763 Shares 6244 views

Krztusiec: leczenie dziecka

Jeśli zaczęli dostrzegać coraz częściej kaszlu u swoich dzieci, lub czas osiągnął już dwa miesiące, a leczenie przez pediatrę nie działa, być może dziecko dogonił choroby koklusz. Objawy to nie różnią się bardzo od zapalenia oskrzeli, kokluszu, ale znacznie silniejszy wpływ na organizm, osłabiając go i wpływu na wydajność.

Krztusiec – choroba zakaźna, pierwsze wskazanie , które jest trwałe kaszel od 1,5 do 3 miesięcy, wraz drgawek lub napadów padaczkowych.

Choroba ta jest uważana zaraźliwy bakcyl, który znajduje się w komórkach plwociny lub śluzu pacjenta. Zarażając zdrowe osoby możliwe, gdy do czynienia z pacjentem, gdy czynnikiem sprawczym kaszlu do powietrza, niepostrzeżenie przenika do dróg oddechowych osoby zdrowej, tak że te ostatnie połowy koklusz. Leczenie dziecka, niestety, nie zawsze zaczynają się w odpowiednim czasie, a wiele matek są mylone ze zwykłymi koklusz oskrzeli kaszel lub ból gardła.

Poza krztusiec organizm Bacillus umiera szybko, więc nie bój wszystkich okolicznych obiektów, które są wykorzystywane przez pacjenta. Najczęstszym wiek dzieci cierpiących na koklusz, wynosi od 1 do 6 lat. W późniejszym okresie, częstość występowania jest znacznie mniej powszechne.

Łatwy katar, kaszel, zmiany w temperaturze normalnej (rano i wieczorem do 40), brak apetytu i niestabilnej nastroju – pierwsze oznaki, że dziecko może być tylko koklusz. Leczenie dziecka należy przeprowadzić natychmiast, tak aby nie doprowadzić sprawę do głośnego i częsty kaszel, który często popycha zastąpiona dźwięczny oddech z powodu możliwych napady skurczów w głośni. Jeśli kaszel utrzymuje się przez ostatnie dwa tygodnie, wspólne leki na kaszel, inhalacji sody lub musztardy może nie tylko nie pomaga, ale nawet doprowadzić do kaszlu wzmocnienia że w następnym okresie doprowadzi do napadowym nocy, podczas której człowiek staje się niebieski, zaczyna czuć się chory, może nawet mimowolne oddawanie moczu lub wypróżnienia. Podobnie, może również wystąpić parakoklyush objawy podobne do tych, które w kokluszu i są w następujący sposób. Podniecenie, kurz, a nawet gorące powietrze może powodować drgawki, którego długość wynosi często 15 minut. Po tych dzieci są zazwyczaj bardzo zmęczony, skarży się na ból w klatce piersiowej, a wkrótce zasnąć. Podczas napady dzieci są najlepiej przechowywać w kasie w na wpół zgięty pozycji ułatwienie kaszel i wymioty. Jeśli zemdlał, a następnie nanieść niewielką kompres na głowie i klatce piersiowej pocierać maści terpentyny lub olej kamforowy (analogi mogą być używane). Homemade ciepłe mleko pomoże również w przypadku ataków.

Jeśli znasz takiej choroby jak krztusiec, leczenie dziecka będzie bardziej wydajny i szybciej. Wykonaj kilka prostych wskazówek. Po pierwsze, trzeba często odwiedzać na świeżym powietrzu, oczywiście, należy unikać kontaktu z innymi dziećmi. Pomieszczenie, w którym dziecko śpi, trzeba wietrzyć przynajmniej 4-5 razy dziennie i upewnij się, że temperatura jest nieco niższa niż zazwyczaj w nim. Podczas karmienia dziecka do korzystania głównie ciekłą dietę, bogatą w witaminy (jeśli dziecko ogląda lekarza rodzinnego, on powie Ci, że konieczne jest przygotowanie dziecka). Porcje powinny być małe, w celu ułatwienia ewentualnego wymiotów.

Jeśli wszystko wymawiane objawów, nie dają reszta napady kaszlu, powodując bezsenność, wymioty, brak apetytu i znacznie zwiększa temperaturę ciała, należy natychmiast wezwać lekarza w celu uniknięcia ryzyka wystąpienia choroby – krztusiec. leczenie dziecka w tym przypadku może wymagać stosowania antybiotyków i leżenia w łóżku.