406 Shares 8563 views

Ciekawe Rzemiosła własnymi rękami. dzieci rzemiosło

Kreatywność w każdym dziecku. niepohamowana wyobraźnia dzieci wymaga dzieje, a najbardziej ulubionym zajęciem dla wielu dzieci – majstrować bardzo ciekawe rzemiosła z ich rąk. Rodzice muszą wysłać tylko dziecko i dostarczyć niezbędne materiały do nauczania prace techniką. Wspólna praca przynosi dziecku i rodzicom, opiekę pedagogiczną, schludność, wytrwałości, rozwija koordynację ruchową, logiki, myśli, wyobraźni. Ciekawym artefakt, wykonany własnymi rękami, może stać się ulubioną zabawką lub kosztowny prezent dla rodziny. I materiały do jego produkcji mogą być bardzo zróżnicowane.

papier

Że papier spełnia przede wszystkim dziecka. Już na jednego roku życia dzieci zaczynają próbować rysować kredkami i farbami, badając koloru i ich właściwości. Rysunek – jeden z najpopularniejszych artystów klas potomnych. Zróżnicować proces może być zastosowanie różnych nietypowych technik.

Ciekawym siekać własne ręce mogą być przygotowane przy użyciu stempli. Mogą zrobić z pianki lub gliny, ciekawe nadruki są uzyskiwane za pomocą plastikowych butelek, klejone do rezinochki karton bankowego lub grubymi nićmi, kubki o różnych średnicach, wyciąć słomek, części Lego, liści i kwiatów, własnych dłoniach i więcej.

Na rysunku można stosować Scratchboard Technika – drapanie zdjęć pióro, wykałaczka lub innego ostrego przedmiotu, na papierze, wypełnione czarnym atramentem lub gwaszem. Technika frottazh – zashtrihovyvanie papier umieszczony na płaskiej ulgi tematu.

Można myśleć o wielu rzeczach – stosowanie kremu do golenia, sól gotowy akwarela, kolorowy rysunek kleju lub mydła i wody zamiast farby, wziąć gąbki lub szmatki zamiast pędzla, itd.

Aplikacja pozwoli również płuca zrobić ciekawe rzemiosła z ich rąk. Obrazy są jasne, kolorowe i nieporęczne. Stosowanie może nie tylko kolorowy papier, ale także karton, płótno, skóra, zboża, makarony, suszone liście, kwiaty i wiele innych.

Origami jest przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Dla najmłodszych istnieją proste schematy figur zwierząt, a starsze dzieci mogą uczynić bardziej piękne i skomplikowane rzeczy. Origami mogą być ozdobione farb, koraliki, guziki, cekiny.

ze skrzynek

Zwykły karton – już gotowy formularz, to pozostaje tylko lekko go zmodyfikować. Dodawanie nosa, oczy, uszy, ogon i łapy mogą być dowolne zwierzę. Wytnij pole, dodać meble, okna, cięcie – i dostać się domek dla lalek. Można dotrzeć do całego miasta.

rzemiosło interesujący dla dzieci z ich rąk, można zrobić duże pole – będzie to dom dla dzieci, samochód, lokomotywy, Statek, telewizor, kuchenka, akwarium. Gruby karton nadaje się do produkcji małej klatki piersiowej do przechowywania małych rzeczy.

Warzywa i owoce

Na jesieni nadszedł czas na rozpoczęcie targów w szkołach i przedszkolach, wiele nowych materiałów, które można zrobić piękne ciekawe rzemiosła z ich rąk. Z owoców i warzyw zabawy wymyślanie oryginalnych rzeczy, a następnie mogą być spożywane.

Czy zauważyliście, że wiele owoców i warzyw, takich jak zwierzęta? Kalafior, na przykład, jest prawie gotowy do jagnięciny, banana jak delfin i bakłażan – wykapany pingwina. Pepper jest bardzo łatwe do wykonania żabę i marchewki – żyrafę. Na każdym owocu można wyciąć śmieszną atrakcyjną twarz i zrobić całe towarzystwo.

Jabłka, ogórki lub cukinia używając wykałaczki może produkować samochody Real Racing i organizuje konkursy. Eksperymentować z materiałami – na dowolnych kół jest lepiej iść jabłko-slice samochód? Na marchewki lub winogron? Najważniejsze jest, aby nie jeść części przed konkurencją! można umieścić w ciągu pasażerów roślinny samochodowych.

Z liści, szyszek, żołędzi

Z jesienią lasu i chce wziąć z pięknym stożka, kilka żołędzi, kasztanów lub jasnym klonowego liścia. Z nich może mieć oryginalną rzeczą, która byłaby miła wnętrz. Jest to nie tylko średnia żołędzi wieprzowych i jeży z czopków.

można tkać wieniec na drzwiach jesiennej trawy i liści. stożki konwencjonalne mogą być malowane w jasnych kolorach i zrobić doskonały bukiet zimie lub ozdób choinkowych. Małe żołędzie i szyszki mogą być ozdobione ramki. Bardzo nietypowy wygląd gałęziach drzewa, ozdobione kolorowymi akrylowych żołędzi farby.

