374 Shares 8656 views

Serce kulki: jak to zrobić?

Niedawno ludzie urządzone swoje domy z kwiatami i girlandami na święta, ale dzisiaj jest znacznie większa popularność mają balony. Zaczęli spędzać czas w pokoju, dekorowanie ich narożniki stołów i krzeseł. Jest rzeczą naturalną, że takie wielkie wydarzenie jak ślub, zbyt, nie może obyć się bez kul. Ale jeśli miał nikt nie mógł dokonać tych liczb, to już dziesiątki podobnych umiejętności pokazują, jeśli nie setki ludzi na całym świecie. Niektóre zmodernizowane więcej niż proste kształty, podczas gdy inne stworzenia całych dzieł. Dzisiaj mówimy ci jak to zrobić figurki i koraliki udekorować salę bankietową, na przykład, wielokolorowych serc.

Jeśli mówimy o tych, dla których sztuka tworzenia dane z powietrza jest zabawa zawód, konieczne jest, aby przypomnieć aerodizaynerah. I nic dziwnego, taki zawód rzeczywiście istnieje, i sprawiają, że serce bale dla takich ludzi, jak to się mówi, kawałek ciasta. Jednakże, ponieważ zjawisko to jest dość nowy, a zapotrzebowanie na tego rodzaju produktów jest bardzo duży, z usług wykwalifikowanych specjalistów – bardzo kosztownym przedsięwzięciem. I właśnie w celu zaoszczędzenia co najmniej pewną rolę w takiej kosztownej imprezy, jak na wesele, wiele osób woli, aby serce samych kul. Konieczne jest również, aby wziąć pod uwagę fakt, że produkcja nie zajmuje ogromną ilość czasu, pieniędzy i wysiłku.

Istnieje wiele sposobów i możliwości, w jaki sposób, aby dane z kulkami. Wszystkie z nich są podzielone na kategorie w zależności od poziomu skomplikowania i działań, które muszą być obecne. Jeśli chcemy, aby było serca dla ceremonii ślubnej i zaskoczyć nowożeńcy pomysłów twórczych, dalsze powiemy Ci jak wdrożyć swój plan. W międzyczasie mamy listę tego, co jest wymagane w procesie produkcyjnym naszego arcydzieła.

Jeśli twoim zamiarem jest, aby serca kulek z własnymi rękami, nie wydawać na drogich specjalistycznych usług, trzeba kupić jakieś „szczegóły”, która będzie tworzyć naprawdę wspaniałe stworzenie. Tak więc, musimy: Pojedyncze drut aluminiowy AP-16 i AP-25, kilka pakietów balonów, taśmy, gęstej grubej żyłce i pompy. Przed rozpoczęciem produkcji rękodzieła upewnić się, że balony były naprawdę dużo. Im więcej, tym lepiej, aby uzyskać serca. Oczywiście, zwykle średnica kulek nie zadziała tutaj. Aby serce kul, trzeba zakupić produkty o małej średnicy, który byłby wyglądał ładnie w dużych ilościach. Kolejny ważny szczegół – pompa jak pompowania szereg kulki na własną rękę jest praktycznie niemożliwe, a nawet niebezpieczne dla zdrowia.

Najpierw musimy wyciąć drutu żądany rozmiar. To wszystko zależy od twojej wyobraźni: Można zrobić jedno duże serce z balonów i może być nieco mniejsza. Drut jest wyłączony w formie serca i stawów odbywa się razem z taśmą, tak że nie jest sprzedawany.

Następnie rozpoczyna się proces najbardziej nieciekawe – pompowania wiele piłek. Zalecane jest, aby nadmuchać 2 kawałki w czasie, a następnie wiążą się z grupy. Aerodizaynery wywołać tę metodę „czwórki fixing”, ponieważ są one i dać głośność do naszego grafika.

Teraz nadszedł czas, aby naprawić piłki na linii. To wszystko zależy od twojej wyobraźni i zręczności. Ale pamiętaj: lepiej zabezpieczyć kulki, tym bardziej wiarygodne będą sercem. Sznurka „kwartet” na ramie i powiesić na ścianie. Jest to najlepiej wyglądają rzemiosła podświetlony lub kolorach, ponieważ niektóre kulki wyglądają trochę nudne i przygnębiające.