396 Shares 3766 views

Pomaga zachować młodość zaostrzenia skóry twarzy

Oczywiście, każda kobieta chce być piękna, aby zatrzymać młodych tak długo, jak to możliwe, aby nie starzeją. A wszelkie zmarszczki, zwiotczenie skóry, wszelkiego wynikającego uczciwą szalony seks. Jeśli są jakieś defekty skóry, w niektórych przypadkach bardzo skuteczne napięcia skóry twarzy.


Można osiągnąć znaczące zmiany estetyczne w tej dziedzinie, jak również na szyi, przy użyciu skomplikowanej operacji, która nazywa się lifting. Więc można pozbyć się zmarszczek, wyeliminować zwiotczenie skóry na policzkach i wokół krawędzi dolnej szczęki i szyi. Ludzie w wieku powyżej czterdziestu lat dla odmłodzenia potrzebne liftingu. niesamowite efekt można osiągnąć przez takie działania. Może znacznie przekształcić wygląd, a efekt utrzymuje się przez okres siedmiu czy nawet dziesięciu lat – to wszystko zależy od cech organizmu, które są unikalne dla każdej osoby. W celu zwalczania starzenia i zwiotczenia skóry, najbardziej niezawodny i niedrogi sposób właśnie zaostrzenie skóry twarzy.

Działanie to jest skuteczne w przypadkach, w których pacjent ma podbródka – w tym przypadku lifting usuwa tłuszcz sposób powstrzymywania rozwoju drugiej szczęki. Jeśli jest to dziedziczne lub zaburzenia genetyczne, prosz indywidualnego opakowania środków mających na celu skorygowanie formy dolnej szczęki w szczególny chirurgii plastycznej – endoskopowe dokręcania skóry twarzy i szyi.

Facelift łatwo rozwiązać problem ugięcia policzki. Taka operacja będzie doskonałym rozwiązaniem, gdy trzeba usunąć głębokie zmarszczki na twarzy.

Zmarszczki pomogą chirurgii plastycznej, takich jak windy czoło i brwi. Ponadto, co jest możliwe, aby pozbyć się z podłużnych zmarszczki na nosie. Z pomocą szelek można również rozwiązać problem z obniżonymi brwiami, podciągnąć zewnętrzne kąciki oczu. Podczas takiej operacji, lekarze stosują klasyczną metodę chirurgiczną, praktykowane również nowy endoskopowych, dzięki któremu skóra wyciągu czole mogą być wykonywane przy minimalnych nacięć.

Istnieją pewne wskazania możliwość takiego wykonania – obniżenie brwi lub brzydkiego konfiguracji. W tym przypadku, uczucie, że ludzie są stale zły lub mocno zmęczony.

Ponadto, jeden ze wskazań nadmiarowość górnej powieki. Przeciwwskazania do tej operacji sporo. Ten chirurgii plastycznej w żadnym wypadku nie jest przeprowadzany w takim przypadku, jeśli dana osoba ma wysokie ciśnienie krwi. Ponadto wyciąg brwi i czoło jest przeciwwskazany u osób z cukrzycą i chorobami układu krążenia, zaburzenia tarczycy, słabą krzepliwość krwi. Lista ta powinna być dodana do chorób zakaźnych i onkologicznych, utrata elastyczności skóry. Jeżeli czoło istnieją jakiekolwiek uszkodzenie, jest również przeciwwskazaniem.

Do rehabilitacji po dokręceniu wymaga minimum czasu – czas jej trwania może wynosić od dwóch do trzech tygodni, jeśli jest to endoskopowe windy, to wystarczy jeden tydzień rehabilitacji.