828 Shares 7519 views

Jak snowboarding – trochę teorii, reszta jest po prostu praktyka

Fascynuje wielu sportów, takich jak jazda na snowboardzie i nartach. Nawet 20 lat temu stać taka przyjemność może kilka. Wszystko zaczęło się zmieniać zarówno poprzez budowę nowych tras i ośrodków narciarskich w kraju i dostępności sprzętu niezbędnego do uprawiania narciarstwa.


A jeśli nartostrada teoretycznie wszystko jasne, rozwój snowboardzie dla początkujących – prawdziwą tajemnicę.

Jak na snowboard? To pytanie dręczy tych, którzy nie są jeszcze w stanie, ale chce się uczyć. Oczywiście trening jest lepiej powierzyć doświadczonym instruktorem lub przyjaciela, który długo i pewnie jazda, ale przynajmniej lepiej zrozumieć teorię przed pierwszym doświadczeniem na nartach.

Odzież i sprzęt

Po pierwsze, to nie jest związane z jazda na łyżwach, ale konieczne – to dobór środków ochrony i odzieżowych. Odzież jest lepiej kupić dedykowany jest wodoodporny i nie ogranicza ruchów. Zestaw ubrań , pożądane jest, aby uzupełnić kask, nakolanniki i szorty ochronne, jak upadek w procesie uczenia się jest nieuniknione, to lepiej, aby chronić się przed obrażeniami.

Buty wybrane w taki sposób, że są one sztywno ustalonej nogę i nie pod presją. Wychodzę u stóp bagażnika jest traumatyczne. Noś wygodne buty na wysokim skarpety.

Trochę teorii

Przed jeździć na snowboardzie, a raczej do niego przyzwyczaić, jest to niezbędne do ustalenia jego wiodącą nogę, gdyż w zależności od tego skonfigurować przywiązanie i jest zdeterminowany, która noga jest z przodu podczas jazdy. Jedną z opcji – sunął po podłodze (jak łyżwiarstwo) i zobacz, noga będzie zrobić pierwszy krok.

przywiązanie snowboard, które znajdują się o ramię szerokości od siebie, powinny być dokręcone wystarczająco mocno do butów nie drgnął, ani nie trzeba naciskać. Po snowboarding ubrany był po raz pierwszy, można stanąć na nim i skakać trochę do ustalenia, czy przymocowanym wierzchowca. Na tym wstępnym etapie zakończył.

łyżwiarstwo edukacja

Istnieje kilka metod nauczania, ale dyskusja o tym, jak prawidłowo jeździć na snowboardzie, nie jest, wszystko jest przejrzyste: nogi powinny być lekko ugięte w kolanach, ręce, pomaga zarządzać. Nawiasem mówiąc, buty są wykonane tak, aby wyprostować w nogach – nie jest łatwym zadaniem. Jednak technika snowboardzie pojawia się znacznie później możliwość jeździć na nim, i wkładać lub instruktora, lub przychodzi na poziomie intuicyjnym.

podstawowe umiejętności

  1. Jedną z podstawowych umiejętności, które trzeba opanować przed snowboardzie – stanąć na pokładzie na płaskiej powierzchni. Jeśli tak się stało, można przenieść do małego stoku dla początkujących, które będą musiały nauczyć się równowagi i łyżwach mistrz na krawędzi. Istnieją dwie tablice: jeśli stoisz na nogach na Górze, przednia będzie znajdować się na boku nawrotach butów, a tylna strona obcasach.
  2. Na pierwszy dzień zajęć będzie niesamowite, jeśli mogę się nauczyć ociera się wzdłuż stoku na tylnej krawędzi i jeździć „choinkę”, poruszając się z boku na bok w poprzek. W przyszłości trzeba opanować hamowanie, które jest prowadzone peleryny stóp. Tak więc, jeśli je lekko ugięte, zarząd będzie iść do przodu bend – stop.
  3. Opanowanie przednią krawędzią. W poprzednim rozdziale opisaliśmy, jak poruszać się na tylnej krawędzi, a teraz to samo zrobić, stojąc twarzą w stoku i stojących na przedniej krawędzi. Pierwszy opanował zjechać w dół na krawędzi, w tym samym czasie również zarządzał palec, to musisz nauczyć się jeździć, „jodełka”, a następnie zwolnić. Wiele psychologicznie trudne do rozpoczęcia jazdy na przedniej krawędzi, a przede wszystkim po raz pierwszy ruch jest połączony ze szkoleniem, trzymając się za ręce. Tylko wydaje się, że to tylko w praktyce, może to potrwać kilka dni, ale potem przychodzi poczucie równowagi i szkolenia będzie szybsze zdobycie tych umiejętności.
  4. Jazda obrót, co uzyskuje się przez przejścia od przedniej krawędzi do tyłu i z powrotem. Ten komunikat wirujące w walcu na snowboard … Aby włączyć trzeba po prostu przenieść ciężar ciała w kierunku obrotów, jakby rysunek skręt jednocześnie zginając trochę bardziej skarpetki toe. Aby powrócić do przedniej krawędzi trzeba zrobić to samo, tylko z drugą nogą.
  5. Ćwiczenia, po opanowaniu, że można stopniowo przejść do self-jazdy po stromych zboczach, w rzeczywistości, na podstawie poprzedniego, tylko rada nie muszą w pełni wdrożyć i trzeba nauczyć się pekidyvat masy ciała od przodu do tyłu krawędzi, ale zawsze pozostały główną stopę do przodu.

Kiedy pięć podstawowych ćwiczeń wymienione powyżej są wyuczone, można powiedzieć, że początkowe szkolenie łyżwach było udane, a potem tylko powinni opracować i wdrożyć nowy poprawić swój styl.

Tak więc, nie trzeba zgadywać, jak na snowboard – to nie jest tak trudne, jak się wydaje, po prostu nie bój się upadku i pokazać trochę wytrwałości.