153 Shares 4574 views

Jak spędzić czas wakacji

Zgodnie z przepisami obowiązującymi w naszym kraju, każdy pracownik był uprawniony do corocznego płatnego urlopu. Jest to święto wszyscy czekamy, robimy plany, marząc o którym jego postępowania, i że będzie to robić. Dla relaksu, trasa wybrana podróże, często brane kredytu bankowego na zakup nowego, odpowiadającego porze roku, szafą. Być może, wielu zgodzi się, że następny roczny urlop, dzieli nasze życie na trzy okresy: okres przed świętami, reszta się, a po jego ukończeniu.


Okres oczekiwania od reszty jest porównywalna do przewidywania radości i świętowania. Nieproduktywny czas wakacji powinien nie tylko przyjemność, ale również w celu przywrócenia zdrowia. Psychologowie twierdzą, że podczas spotkania konieczne jest, aby zmienić znajome otoczenie, zamiast próby do naprawy lub po prostu spędzić czas w mieszkaniu, leżąc na kanapie oglądając telewizję. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem powinien wybrać się na wycieczkę do odpoczynku w domu, sanatorium lub zwiedzania. W ostatnich latach większość naszych współobywateli spędzić wakacje w egzotycznych krajach nad morzem. W tym przypadku jest to nie tylko możliwe, aby zmienić tę sytuację, poprawy stanu zdrowia, uzyskać ładunek żywości i energii, ale także zobaczyć, jak żyją ludzie w innych krajach, kupić niezwykłe rzeczy, i, oczywiście, uzyskać ogromną liczbę niezapomnianych przeżyć. To święto jest dostępny przez cały rok.

Ale nie pozostawiać bez uwagi i modnych kurortów narciarskich. Dobre i niedrogie mogą zrelaksować się w Tatrach, a dostępność możliwości finansowych, przejdź do Andory. Jednak, aby znaleźć idealne miejsce na niezapomniane wakacje mogą być w naszym kraju. Jeśli nie boją przygody, starają się wziąć udział w raftingu na rzekach Uralu. W tym przypadku, można uzyskać ładunek żywością, który jest nieporównywalny z jakimkolwiek nartach lub parasailing nad połacie morza.

Niestety, wakacje z większości pracowników w naszym kraju wynosi jeden miesiąc, a jego zachowanie może być przyćmione przez chorobę. To wstyd, jeśli nie można wydać je zgodnie z planami z powodu choroby. Ale w tym przypadku, że podróż może być przeniesione, a przedłużony urlop. Nie zapomnij skonsultować się z lekarzem i umówić szpitala w czasie wakacji.

Administracja Twojej firmy powinny automatycznie przedłużyć swój urlop od liczby dni, podczas których jesteś chora. Jeśli nie chcemy po prostu przedłużyć wakacje i przenieść go natomiast w późniejszym terminie, należy odwołać się do kierownika pisemnego oświadczenia, które określają przyczynę transferu i czasu, w którym chcesz, aby kontynuować odpoczynek.

Nie zapominajmy, że w tym przypadku, Zarząd może spełnić prośby, i nie może odmówić. Przenoszenie okres wakacyjny odbywa się tylko wtedy, gdy nie ma miejsca dla niego.

Ważny jest fakt, urlop może zostać przedłużony tylko ze względu na osobistą personelu choroby. Jeśli szpital w czasie wakacji emitowane przez dla chorego dziecka, polegać na przedłużeniu okresu urlopu nie jest konieczne.

Jeśli twoja rodzina jest w trudnej sytuacji finansowej, i zdecydowaliśmy, że chcesz pracę podczas wakacji, masz go gdzie można pracować cały czas, nie uda. Jest to sprzeczne z obowiązującym prawem. Lepsze wykorzystanie ich prawa do odpoczynku i spędzić wakacje ze swoją rodziną, odwiedzając krewnych lub Kongresu, aby odwiedzić przyjaciół. Nie zapominaj, że ten, kto nie może odpocząć, nie można uznać za dobry pracownik. Po tym wszystkim, ważne jest, aby pracować, aby dać sobie całkowicie sprawę, ale jest to na siłę tylko do tych pracowników, którzy są w stanie przełączać się między relaksu i pracy.

Jeśli nadal nie może obyć się bez pracy, starają się znaleźć w innej organizacji.