205 Shares 974 views

Postacie anime (kobiety). Wpływ koloru włosów od ich charakteru

Niezwykłe, jasny, wciągająca, a cute girl ze świata anime. Wyglądają podobnie, ale zawsze jest tak różne typy postaci, charakteru, osobowości. Ale przede wszystkim, nawet kolor włosów jest dla dziewcząt anime niezbędne jest, aby wpływa na jej rolę w filmie.


Postacie anime girls, efekt koloru włosów do charakteru

Paleta kolorów, który jest wykorzystywany przez twórców anime dla loki swoich bohaterek, bardzo zróżnicowane. Ciekawostką jest fakt, że niemal każdy kolor nie tylko daje im osobowość, ale również przewiduje ich charakter.

 1. Białe loki. Anime znaków, które mają ten odcień, często subtelne, sprytny, przebiegły, zmotywowanych, silny charakter dziewczynki. Rzadko, ale są nieco niedoborem lub pozbawieni: szczęścia, miłości. Dlatego zwracają się w sobie, gromadząc ból i cierpienie. Siwe włosy jest również oznaką wzgórzu i oderwania się od człowieka. Anime znaków są często posiadają nadprzyrodzone moce lub sami są bóstwo lub demon.
 2. Złoty lub żółty włosy. W przeciwieństwie do wcześniejszych znaków, znaki te nie mają wyraźny charakter, ze względu na kolor włosów. Tutaj główną rolę nie odgrywa kolor i cięcie. Krótkie nieodłączne bohaterów należących do sił zła i super-ludzi. Długi charakteryzuje szczery, miły, ale trochę lekkomyślny charakter, które nie mają sobie równych uwodzi. Ten odcień jest często przypisywane do rodziny królewskiej. I w ten sposób krew jest bezpośrednio związane z uprawnień, które są (księżniczka) i pośrednio (ona osobiście zbudował sobie na podium). Ich działania są niekiedy nieprzemyślane i niepoważne. znaki ujemne, które mają żółte lub złote loki, uroczy, zastrzeżone, samolubna, okrutna, zdradliwa, a nawet zdolna do zdrady.
 3. Czarne włosy z niebieską poświatą. Dziewczęta – postacie z anime, które mają ten kolor – jest trwała, skromny i niezwykle kobiecą płeć piękna. Charakteryzują się one twarde, czasami nadmiernej samokontroli, która przejawia się w żelazną dyscypliną. Bohaterami wrodzonej szybkości i zimnej natury, zapobiec ich wyrażania swoich uczuć: miłości, lekceważenie. W związku z tym, że są trochę zamknięty.
 4. Brązowe loki. Tutaj charakter i integralność semantyczny charakter zależy od anime, w którym jest ona przedstawiona. Jeśli dziewczyna jest jasne kreskówki, odnosi się do masy szarej, reprezentuje zwykłych i trochę nudny osoby. Jeśli dziewczyna z brązowymi włosami zaangażowanych w anime, gdzie przeważają znaki z desce włosów, a następnie te same znaki anime oyuladayut dziecka, trochę naiwny charakter. Są zamyślony, smutny. Ich głównym hypostasis relacji, ale często ich miłość nonreciprocal i dlatego tragiczne.
 5. Czerwone włosy w różnych odcieniach różowego do pomarańczowego. Z natury wrodzonej w namiętnym, głęboko zmysłowych bohaterek. Ponieść coś raz, dali go do końca: nie ma znaczenia, co to jest – miłość czy bitwę. Zewnętrznie zastrzeżone, zimnokrwistych, obliczanie, dumny, nieustraszony. w każdej chwili gotowy, gdziekolwiek się odgrywać ważną rolę, aby prowadzić tłum.
 6. Zielone odcienie. Ten typ jest bardzo podobne znaki żółte włosach. Cechują się kokieterii, prostoty, szczerości, łagodności, łatwowierność, naiwność. Uważa się, że bohaterowie anime z zielonymi włosami najbardziej Kawainui (adorable, piękny). Dziewczyna z zielonymi włosami, przyjacielski, czuły i delikatny dla jego otoczenia.
 7. Niebieskie włosy. W życiu bohaterki, która ma śladu takiej intelekt kieruje wszystkie swoje działania i uczucia. Wolicjonalne i emocjonalne strony rozwinęły się bardzo dobrze, ale podlegają powodu. Są uprzejmi, nieśmiały, spokojny, lakoniczny, cierpliwy i poważne, w stanie zarządzać nie tylko swoje życie, ale także uczucia.
 8. Fioletowe odcienie włosów. Częściej niż inni, postacie z liliowy, fioletowy loki stanowią zagrożenie dla strony przeciwnej. Ich wygląd jest zwodniczy: niewinny i delikatny wygląd skrywa namiętną naturę, gotowy zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel. Czasami nie wybrać własną drogę i przejść wraz z przedmiotem jego pragnienie, udowadniając śmiertelną broń w dłoniach. Reckless Love i oddanie bohaterki z nimi bawić okrutny żart, stają się niewolnikami własnej woli.

Następnie dajemy imiona postaci z anime, który jest obecnie najbardziej popularne, i starają się dać krótki opis ich osobowości na podstawie ich koloru włosów.

