203 Shares 7157 views

„Lenk”, „białe kłamstwo”: Liczba widzów

Państwowy Teatr Moskwa „Lenk” przez ponad 85 lat szczęśliwych widzów niezwykłymi produkcjach, z których wiele jest uznawanych za prawdziwe arcydzieła radziecki i rosyjski teatru.

Otwierając kolejny sezon jubileuszowy cechował premierze Gleba Panfilova „białe kłamstwo.” „Lenk”, wizyta których opinie są najczęściej pozytywne, i tym razem nie zawiódł teatru, szczególnie na etapie świecił jego najsłynniejsze gwiazdy. Nawet ci, którzy widzieli spektakli teatralnych opartych na A. Cason „Drzewa umierają stojąc”, twierdząc, że odkrył go dla siebie z zupełnie nowej partii. Co jest tak słabe wyniki widzów?

"Lenk". „Białe kłamstwo”: historia

Gleb Panfilov zmieniła nie tylko nazwę gry, ale dodała kilka scen. Wszystkie wydarzenia rozkładanie wokół starsi. Mają tylko wnuk, który kiedyś popełnił poważne przestępstwo, za co został wyrzucony z domu dziadka. Od tego czasu minęło ponad 20 lat, ale moja babcia nadal czekać na wieści z wnukiem, który udał się do Kanady. Z biegiem czasu, kobieta pragnie więcej, a małżonek – Senor Balboa – zaczyna wysyłać jej fałszywy list. W nich miał namalować szczęśliwego życia wnuk, który był wykształcony, żonaty, i osiągnęła wielki sukces. Co więcej, obawiając się, że jego kłamstwo zostanie ujawnione, dziadek wynajmuje aktorów, którzy powinni ukazujące wnuka i jego żona, przyszedł odwiedzić swoją ukochaną babcię.

Tak więc, w grze pojawia się nowa scena w biurze, gdzie sprzedać „bajki dla dorosłych” i można zamówić wykonawców na każdej roli.

W finale, istnieje realne „zły” wnuk żądając, aby dać mu dziedzictwo. Babcia wie, co jest co, i wyrzuca go. Młody mężczyzna został zabity przez nieznanego, najprawdopodobniej z powodu ciemnych kontaktach, który pracował za granicą. Osoby w podeszłym wieku Senora Balboa, pochylając się nad ciałem krewnego, wybacza mu i umiera razem z nim.

W oryginalnej grze Cason takie tragiczne sceny tam. Jednak Panfilov, najprawdopodobniej postanowił wzmocnić efekt melodramatyczny, aby udowodnić, że to kłamstwo – to zawsze źle.

Inna Churikov

Jej twórcze i mąż i żona zespół z Gleb Panfilov ma długą i pełną sukcesów historię. Nie jest zaskakujące, że sztuka ( „Lenk”) „białe kłamstwo” jest tworzony pod Innu Churikova, który grał w teatrze. Lenin Komsomołu wiele ciekawych ról.

Ostatnia znacząca praca była obrazem aktorka Eleanor Akwitanii, który według krytyków, jest to niewątpliwie sukces. Rola Euheny Balboa również można przypisać do liczby jego twórczych dokonań. Wystarczy powiedzieć, że przy omawianiu produkcji „białego kłamstwa” ( „Lenk”), opinie mówić przede wszystkim o wielkiej grze Chourikova. Szczególnie duże wrażenie na publiczności sprawia, że ostatni monolog Euheny mówi przed śmiercią. Chourikova zarządzać tak obrazowo przedstawiają cierpienia babcią, który widział, jak umiera jej wnuk, że wielu z obecnych na sali z trudem powstrzymując łzy. I tak się dzieje w prawie każdej wydajności!

Wiktor Rakov

Im bardziej interesująca „białe kłamstwo” (wydajność)? „Lenk” (opinii wielu znanych artystów, pozwala nam mówić o tym z całą pewnością) dla wielu otworzył drzwi do nowego życia pełnym wzlotów i upadków, dramatycznych wydarzeń i ekscytujących doświadczeń miłości, z której scena jest tak bogata … rozważamy ustawienie był kolejnym osiągnięciem Victor jest znany widzom z licznych ról w filmie i teatrze. Przynajmniej tak mówią krytycy, a większość z teatru. On jest przyzwoity parę INNE Churikovoy i każe wierzyć w prawdziwe, miłość pomiędzy wysokim i Signora Signor Balboa, co uzasadnia nawet kłamstwo.

Rakova wykończeniowych w sztuce, Panfilov oddał tworzenie wielkim obecny, ponieważ jego „stary” młodych wyglądające i wcale nie jak dziadkowie, który jest zwykle publiczność inni reżyserzy, stając się dziełem Alejandro Casona.

Współ-gwiazdą

Chcesz zobaczyć młodych aktorów „Lenkom” teatr? „Białe kłamstwo”, przeglądy, które odnoszą się także do ich gry, da Ci szansę. Obsada Esther Lamzina Siergiej Aleksandrow, Anna Zaykova Witalij Borovik, Elena Stepanova Igor Konyahin Irina Sierow, Alexey Polyakov i Xenia Baburkin. Niektóre z nich są stosunkowo niedawno w „Lenkom”. „Białe kłamstwo” (krytycy o tej produkcji w większości pozytywne) stał się dla nich świetna okazja, aby zagrać z wielką Chourikova jednak takie partnerstwo może wytrzymać Nie wszyscy nawet big-name aktora! Nie jest zaskakujące, że wielu widzów zawiedliśmy praca młodzież. W tym samym czasie, co dobrego wizerunku żony i sekretarki „wnuczek” zauważono.

Sceneria i dekoracji

Spektakl odbywa się w Barcelonie. Że istnieje dom panowie Balboa. Dobry smak wszystko zawsze było znakiem rozpoznawczym teatru „Lenk”. „Białe kłamstwo” (patrz komentarz poniżej). – spektakl, który podziwiał krajobrazy. Są one wykonane w tradycyjnym stylu i sprawiają, że widzowie czują się jak członkowie scenicznego działania. Ponadto Panfilov umieszczone w hali 4 na ekranie, aby pokazać zbliżeń. Tak więc, nawet z ostatniej serii można oglądać mimiki bohaterów i zobaczyć, co dzieje się na scenie w najdrobniejszych szczegółach.

Wydajność ( „Lenk”) „białe kłamstwo”: opinie widzów

Moskwa publiczność zepsuty przez dobrych występów. Tak, i goście stolicy, postanowił udać się do teatru, zawsze spodziewać się arcydzieła, więc bardziej wymagający dla spektakli, które kupić bilet.

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że każdy widza swoją ideę piękna, a gra „Drzewa umierają stojąc” w Rosji oddano kilkadziesiąt razy, to jest oczywiste, że nie można oczekiwać jednoznacznej opinii.

W każdym razie, jak już zostało powiedziane, prawie wszyscy, którzy zdecydowali się udostępniać swoje opinie o nowej produkcji „Lenkom”, zauważył wielką grę Inny Churikovoy. Mniej niż entuzjastyczne recenzje słyszeli przed Wiktorem Rakov. Może publiczność jest trudno dostrzec aktor, który niedawno skończył 53 lat, jako starca.

Jeśli chodzi o młodych ludzi zaangażowanych w preparacie, publiczność uważają, że nie jest to dobra zmiana dla weteranów są dumni z „Lenkom”.

„Białe kłamstwo” (recenzje spektaklu są diametralnie) jest nadal warto zobaczyć, choćby tylko w celu oceny innowacyjnych metod Gleb Panfilov, wstrzykiwano im kinoploschadke.