836 Shares 7068 views

Ciekawy klasy mistrzowskie dla początkujących poręczne ludzi. Delikatne kwiaty – Dzwony koralików

Piękne, jasne i jednocześnie bardzo delikatne dzwonki kulek może być świetnym prezentem dla dziewczynki na każdą okazję. Są one z powodzeniem zastąpić standardowe bukiet, a co najważniejsze – nigdy nie znikną! W tym artykule będziemy dzielić się z czytelnikami informacyjny klasie mistrzowskiej na wprowadzeniu tych pól eleganckie kwiaty. Dzwony Bead wykonywane po prostu, więc nawet początkujący mogą stworzyć mistrz perlenia wspaniały bukiet. Mamy nadzieję, że będzie sukces!


Dzwony koralików: klasa mistrz. Dostawy gotowania

Przed rozpoczęciem procesu twórczego, trzeba kupić wszystko, czego potrzebujesz. Oczywiście, musimy perełki. będziemy tworzyć nasz uroczy dzwony z koralików szklanych w kolorze niebieskim, żółtym i zielonym kolorze. W razie potrzeby, można podnieść do koralików i innych kolorów. Na przykład, świetnie wyglądają dzwony fioletowy, biały, fioletowy i różowy perełek. Zalecamy zakup do produkcji kolorów nie jest chiński, ale droższe i wysokiej jakości Koraliki Czeskie. Wykonane ze swojego produktu wyglądać reprezentacyjny i luksusowy. Do wytwarzania bukiet pięciu dzwonów, trzeba 15 g niebieskiego (№10), 3 g żółtego (№12) i 7 g zielonego (№10) kulki. Jest również konieczne, aby przygotować frez drutu, cienkiego drutu miedzianego (0,3 mm), nożyczki, kleju PVA, i zielony gwintu nici, które są potrzebne do dekoracji łodygi. W razie potrzeby można zakupić małą miskę na bukiet.

Pierwszy etap prac: przeprowadzanie płatki

Po przejęciu wszystkich niezbędnych materiałów zaczynają działać. Jeden kwiat składa się z kilku elementów: pięć niebieskie płatki, które są częściowo połączone ze sobą, trzy żółte „pręcik” zielonych i pięć płatki. Zacznijmy tkania koralikami dzwon płatki wykonać technikę równoległego oplotem. Cięcia jego długości około 55 cm. Nawleczone na nim trzy niebieskich kulek. Pierwszy koniec przewodu pracującego wkłada się przez dwie listewki w kierunku drugiego. Mamy podciągnąć wszystkie koraliki w miarę możliwości poprzez przesuwanie ich w środku przewodu. Powoduje to, dwie serie: pierwsza składa się z jednego ściegu, a drugi – od dwóch. Kontynuujemy dziania według schematu: 3-3-4-4-4-4-4-4-4-3-3-2-1 (liczba wskazuje liczbę koralików w rzędzie). Następnie przystąpić do wykonywania drugiego płata podobny do pierwszego. Po ukończeniu pięciu wierszy, zaczynają dołączać drugi płat za pomocą przewodu roboczego do pierwszego. Na tej samej zasadzie, aby utworzyć trzeci i czwarty skok. Piąty przywiązują nie tylko do czwartej, ale pierwszy. Rezultatem jest delikatny i piękny pączek dzwon.

Drugi etap: tkanie połowie drogi kwiat i działkami

cięcia przewodu o długości około 45 cm do wytwarzania „pręcik” dzwonu. naciągania jej na kolumnie z kuleczkami żółci cm 3. Następnie wykonać pętlę i skręcania drutu. Powtórz tę procedurę jeszcze dwa razy i uzyskać środku dzwon, składający się z trzech „pętli”. Teraz możemy wycisnąć drutu i tworzą wąskie, wydłużone pręciki. Rysunek pokazuje, w jaki sposób powinien wyglądać serce kwiat. Teraz zwracamy się do produkcji działkami. W tym celu używamy zielone kulki. Cięcia jego długości około 40 cm. Uzyskanie w nim ośmiu kulki. Następnie pominąć jeden koniec drutu po trzech kulek w odwrotnym kierunku, z wyjątkiem bardzo pierwszego. W drugim wolnego końca drutu nawleczone cztery perełki. DoubleTwist końce drutu razem. Okazuje się, że pierwszy „płatek”. Teraz, na każdym końcu drutu zrobić kolejny dwa z tych samych składników i skręcić końce drutu kilka razy. Powinieneś teraz mieć schludny działkami igły.

Trzeci etap prac: produkcja ulotek dzwon

Po produkcji zarodku, pręciki i płatki przystąpić do liści. Dołożymy im zielone kulki, za pomocą techniki zwanej „równoległy tkania.” Będzie mieć jeden arkusz z naszych dzwonów z koralikami. Jazdy tkania: 1-2-2-3-3-4 * 10-3-2-1 (dane te wskazują liczbę kulek w rzędzie). Nawleczone wszystkie kulki, znajdziemy długą i wąską arkusz. System ten może być modyfikowany poprzez zwiększenie lub zmniejszenie liczby wierszy, jeśli jest to pożądane. Więc masz długie lub, wręcz przeciwnie, krótszych liściach.

Czwarty etap prac: montaż kwiat

Gdy wszystkie części dzwonu będzie gotowy, można zacząć budować. Weź niebieską płatki i włóż żółty rdzeń. Daj bud piękny kształt. W obszarze obrzeża kołpaka, miejsce o płatki igły. Zabezpieczyć końce przewodów. Dołączyć do arkusza macierzystych. Nadal skręcać drut, tworząc łodygę. To wszystko – nasz kwiat jest już prawie gotowy. Pozostaje tylko udekorować zielony łodyga przędzy, nici do szycia (muszą być ustalone z białego kleju) lub kwiatowy taśmy. Ma to zapewnić, że produkt staje się bardziej schludny i estetyczny. To wszystko – piękny i delikatny dzwon jest gotowy. Teraz podobnie wykonać kilka kwiatów. Po zostaną wykonane wszystkie dzwony koralików, można zamontować je w bukiet i umieścić w wazonie. Twórczy Ci sukces!