Top 8 bohaterki anime

Kierując koloru włosów, wybierz 8 dziewczęta anime.

Tak więc, według informacji dostarczonych przez AnimaCity portalu, najbardziej fajne i seksowne bohaterki z anime to 25 znaków. Spośród nich wybraliśmy prawo mamy Number kandydatów z odpowiednimi loki paletach:

 • Yoruichi Shihōin z serii anime „Bleach” – fioletowym.
 • Revie z "Pirates" Black Lagoon „- brązowy.
 • Elza Scarlet z "Tales of Fairy Tail" – czerwony.
 • Lyusi Hartfiliya z "The Tale of Fairy Tail" – żółty.
 • Lady anime "Devil May Cry" – czarny.
 • z „Magia indeksu” index – niebieski i biały.
 • Karen Lilika z "Fairy Tail" – zielony.
 • Mirazhanna Strauss "The Tale of Fairy Tail" – biały.

Urocza bohaterka Gildii zatrudniony Kreatory „Fairy Tail”

Sporządzając wykaz zawiera tylko cztery reprezentatywnej serii "The Tale of Fairy Tail": Elsa, Lucy, Karen i Mirazhanna.

Elsa (czasami Erza) Scarlet również Alai i Tytania. Charakter jest w pełni zgodny z jego przyrodzonej kolor włosów: czerwony. Ona jest zdyscyplinowany, zmotywowany, pewny swoich umiejętności, sumienny i nieco nudny w jego poprawności. Ona charakteryzuje logikę żelaza, kamień i niewiarygodną siłę fizyczną. Można łatwo zarządzać i przejęcie otaczający swoich zwolenników z gildii. Jednak wewnętrznie słaby samotny.

Lyusi Hartfiliya w pierwszej serii jest prezentowany publiczności zepsute, głupie, tchórzliwy dziewczynę. Jednak szybko okazuje się, że jest oczytany, inteligentny, wesoły i odważny. Ale w walce woli pozostać na uboczu, opierając się na sile przyjaciół. Przychodzi zmierzyć się tylko w ostateczności, gdy nie ma wyboru. Jest to przejaw jej spokoju, życzliwości i uprzejmości. To pochodzi z zamożnej rodziny, ale uciekł z osiedla. Jest to jeden z magów, egzorcystów, gwiezdnych duchów.

Karen Lilika jako Lucy, czarodziejka duchy. Jednak w przeciwieństwie do Lucy, która kocha i szanuje go na duchu, Karen arogancki w stosunku do nich, traktować ich jak niewolników. Oh dziewczyna, niewiele wiadomo, ale dostępne dane dają powód do powiedzenia, że spełnił swój kolor włosów.

Mirazhanna Strauss (w ostatnich latach znany jako Demon Miradzheyn) odsunięte od magii spraw po śmierci Lysanias siostrą. Potem stracił nie tylko wiarę w szczęście, ale również od zdolności i woli walki, zaczął pracować jako zwykły kelnerka w gildii. Ma wielką magiczną moc, która pozwala jej przekształcić demonem.

Uroczy i uwodzicielski bohaterka anime

Dziewczyna z pięknym fioletowym loki – Yoruichi Shihōin – z serii anime „Bleach” dowcipny i inteligentny. Ma wielką moc duchową. Często sprowadza się do „nie” wszystkie ataki wroga. Jednak, w przeciwieństwie do natury, przewidywania kolor włosów, Yoruichi – urodzony przywódca. Jej delikatna budowa ciała nie sprzeciwia się niezwykle wytrzymałe.

Revie (Rebecca) z „Piratów” zwane także anime w świecie jako „dwuręczny”. Jasność serii nie miało wpływu na charakter postaci. Można nawet powiedzieć, że kolor włosów Rebecca nie odnoszą się do jej charakteru: jest to okrutne, porywczy, cyniczny, impulsywny, pragmatyczne, żądnych pieniędzy (zwłaszcza na szybki zysk). Polegać wyłącznie na sobie i swoich broni. Po raz pierwszy patrząc na niego, można powiedzieć, że jest to trochę niepoważne, ale nie jest to prawdą, po prostu żyje dzisiaj, ponieważ nie jest pewien, że będzie żył aż do jutra.

Dziewczyna z brązowe włosy – Lady (Mary), który zabił własnego ojca, to odwet za śmierć matki. Jest ambitny, odważny, ma poczucie humoru. Wie, jak wykorzystać sytuację i ludzi.

Librorum Prohibitorum Index (magiczna nazwa – Dedikatus 545) – dziewczyna, która stoi w sprzeczności z jej kolor włosów. Ona jest porywczy, uparty, pewny siebie. Jeśli czegoś wbrew jej woli, natychmiast gryźć. Niezwykle żarłoczny. Jednakże wszystkie te „małe rzeczy”, to może być wybaczone, ponieważ – „baranek ofiarny chroniąc mocne wiedzy.” Silne i inteligentne.

Wyciągnąć wnioski. Nie wszystkie postaci mecz odcienie włosów. Dlatego wskazane jest, aby wziąć pod uwagę ten podział jest tylko konwencja, która pojawia się niespójne i nieregularne.