie zawsze nosi wieczory, długie sukienki. Z akcesoriami dziewczynka nie przesadza, wybiera ich na tyle harmonijnie.

Suknie Mirandy Kerr mogą być czerwone, żółte i białe. Jeśli są długie, to na pewno będzie wysoki lub głęboki decollete. Uwielbia model i krótkie stroje, które korzystnie podkreślają jej nieskazitelne nogi.

Ogólnie rzecz biorąc, każdy wizerunek Mirandy jest lakoniczną kombinacją dobrych rzeczy. W szafie znajdują się szorty, spódnice i spodnie wykonane z prawdziwej skóry, które doskonale łączy się z bluzkami i kurtkami. Jeśli chodzi o buty, może to być szpilki do włosów, buty baletkowe, tenisówki, buty o stabilnej pięty, mokasyny. W ten sposób Miranda Kerr ubiera się. Jej styl odpowiada definicji "nowoczesnych" klasyków.

Życie osobiste modelu

Taka jasna dziewczyna nie może być bez fanatyka. Przed Orlando Bloom Miranda spotkała się z takim facetem jak Adrian Camellieri. Zaangażował się w nadużycia finansowe, za co został aresztowany. Sama Miranda też cierpiała, ponieważ bezskutecznie inwestowała pieniądze na radę swojego chłopaka. Trzeba powiedzieć, że to jest koniec relacji między nimi.

Wtedy to była romans z muzykiem (Jay Lyon), który trwał do 2007 roku. Po przerwie, Miranda skręcała miłość przystojnym Orlando Bloom. Dopiero w lipcu 2010 r. Para ogłosiła zamiar małżeństwa w sierpniu tego samego roku. Zanim Miranda była w ciąży z pierwszym dzieckiem. Chłopiec urodził się 6 stycznia 2011 w obecności swojego ojca. Później Kerr powiedział, że urodzenie było długie i trudne, a bez wsparcia męża, to nie zadziałało.

Wewnętrzny świat

Miranda poważnie wyznaje buddyzm. Medytuje i śpiewa piosenki energetyczne każdego dnia. Jestem przekonany, że jakość jego życia zależy od tego, jakiego rodzaju myśli i uczucia żyje osoba. Ponadto model ostatnio napisał książkę zatytułowaną "Docenić siebie" (produkt autobiograficzny).

W niej dotyczy takich kwestii, jak szacunek do siebie i miłość do siebie samych. Miranda jest również przekonana, że jej słabości i niedociągnięcia można przekształcić w dywidendy, które wzbogacą życie każdej dziewczyny. Kerr dość wyraźnie, po prostu i mądrze przekazuje swoje myśli czytelnikom. Twierdzi ona również, że harmonia, sport, zdrowa dieta i właściwa opieka są fundamentem udanego życia współczesnej kobiety.

Ukazuje się w książce Mirandy i jako matka. Uważa, że dzieci powinny podejmować własne decyzje co do przyszłości.

Miranda Kerr: zdjęcie, jej życie dzisiaj

Do tej pory nie była już aniołem Sekretu Wiktorii. Umowa została zerwana z własnej inicjatywy. Już nie żona i Orlando Bloom. Para postanowiła odejść, ale aby utrzymać przyjazne relacje ze względu na syna – spotykają się regularnie, by razem spędzić czas. Dlaczego faceci poszli na różne sposoby, pozostali tajemnicą dla ogółu społeczeństwa. Wśród powodów były i zdradą, a także niespójności finansowej Bloom i innych plotek. Najprawdopodobniej te stosunki po prostu przeżyły się w ciągu siedmiu lat istnienia.

Ale Miranda nie jest smutna w samotności, często przypisywana jest do powieści z różnymi sławnymi ludźmi. Według plotek, jej serce jest teraz zajęte przez australijskiego miliardera Jamesa Packera (ma 46 lat, a ona ma 31 lat). Mężczyzna jest magnatem mediów, rozwiedziony, ma 3 dzieci z poprzedniego małżeństwa. Niedawno walczył na plaży z innym bogatym człowiekiem, a także milionerem. Mówią, że przyczyną bójki byłych przyjaciół (!) Była heartthrob Miranda, ale ona sama nie komentuje tej wiadomości.

Model stworzył również linię własnych kosmetyków organicznych, zajmuje się projektami dla Mango i innych znanych marek. Miranda mieszka w Nowym Jorku, dużo pracuje, a nawet próbuje śpiewać. Nadal regularnie angażuje się w różne oceny najpiękniejszych, sexy i pożądanych kobiet na naszej planecie.