303 Shares 6968 views

Black Hill (Krasnojarsk): opis, legendy. Jak dostać się do Black Hills?

Jest jeden niesamowite miejsce w Rosji. Istnieje długa wymarłych starożytny wulkan. Po II wojnie światowej stał się przedmiotem kultu japońskich jeńców wojennych, bo przypominał im ich rodzimym Fujiyama.

Ten czarny wzgórze (Krasnojarsk), które biegną liczne legendy. Niektóre z nich, na przykład, twierdzą, że w tym miejscu jest schowany trochę skarb, podczas gdy inni twierdzą, że jest magiczne drzewo szaman.

Po przeczytaniu tego artykułu, można dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tej wyjątkowej kreacji natury.

Black Hill (Krasnojarsk): Zdjęcia

Jest to starożytna wygasły wulkan, znajduje się niedaleko od miasta Krasnojarsk (powiat Berezowski). Jej wysokość – 688 metrów, a więc wulkan jest widoczny z wielu odległych częściach ogromnego miasta. Nakreśla są regularne kulisty kształt. I od góry w pogodny dzień i oferuje wspaniały widok na miasto, niepowtarzalny rezerwat skalny „filarów” i wielkiej Jenisej.

Będąc prawie wewnątrz obrębu dość dużym mieście, to wzgórze – prawie „dziewiczy”, co fascynuje i przyciąga wielu turystów.

U podnóża nim istnieje kilka wiosek: Luchino, Zykov, Kuznetsova. Przynęty przyciąga czarny górę (Krasnojarsk). Jak dostać się do niego, można znaleźć poniżej. Zaledwie osiem kilometrów od miasta miejsce, położone na prawym brzegu Jeniseju.

Natural Monument wykonany jest z opcje dokładnej i średnich skały magmowej.

opis

Wierzchołek jest uwypuklenie grzbietu rośnie od krateru. Jest on pokryty głazami. Krater się jako grudki, obejmując go, jest wykonana z czarnego porfiru. Rasa ta jakość krystalizował bo po stopieniu podczas erupcji, jest to długi czas, aby ostygło.

Czarne majestatyczne wzgórza pokryte są tajdze wspaniałe, więc jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w okolicy Krasnojarska.

Kawałek o tytule

Wulkan ma kilka nazw w długim czasie nieaktualne języki – Karatag Karadag itp oznaczające wszystkie one mają jedną. – Black Mountain. Karatag Khakassian "kara" oznacza "czarny" i "tag" – tak jak "góra".

Choć starożytny w jego wieku to wzgórze – wygasły wulkan, ale nadal liczba działań w zakresie obrony cywilnej i sytuacji kryzysowych. W związku z tym, bardziej tajemniczy i ciekawy Black Hill (Krasnojarsk).

Jak się tam dostać?

SUV jazdy do podnóża góry, która jest las, ale bardzo wyboistej drodze. Góra wynurzania jest dość stromy, więc nie bardzo wyszkolonych ludzi nie będzie łatwy do uprawiania turystyki pieszej. Ale piękno, otwierając oczy do góry, trzeba pracować trochę.

Z miasta Krasnojarsk do wzgórz około 20 kilometrów. Po płaskowyże Kuznetsovsky i klify Cape Shuvaeva trzeba skręcić do wsi Luchino, skąd ma przejść przez pola. Następnie iść w górę ścieżki leśne i czarną kurumnik prosto na szczyt wzgórza. Następnie malejące nachylenie Wschodzie, można dostać się do rozliczania niebieski, który znajduje się na brzegu rzeki. Bazaikha. Jest skałą Camel, który przyjmuje następującą rysę za „brzuch”, aby wrócić bez incydentu.

Trochę o legendach

Interesujące jest to, z punktu widzenia historii miejscu zwanym Czarny Volcano (Krasnojarsk). Legendy o nim, są bardzo różne.

Plotka głosi, że tam był kiedyś miejscem starożytnych ludzi. Istnieją opowieści o tym, że u podnóża góry można znaleźć dziesiątki źródeł wody, obdarzonych zdumiewającymi właściwościami cudownych. I woda wszystko smakuje zupełnie inaczej.

Jednak ludzie mówią o istnieniu podziemnego jeziora, pełne łez, miejscowych dziewcząt z powodu nieodwzajemnionej miłości.

A Japończycy, jak wskazano powyżej, aby zrozumieć wiele o cudach natury. Istnieje wiele historii i opowieści ludzi o dobrych skutków ludzkiej mocy tych tajemniczych miejsc.

Dziwne, nie zostanie dotknięty przez cywilizację, obszar, w którym Black Hill. Krasnojarsk, jak wspomniano powyżej, jest praktycznie obok. Mieszkańcy i odwiedzający turyści z przyjemnością spędzać czas relaksu, dotarcie do górnej części tej tajemniczej góry.

O zasobów naturalnych i energii

Znalezione na złożeniu Black Hill jednej skały magmowej – dioryt, jest on powszechnie stosowany w budownictwie.

Również w martwym wulkanu mieszka mnóstwo fauny i flory. Na przykład, liczba mszaków jest tutaj 260 gatunków, z czego 150 są chronione. Animal World są 58 gatunki ssaków. Okazuje się, że bardzo bogatym czarnym wzgórzu. Krasnojarsk na jego okolic mają dużo tych niesamowitych miejscach.

Dość pozytywny wpływ na ludzkiej energii i szczytu. Pod tym względem można ją porównać z działki piór (na biegunach – Lwia Brama).

wniosek

Najbardziej atrakcyjna i niesamowite w okolicach Krasnojarska – jest jego wyjątkowa topografia jest bardzo zróżnicowana. Kiedy patrzysz na to wszystko, nie mogę uwierzyć, że taki splendor stworzonej natury. Należą czarnym i wulkan. Krasnojarsk mogą być dumni z tego wyjątkowego stworzenia wszechmocnej natury.

Chociaż tutaj, czuje się coś nie do opisania i niewytłumaczalne. Tutaj wierzę w mistycyzmie i legendy.

Nie bez powodu, górna część to raczej znaczące i ezoterycznych. Według nich, w czerni i bieli Yin-Yang wzgórzu Karatag czarne kropki na białym tle. Innymi słowy, jest to koncentracja energii na terytorium syberyjskiej.