380 Shares 6568 views

Andriej Nikołajewicz Senyuk – szczękowo i chirurga plastycznego

Imię i ortognatycznej plastikową szczękowo-chirurgii, autor publikacji naukowych z zakresu chirurgii ortofatsialnoy, wykwalifikowanego lekarza i szefa dużej klinice jest znany w naszym kraju i za granicą. Andriej Nikołajewicz Senyuk do. M. N., jest pełnoprawnym członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo. Jest autorem licznych artykułów i publikacji naukowych.

Rozwój chirurgia szczękowo-twarzowa

W medycynie, rozwój najważniejszego Chirurgii Szczękowo. Wynika to ze złożonych chorób, takich jak w leczeniu chorób i schorzeń jamy ustnej różnych odkształceń i patologii twarzoczaszki i osób zapalenia zatok i gruczołów ślinowych. Fachowiec traktuje także nowotworów w kości szczękowej, szereg urazów twarzoczaszki, Korekcja niesie i przeszczepiania kości, przebudowy różnych obszarach powierzchni przed uszkodzeniem. Tylko prawdziwy profesjonalista, aby poradzić sobie ze swoim zadaniem, ponieważ organizm pacjenta blisko do mózgu, a fakt, że osoby – wizytówki właściciela.

biografia

Andrei w 1995 roku ukończył z największych uczelni w Rosji, pierwszy MGMU im. IM Sechenov, specjalność „chirurgia ogólna”. W następnym roku ukończył subordinaturu of Thoracic Surgery i Szczękowo.

W 1999 roku państwo Organizacja „TsNIISiChLH” ukończył zamieszkania i obronił w 2003 roku. praca została wybrana ortagnaticheskoy operacji. Istotą tego leku jest przeprowadzenie korekty w patologiach układu stomatologicznego oraz poprawę parametrów estetycznych twarzy (wad zgryzu, nieproporcjonalne parametry osoby, skutki urazów twarzy i innych.). Specjaliści (ortopedzi, protetycy, chirurdzy i osteopaci) działają jako zespół, aby osiągnąć najlepsze rezultaty w leczeniu.

Andriej Nikołajewicz Senyuk od kilku lat odbywają staż za granicą w Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Szwajcarii, Hiszpanii, Belgii, Litwy, Włoch, Łotwy, Francji.

W październiku 2013 roku odbyła się pierwsza międzynarodowa konferencja na ortodoncji i chirurgii ortofatsialnoy, która była udziałem specjalistów z Europy, Rosji, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej.

Andriej Nikołajewicz Senyuk napisali około 40 publikacji naukowych oraz członkiem kilku międzynarodowych konferencji poświęconych MFS.

Pomimo owocnej pracy, Andrei znajduje czas na zainteresowania i hobby: boks i narciarstwa.

Zakres działalności naukowej

  • Szczękowo urazowej – chirurgii szczękowo-e sekcji, która obejmuje uszkodzenie tkanek miękkich i kości szczękowej obszaru i sąsiednie obszary (czaszkę i ciał ENT organach, mózg).
  • Dento-pęcherzykowych operacja, polegająca na osteogenezy rozproszenia lub jednostki transplantacji szpiku kostnego w celu późniejszego wszczepienia.
  • Ortognatycznej chirurgia.

kwalifikacje zawodowe

Andriej Nikołajewicz Senyuk pracuje w dużym centrum chirurgicznej, która przeprowadziła operację w dziedzinie stomatologii, szczepienia kości, implantów dentystycznych, rekonstrukcyjnej i chirurgii estetycznej. Lekarze używają techniki i procedury endoskopowe minimalnie inwazyjną, a tym samym zmniejszenie liczby interwencji chirurgicznych. Centrum Chirurgiczne „twarzy Smile Center” jest wyposażony w innowacyjny sprzęt do czyszczenia i endoskopowego wideo. Po operacji plastycznej pacjenci szczękowych mieć możliwość pozostania w komfortowych pokojach.

Praca Senyuk Klinika chirurgii szczękowo-twarzowej pozwala wykonywać wyjątkowe i skomplikowane operacje:

  • wszystkie rodzaje leczenia patologii górnej wargi i podniebienia;
  • osteoplastic operacje na twarzy;
  • rekonstrukcja różnych obszarach twarzy po urazie;
  • leczenie pourazowych zniekształceń i wiele innych.

Klinika Chirurgii Szczękowo oferuje najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i chirurgicznego, który pozwala nam na zapewnienie opieki medycznej zgodnie z normami europejskimi.

A. Senyuk – profesjonalny i doświadczony lekarz, który wnosi znaczący wkład w rozwój medycyny domowej.