323 Shares 6259 views

Cleaner Windows: a opinie programowe

Użytkownicy systemu operacyjnego Windows dla dłuższego czasu pracy na nim stoi ten sam problem co nagromadzenia różnych systemów śmieci na dysku i rejestru zatykania, co z kolei prowadzi do hamowania wszystkich procesów komputerowych. Jest to szczególnie zauważalne na laptopach i słabych komputerach osobistych, jak ich mocy i tak niskie, a oprócz tego istnieje dodatkowy ciężar.


W artykule tylko jeszcze i zostaną omówione w jaki sposób szybko i pozbyć się odpadów bez zbędnych problemów i oczyścić rejestr. I pomóc w tym przypadku nie jest to mało znany program dla systemu Windows Cleaner. I pomówmy o tych wszystkich zalet i wad tego oprogramowania. Jednak nie zapominajmy, wspominając o opinii na temat aplikacji Windows Cleaner zwykłych użytkowników.

Co jest czystsze?

Cleaner – jest to program, który pomoże komputer działał tak, jakby dopiero co nabyte. Głównym zadaniem oprogramowania – to czyści rejestr i usunąć niepotrzebne pliki i programy, które po prostu bałagan komputera.

Narzędzie to zostało zaprojektowane przez znanego Piriform Limited, z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Z kolei program został napisany w języku C ++ i jest obsługiwany zarówno 32 jak i 64-bitowym systemie operacyjnym.

Jeśli potrzebne jest narzędzie, którym można zwiększyć wydajność swojego notebooka lub komputera w czasie, a ponadto jest całkowicie darmowe, koniecznie należy pobrać i zainstalować program Windows Cleaner. Recenzje tego oprogramowania w internecie tylko pozytywne, a to z kolei oznacza, że program nie jest weryfikowana lub podejrzane.

Jeśli zdecydujesz się na informacje zaczerpnięte z oficjalnej strony internetowej firmy, do tej pory stworzył i nadal wspiera cztery różne wersje programu.

 1. Free Edition. Wersja ta jest bezpłatna. Jeśli porównamy go z innymi, różnica jest tylko jeden: jego rozwój i wsparcie programistów martwi w najmniejszym stopniu. Ale to nie znaczy, że jest gorzej, to po prostu aktualizacje są uwalniane w ostatnim zakręcie.
 2. Home Edition. Ta wersja jest już priorytetem spółki i stale aktualizowany. Jest on przeznaczony do indywidualnego stosowania w domu.
 3. Wydanie biznesu. Jak sama nazwa sugeruje, jest jasne, że ta wersja została stworzona specjalnie do użytku przez różnych firm. Ten pakiet jest umieszczony bezpośrednio na wszystkich komputerach w biurze, zapewniają stabilne podparcie i terminowe aktualizacje.
 4. CCleaner Network Edition. Ta wersja online oprogramowania. To optymalizuje pracę w sieci o dowolnej wielkości korporacji całkowicie. Jednakże, może być zainstalowany na zastosowań biznesowych komputerów, ale nie więcej niż dziesięć.

korzyści Cleaner

Nadszedł czas, aby mówić o korzyściach płynących z programu Czystszej Windows. Recenzje – na pewno jest ładny, ale nie są one w stanie zidentyfikować wszystkie zalety. Tak, i trzeba wyjaśnić, co ten program jest lepszy od konkurencji.

 1. Nieodłącznym zaletą, oczywiście, jest fakt, że obecny program jest całkowicie darmowy, można go pobrać i zainstalować jako dowolny użytkownik. Ale to tylko jedna z wielu zalet.
 2. Program jest w stanie łatwo i za mały okres czasu , aby oczyścić komputer z niepotrzebnych plików i programów. Trzyma „czysty” nie tylko na powierzchni dysku, ale również w miejscach takich jak pamięci podręcznej wszystkich znanych przeglądarek, rejestru, biblioteki i czcionek.
 3. Nemaloznachimoy Inną cechą jest prosty i intuicyjny interfejs. Z tego powodu, nawet niedoświadczony użytkownik może szybko zrozumieć, jak pracować z programem.
 4. Jest elastyczne dostosowanie wszystkich operacji, które nie pozwala na usunięcie wszystkich czyszczone.

wady Cleaner

Ale w maści może być wada. I Windows Cleaner ma wady. Oczywiście, wszystkie te zalety, że nie można pokonać, ale wspomnieć nich nadal stoi.

