646 Shares 5324 views

Pożarskiego kotlety. oryginalne receptury

kotlety Pożarskiego wykonane wyłącznie z mielonego mięsa drobiowego, bez dodawania do jaj dławnicy. Danie okazuje się złożony i elegancki, które można zastosować na świąteczny stół. Nie będziemy rozważać klasycznej wersji, ale będzie oferować oryginalne i bardzo smaczne przepisy odmianach.

W przygotowywaniu potraw jest bardzo ważny jest właściwy wybór mięsa. kotlety Pożarskiego wykonane wyłącznie z tłuszczu kurczaka, ale bez dodawania smalec. Dlatego zaleca się, aby kupić dużą kurczaka. Następnie trzeba wyciąć połowę mięsa z piersi, a reszta – z ud i nóg. Pamiętaj, aby usunąć skórę i kości. Kurczaka drobno pokroić ostrym nożem do uzyskania jednorodnej masy. Teraz można rozpocząć gotowanie.

Pożarskiego kotlety z nadzieniem

Do ich wytworzenia mogą wymagać funta mielonego mięsa kurczaka, 1/4 filiżanki kremu, nasączone i wyżymano bochenka białego chleba posiekaną cebulę, kawałek (50 g). Masła, soli i pieprzu. Z tych składników do jednorodnej mieszaniny i pozostawić na pewien czas. W tym czasie zrobić nadzienie.

Aby przygotować soczysty kotlet czerwony pieprz małe paski, cebulę do stu gramów świeżego zielonych ziaren pocięte na kostki. Sauté wszystkie składniki w maśle, aż całkowicie ugotowane, doprawić solą, trochę ostudzić i wymieszać ze świeżych jaj.

Teraz możemy zacząć przygotowywać kotlety Pożarskiego nadziewane, dając im tradycyjną formę. Zwinąć je w mieszaninie chleb i smażyć na złoty kolor i wysłać w nagrzanym piekarniku przez pół godziny. Podawać z dowolnym danie.

Pożarskiego kotlety z sosem

Ich wytwarzania nadzienia wytworzono w taki sam sposób jak w poprzednim przepisie. Następnie trzeba zrobić małe kulki, roll je w mące i smażyć. Następnie umieścić w jednym rzędzie w kształcie głębokiej nasmarowane.

W tym czasie przygotować mieszankę roślinnego. Będzie to wymagać: sto gramów świeżych zielony groszek, świeży kukurydza, fasolka szparagowa; pół czerwonej papryki, posiekane kostki; pół żarówki, wyciąć krążki. Składniki te są trochę smażyć i umieścić na kotlety pozharsky.

Teraz przystępujemy do przygotowania sosu. Dwieście gramów kremu zmieszane z odrobiną gałki muszkatołowej, dużą łyżką mąki, soli i odrobiną soli. Wlać mieszaninę klopsiki i miejscu pieca do wypieku. Mają przygotować się do pół godziny.

Kotlety Pozharsky dla dzieci

Proces gotowania szybkie i łatwe. Ale tutaj wynik jest po prostu wspaniałe, oryginalne, piękne i apetyczne.

Jest to konieczne, aby przygotować mielone recepty opisany powyżej. Ruszt parmezan setek gramów, szlifować chipsów.

Następnie przybrać formę przygotowania małych ciasta posmarować masłem, tworzą małe jeże i umieścić je w otworach. Teraz każdy kotlet posypać żetony, a następnie ser.

danie piec musi być trzydzieści czy czterdzieści minut w temperaturze nie wyższej niż dwustu stopni. Uzyskane smaczne i soczyste hamburgery.

Bon appetit!