368 Shares 4166 views

Jaki rodzaj koloru – mahoń i do których ma zastosowanie?

Spoglądając na oknach sklepowych barwnika do włosów, powszechnie stosowanych opakowań, co oznacza kolor „mahoń”. „Czy to jest” – wielu uważa. Kto pokaże. Fakt, że „migracja” ten kolor włosów po stało się modne we wnętrzu, meble, tkaniny, a nawet instrumenty muzyczne. I niedawno zaczęliśmy zrobić „mahoń” i płaszcze norek.


Pochodzący z Indii Zachodnich

Pierwotnie słowo „mahoń” lub „jaskółczy ogon” nazywa drewno mahoniowiec właściwy, pochodzi z Karaibów. Na cięcia daje różowy kolor, który z czasem ciemnieje. Podczas przetwarzania – szczególnie polerowanie – to drewno ma kolor czerwonawo miękką, połyskujące złote pasemka.

Meble wykonane z nią wygląda szczególnie luksusowe. Istnieje wiele gatunków drzew, z kolorem mahoniu. Ten indyjski Sipo, Sapele Afryki, Nowa Zelandia Koch-Koch. wszyscy są zjednoczeni pod nazwą „mahoń”. Materiał ten jest gładka, bez trwałych wgłębień. W związku z tym, z którego jest wykonany nie tylko z panelu do wykładania wnętrza, ale również eleganckie meble. Drewno, gdy uderzyło produkuje miękkie, ciepłe brzmienie, ma dobre właściwości akustyczne. Szafy mahoń dokonać gitary, skrzypiec, a nawet bębny.

Boom mahoń

Gdzieś w połowie XVIII wieku w Europie i Ameryce przyszedł najlepszych godzinny mahoń. Stał się symbolem bogactwa i luksusu. Szczególnie bogatych ludzi zamówił go dla swoich pałacach i skradał się z niego podłogi. kolor mahoń To było tak popularne, że zaczął malować i tkaniny. Drewno kraje eksportujące bogacili jak zawsze. Dlatego mahoniowiec właściwy zdobi na Herb Belize i jest symbolem narodowym w Republice Dominikany.

kolor mahoń we wnętrzu

Mahoń daje atmosferę świąteczną wygląd, ścisłe meble nakreślenia i jednocześnie tworzy lśniący blask komfort. Jest on używany do wykładania kluby, biura, recepcje wpływowych urzędników. Mahoney pójdzie dobrze z innego drewna – Ciemny, bielonego dębu i odmian „w stylu wiejskim” nakrętką. Ale dla tego pomieszczenia powinno być wystarczająco dużo światła. W przeciwnym wypadku projektanci powinni zastosować kombinację Mahoney i buka. Spowoduje to, że projekt budżetu więcej.

Blondynka, brunetka … mahagonka

Projektanci klasy Pobudorazhiv i mebli, kolor mahoń przeniesione do świata piękna.

Normalna kasztanowe włosy wydawały się pełen energii, dynamiki, światło, gdy pomija złoto-czerwone iskry królowej. Ten kolor jest dosłownie zmienia kobietę: wydaje się ona silną wolę, namiętny, pożądane. Ale blondynki na charakter farby nie zaleca się kupić – wychodzi corny czerwony kolor. Ponadto, nie pasuje do tonu dla kobiet o bardzo jasnej karnacji – rysy twarzy stają się bez wyrazu.

Mink „mahoń”

W rezultacie wybór brązowym i czarnym norek ma nowy garnitur zwierząt futerkowych. Ludzie, którzy wolą nie nosić futer sztucznych i naturalnych, mogą być spełnione: świat mody pojawiła się w futro odcieniu „Mahogany”.

Płaszcz kolor nasyshenny ma kolor czekolady o czerwonawo-brązowe plamki.