Natychmiast chcę powiedzieć o procesie instalacji. W ogóle, to nie różni się od innych, ale jest pewien wyjątek. Podczas instalacji niedoświadczony użytkownik może pominąć konfigurację, czyli zaznaczyć kto zażądać zgody na instalację dodatkowego oprogramowania. Fakt, że w ogóle, ten problem nie jest duży, ale bardzo niewielu ludzi lubi być zainstalowane inne przeglądarki i usługi wyszukiwania zmieniają się w starym.

Inną wadą jest mała można liczyć na to, że nawet z dobrymi intencjami, nie można dostać się do usunięcia wszystkich zbędnych plików, folderów i programów. Ale to jest minus wersji darmowej. W przypadku zakupu programu, otworzy dodatkowe funkcje, które może wykonać powyższe czynności.

wymagania systemowe

Oczywiście, ten program jest bardzo lekki i nie domaga się na komputerze, ale także w naszych czasach byli użytkownicy, którzy mają bardzo powolnych komputerach, a nie zastanawiać się pobrać i zainstalować program, to warto zapoznać się z wymaganiami systemowymi.

 1. To oprogramowanie będzie łatwo być w stanie zainstalować systemu Windows Vista i wyżej.
 2. Aby uruchomić program, trzeba mieć dowolny procesor AMD lub Intel.
 3. RAM wymagane dla zapewnienia stabilnej pracy narzędzia wynosi 128 Mb.
 4. Jednocześnie na dysku twardym powinna wynosić 100 MB wolnej przestrzeni.

Cleaner Portable

Nie wspominając o tym, jak wersja systemu Windows Cleaner Portable. Jego główną różnicą od innych jest to, że jest przeznaczony do uruchomienia bezpośrednio z nośników wymiennych. Oznacza to, że aby umieścić go w prostych słowach, pobierając tę wersję, można łatwo używać go zainstalować napęd flash USB, CD / DVD, Memory Stick, a nawet iPoda lub MP3.

Warto również zauważyć, że w tym przypadku, program utworzy plik, który będzie portable.dat pomieścić wszystkie ustawienia programu. Oznacza to, że nie trzeba go skonfigurować za każdym razem na nowo. W przypadku, gdy z jakichkolwiek powodów nie zostaną wykryte w pliku, wszystkie ustawienia zostaną automatycznie napisany w CCleaner.ini.

opinie użytkowników

Cleaner Windows pełny przegląd programu została przeprowadzona powyżej. Opinie, jednak – to zupełnie inna sprawa. Piszą stałych użytkowników, więc ziarno prawdy w nich znacznie więcej niż suchym opisem. Teraz jest czas, aby mówić o nich w ogóle.

Oczywiście, na początku chciałbym powiedzieć, że pozytywne opinie o programie wiele razy więcej niż negatywnych. I pozytywne są same w sobie wszystkie powyższe zalety programu. Niektórzy mówią, że przejście do programu po użyciu innego podobnego zdania o tym, że zostały one wypłacone lub przeszkadza irytujących reklam. Inni zauważają, że korzystać z tego oprogramowania już od wielu lat i kocham go za jego łatwość obsługi. Ponadto, większość osób decyduje się dać Cleaner Windows wersja 1.0.0.180, mówiąc, że jest ona najbardziej widoczna i nie wykonuje żadnych ozdobników, ale jak mówią, smak i kolor towarzyszy tam.

Ujemne sprzężenie zwrotne w jednym głosem mówią o bezużyteczności programu. Mówią, że to po prostu czyści dysk twardy, ale nie jest w stanie poprawnie go skonfigurować. Jak, z tego powodu, program staje się całkowicie bezużyteczny. Drugą jest to, że po użyciu jest konieczna ponowna instalacja systemu Windows. Jednakże, jak wspomniano powyżej, te małe komentarze. Ale w ogóle, do ciebie, do wykorzystania lub nie Cleaner Windows. Recenzje dają tylko przybliżone wizję sytuacji.