699 Shares 914 views

Deus Ex – i przekazywanie kluczowych punktów

Dziś będziemy mówić o jednym z najbardziej oryginalnych gier RPG – Deus Ex: Human Revolution. Natychmiast należy powiedzieć, że ten projekt jest całkowicie reigrabelen, czyli może to zająć trochę czasu. Bardzo ciekawy i wszechstronny gra z głębokiej fabuły. Zacznijmy od najważniejszych Deus Ex, którego przejście jest konieczne dla każdego gracza.


new century

Ludzkość została przeniesiona do nowego wieku. Były też inne technologie zastępują brakujące lub utraconych funkcji organizmu ludzkiego do sverhtehnologichny implanty. Ludzkość dzieli się na dwie grupy – tych, którzy sprzeciwiają się „robotyki” ludzkiego ciała, i tych, którzy byli zapalonym użytkownikiem tych technologii. Gra Deus Ex, która przedłuży przejście kilkanaście dni, gracze będą odgrywać rolę Adama Jensena. Jest to głowica z największych firm ochroniarskich w produkcji implantów Sharif Industries ", która zajmuje się ujawnieniem sprawy tajemniczego ataku na firmy i porwania personelu.

Jak podejść

Przejście Deus Ex dosłownie zróżnicowana. Gra daje użytkownikowi prawo do decydowania za siebie, jak chce projektować je przekazać. Jest możliwe, aby zminimalizować liczbę zabitych wrogów lub ogłuszone, i to jest możliwe, aby zorganizować kąpiel we krwi i śmiertelne strzelaniny w każdy zakamarek. Oczywiście, największą liczbę osiągnięć i wygraną gracz otrzymuje grę przekazując pierwszą metodę, ponieważ jest znacznie trudniejsze i dłuższe. Prawie zawsze, gra zapewni możliwość wyboru, co zrobić w danej sytuacji. Może to być odzwierciedlone w dialogach lub działań.

ważne punkty

Przejście Deus Ex: Human Revolution jest oparta na rozbudowany system questów. W pewnym momencie będzie miał możliwość podjęcia na poboczne. Przejście odtwarzacza zapewnia różnego rodzaju nagrody, wyrażona w dodatkowych okulary „Praxis” bonusowego XP lub rzadkich modeli broni i ulepszeń. Cała działka jest podzielony na kilka dużych i wysokiej klasy głowice, w których każdy gracz będzie musiał udać się do różnych części świata, począwszy od Detroit i kończących Hänsch. W „Deus X” ważne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na każdego rozdziału, spróbuj wykonać wszystkie zadania poboczne dostępne na tym poziomie, a tym samym zdobyć jak największą ilość doświadczenia, więc nie było mniej problemów w przyszłości. Gra Deus Ex, których przewóz jest związany z poszukiwaniem pewnych rzadkich przedmiotów, istnieją (spread na wszystkich poziomach gry) 29 e-książek, opisując obecną sytuację na świecie i technologii w ogóle. Ten materiał jest rodzajem więcej cecha przyczynia się do głębszego zanurzenia w grze. Ponadto, dla każdego znalazł książka gracz otrzyma dodatkowe 200 punktów. W odniesieniu do poprawy charakteru, konieczne jest najpierw pompować umiejętności hackingu i prywatności, w celu przejścia do odległych miejsc i uniknięcia niepotrzebnych spotkań z wrogiem. Ważne jest, aby zawsze brać pokojowego rozwiązania we wszystkich sytuacjach, udowadniając swoje człowieczeństwo. Nawet mając w swoim arsenale ogromnej kolekcji najnowocześniejszych technologii, zamiast organów, dana osoba jest w stanie pozostać człowiekiem. Pod koniec gry oferuje do wyboru 4 zakończeń, w żadnym wypadku prowadzić do logicznego zakończenia tej historii.

Działać i podejmować decyzje – to motto Deus Ex. Przejście gry dla każdego gracza, dzięki czemu ten popularny projekt i omawiane.