Z gliny, ciasta, gliny

Plastelina – wspaniały materiał twórczy, z którego piękne ciekawe rzemiosło z ich rąk. Tradycyjnie, formowane z gliny figurki zwierząt, postaci z kreskówek, stworzeń. Ale nie jest to jego jedyne zastosowanie. Z tego materiału można zrobić aplikację metody malowania na tekturze lub starych dysków. Istnieje również technika plastelina rysunek, który pozwala na tworzenie trójwymiarowych obrazów.

Sól Ciasto można nie tylko zrobić oryginalne dane i panele, ale także do utrzymania ich przez długi czas. Po osuszeniu, produkt może być malowane i lakierowane. Z ciasta soli należy zwrócić uwagę na bardzo młodych matek i dzieci, ponieważ miękkie ciasto jest znacznie lepiej przystosowane do palców dzieci, niż gęstej gliny.

Innym zastosowaniem soli ciasta – z niego możemy magnesy na lodówkę. BLIND rysunek i trzymać się go niepotrzebny magnes. Oryginalna dekoracja na lodówkę jest wielkim darem.

Innym materiałem do formowania – glinka. Obecnie w sklepach można kupić Bajkowe kołem garncarskim i wszystko, czego potrzeba do tworzenia misy, kubki, wazony, talerze. Z wykorzystaniem różnych materiałów, aby uzyskać interesujące siekać własne ręce, które następnie mogą być nadal i kolorów farb.

Kamieni i muszli

Wiele dzieci lubią zbierać na ulicy pięknych kamieni i muszli. Zbiory te mogą być doskonałym materiałem do pracy twórczej. Z pomocą farb okrągłych kamieni przekształcić biedronki, kolorowe robaki, kwiaty, domy, kolorowe tropikalnych ryb, ptaków i zwierząt. Weź grzywny pędzla, farby, klej, i zimne kamienie ożywają pod zręczne ręce. Z pomocą tych naturalnych materiałów mogą być ozdobione ramki lub dokonać prawdziwej rzeźby.

tkanki

Płótno, skóry, futra i satynowe wstążki – można to zrobić dosłownie wszystko, uzbrojony igły i nici. Teraz jest po prostu ogromna liczba klas mistrzowskich i wszelkiego rodzaju przepisów. Ciekawe pomysły spreparować własnymi rękami można znaleźć w wielu czasopismach na robótki.

Tkaniny mogą być zszywane jako małe rzemiosła i piękne poduszki i oryginalnych zwierząt i ślicznych lalek. Na przykład, obecnie bardzo popularne biżuteria i lalki w stylu tyldy. Tkanina może ozdobić ramkę lub zrobić nową obudowę dla swojego ukochanego pamiętnika.

wstążki satynowe ponownie uruchomiony dzisiaj towary w sklepach tkaniny, bardzo popularne, ponieważ KANZASHI otrzymała sprzęt – produkcja kwiatów satynowymi wstążkami. Najczęściej te kwiaty są używane do dekoracji felgi i gumki do włosów.

Wyroby ze skóry i futra wymaga specjalnych umiejętności i dużo ciężkiej pracy, ale wyniki tej pracy może być fantastycznie piękne, oprócz podobny szał jest dość rzadkie. Spróbuj swoich sił, można użyć materiałów pozostających ze starych ubrań i butów.

pocztówki

Dzieci uwielbiają dawać karty. Ciekawym siekać własne ręce mogą się zdarzyć, jeśli zastosowanie różnorodnych technik i materiałów. W dodatku do farby i kredki mogą być używane aplikacje głośności, papier pakowy, kolorowe przyciski, tkaniny, koronki, pióra, wstążki.

dla stoczni

Ożywić infield możliwe, przy użyciu rzemiosła z ich rąk. Najciekawsze jest to, że można korzystać z wszelkich dostępnych materiałów. Kwiat łóżko może być ozdobione kamieniami. Oczywiście, naturalny kolor wygląda dobrze, ale każde dziecko będzie zadowolony jeżeli w jasnych kolorach złoży błąd lub żaba, co uczynił z matką.

Typowym materiałem na obszarze dekoracji – zwykłych opon. Oni nie tylko stać się częścią klombów lub skrzynek kwiatowych, ale także łatwo stać się wesoły zwierzęta. Trochę farby i wyobraźni, a na trawniku pojawi łabędzie, żółwie, konie, żyrafy i egzotyczne ptaki.