132 Shares 8828 views

Siłownie w Symferopol: recenzje i recenzje

Teraz w modzie młodych ludzi, a nie tylko, trzymać się zdrowego stylu życia. Zwiedzanie na siłowni znajduje się na liście działań aktywnych. W Symferopolu istnieje wiele konkurencji wśród takich placówek. Dlatego też obywatele mogą wybrać sobie właściwą opcję ceny i lokalizacji.


Gdzie jest

Siłownie w Simferopolu znajdują się w różnych miejscach i mają inne znaczenie w sporcie. Istnieją instytucje, które koncentrują się na fitness lub treningu siłowym klientów. W wielu przypadkach prowadzone są zajęcia dla rehabilitacji klientów po urazach przez doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie.

Wiele sal ma kilka pokoi, aw nich klienci prowadzą różne klasy w celu uzdrowienia i doprowadzenia organizmu do porządku.

Najbardziej popularnymi instytucjami w mieście są:

 • 90X60X90 – st. Bela Kun, 5;
 • Citrus – st. Ushinsky, 4;
 • Flex – pr. Kirova, 36;
 • Hulk – st. 60 lat października, 8;
 • Ne – st. Frunze, 32A;
 • "Avatar" – ul. Dmitrij Ujanow, 16;
 • "Breeze" – ul. Kolej, 5;
 • "Zeus" – ul. Baturin, 4;
 • "Olympus" – Prospect Wernadsky, 20;
 • "Chic" – ul. Dybenko, 1.

Sale te wyposażone są w nowoczesne symulatory i posiadają doświadczeni trenerzy na ich bazie.

Siłownia "Maximus" w Symferopolu

Klub sportowy znajduje się przy ulicy. Sewastopol, 59. Sala czynna jest od poniedziałku do soboty od 7.00 do 23.00. W niedzielę praca jest ograniczona – od 12.00 do 19.00.

Ten klub sportowy ma powierzchnię ponad 260 m 2 . Istnieje kilka pokoi z różnymi symulatorami i sprzętem sportowym. Niedawno dostarczono tutaj nowe urządzenia:

 • Profesjonalny sprzęt sercowo-naczyniowy;
 • Powielone rzędy hantli;
 • Profesjonalne sępy podnoszące;
 • Dyski;
 • Ramy mocy;
 • Ławka do prasy;
 • Platforma do martwego podnoszenia;
 • Pokrycie podłogowe odporne na wstrząsy.

W ten sposób sprzęt hallu jest stale aktualizowany i doskonalony. Tutaj możesz także szkolić się przy użyciu:

 • Duży zestaw hantli;
 • Cardiozone;
 • Sprzęt do ćwiczeń fitness;
 • Pręty itp.

Cechy hali

W "Maximus" koszt subskrypcji obejmuje pracę trenera. Dlatego każdy odwiedzający otrzymają uwagę od doświadczonego sportowca. Trener pokaże, jak poprawnie używać symulatorów oraz ćwiczeń i obciążeń, jakie musisz rozpocząć od początkujących.

Również w klubie sportowym odbywają się wszelkiego rodzaju działania. Na cześć wakacji są dobre rabaty na zakup biletów sezonowych. Z poważnych przyczyn jest bilet na "zamrożenie". Oznacza to, że klient po kilku wizytach z rzędu może zawiesić działanie w związku z chorobą, a także z innymi ważnymi powodami.

Takie demokratyczne podejście "Maximus" różni się od innych siłowni w Symferopolu. Ceny za wizytę są również akceptowane, biorąc pod uwagę lekcje z trenerami. Klienci nie mogą płacić dodatkowych pieniędzy za uwagę profesjonalistów. Na przykład subskrypcja "Nieograniczona" (ważna rano i wieczorem) za miesiąc wynosi 1500 rubli. Dla dorosłych i 1300 rubli. Dla studentów.

Siłownia "Globus" w Symferopolu

Ten klub sportowy znajduje się w centralnej dzielnicy miasta. Znajduje się na ulicy. Trubachenko, 10A. Klub ten ściśle współpracuje z organizacją kulturystyczną na Krymie. Dlatego w tej sali Simferopol korzystanie z pomocy doświadczonych sportowców w tym sporcie jest łatwe.

Tutaj znajdziesz profesjonalny sprzęt do budowy idealnego ciała i formy sportowej. W hali można liczyć na wiele ćwiczeń na obciążenie.

Klub sportowy czynny jest od poniedziałku do soboty od 7.00 do 23.00. W niedzielę praca w hali zmniejsza się od 10.00 do 18.00. Tak więc klienci mogą trenować zarówno przed, jak i po pracy.

Wyposażenie siłowni

W klubie "Globe" odbywają się indywidualne i grupowe lekcje. Doświadczeni trenerzy pracują z klientami. W salach odbywają się lekcje na sztukach walki. Ten pokój wyposażony jest w torby i inne niezbędne urządzenia.

Budynek posiada nowoczesny system klimatyzacyjny. Dlatego hale są zawsze świeże, wypełnione czystym powietrzem. W szatni jest duża liczba wygodnych szafek. W nich klienci spokojnie zostawiają swoje rzeczy osobiste podczas treningu.

Ten pokój wyposażony jest w kilka pryszniców. Dlatego użytkownicy po treningu zostawiają klub pełen energii, siły i życiowości. Po zajęciach mogą bezpiecznie prowadzić działalność bez wychodzenia z domu na kąpiel.

W budynku znajduje się bar sportowy. Po treningu klienci mogą zjeść pyszny zimny lub gorący koktajl. Tutaj przygotowywane są użyteczne i naturalne napoje, które przywracają siłę po intensywnych ćwiczeniach.

Opinie klientów

W różnych zasobach internetowych można znaleźć wiele wypowiedzi dotyczących pracy konkretnej siłowni. Niektórzy użytkownicy skarżą się na brud w szatnie i brak gorącej wody pod prysznicem. Takie negatywne sygnały często dotyczą małych sal symulacyjnych Simferopolu. Opinie zamieszczane na stronach firm w sieciach społecznościowych.

Pozytywnie oceniają pracę Maximusa i Globusa. W tych pokojach, według gości, jest zawsze czyste i świeże. W dużych klubach sportowych często pracują sportowcy. Wspierają się w tej formie, a tym samym pobudzają swoich uczniów do podejmowania dalszych działań, aby zmienić ich kształt na lepsze.

Duże sale symulatorów w Symferopolu mają parking. Dlatego też klienci mogą przyjść na szkolenia bez obawy o ich transport. Użytkownicy pozytywnie odnoszą się do wszelkiego rodzaju działań, które realizowane są przez sale gimnastyczne w Symferopolu.

Z powodu takich wydarzeń wielu użytkowników może zakupić subskrypcję więcej czasu. Dziewczęta miasta częściej odwiedzają siłownie z ładunkami treningowymi, a mężczyźni częściej zauważają recenzje prac klubów skierowanych na trening siłowy.