138 Shares 4374 views

Tactical Pen – kastety dla intelektualistów!

Jednym z wariantów tajnej, ukrytej broni dla siebie – to, oczywiście, długopis taktyczny! To może i powinna wyglądać najzwyklejszym piłki (i, rzeczywiście, jest to możliwe, aby napisać, jeśli to konieczne).

Knuckles dla intelektualistów

Ale to taktyczny uchwyt na tyle duża, że ma silny organizm z tytanu lub stali (alternatywnie stosowane w lotnictwie aluminium). Jest to przedmiotem broni uderzenie „pięści” typu. Jest on przeznaczony do uderzenia pioruna w takich wrażliwych punktach ciała ludzkiego jako świątynia, stawów, krawędzie, oczu, nosa. I takie bronie jak długopis taktyczny, można stale nosić, gdyż formalnie nie jest, ale jego wygląd nie powoduje strach i podejrzliwość innych.

akcesoria

Poza wymawiany jako „wstrząsy” efekt, pióro taktyczne często wyposażone w specjalne urządzenia do rozbijania szyby (na pokrywie). Czasami ciało jest wykonane z litego drewna, ale jest to „smakoszy”. W efekcie mamy „Yavari” (tradycyjne sztuki walki) dla środowiska miejskiego, nie powoduje problemów w zakresie egzekwowania prawa, ale jednocześnie bardzo skuteczne!

Kto tego potrzebuje?

Wszyscy ci, którzy są od specyfiki ich życia i potrzeb roboczych samoobrony bardziej sprawny fizycznie przeciwnik. Wieje w obojczyka, w stawach, żebra szybko zmusił wroga być bardziej ostrożny. Uderzenie w głowę lub nos może i będzie wysyłać atakującego do światła! Ale jeśli – pracownik biurowy, klasyczny ośmiokątny Yawara w kieszeni marynarki lub torebce będzie wyglądać, widzisz, jest dość groteskowe. Ale pióro taktyczne mogą być swobodnie przenoszone w kieszeni marynarki, w torebce, portfelu lub portmonetce.

Jak korzystać?

Wiedząc, że taki taktyczny długopis, należy również wiedzieć, jak go używać prawidłowo. Nie ma problemu, jeśli kiedykolwiek zaangażowany w sztukach walki. Jeśli nie, to nadszedł czas, aby rozpocząć! Praktyka: Po pierwsze, należy przytrzymać uchwyt w dłoni i spróbuj przesunąć rękę w dużym pokładzie cięcia, na przykład. Ponadto, po zastosowaniu swojej udaru Yawara pozostać w ręku, nie startuje. Weź pięć lub dziesięć uderzeń w czasie treningu. Tak będzie „czuć” broń. A najlepsze jest to zrobić sekcję Aikido i rozpocząć szkolenie pod nadzorem specjalisty.

Wybierz taktyczny pióro jest konieczne, tak że jest ona zgodna ze swoimi pojęciami smaku i designu. Ale też trzeba Yawara dobrze umieszczone w ręku i był najbardziej komfortowy.