776 Shares 4877 views

Tatiana Vizbor: biografia, życie osobiste, rodzinne, zdjęcia

Pierwsze spotkanie Ady Yakushevoy i Yuri Vizbora wystąpił w Państwowym Instytucie Pedagogicznym w Moskwie. V. I. Lenina. To był 1954. tatiana rodzice w tym czasie nie były jeszcze znane opinii publicznej. Każdy z nich szukał własnej drogi w życiu. Razem idą do społeczeństwa turystów, gdzie liczne kampanie Piekło pierwszy zaczął pisać wiersze. Pobrali się cztery lata później, po spotkaniu, nowo wybite para nie krzyczeć o niebiańskiej miłości do siebie, uczucia te były ukryte tajemnicę dwóch twórczych dusz.

Ada Yakusheva i Jurij Wizbor: życie rodzinne

Tatiana Vizbor, córka Ady i George, urodzony w 1958 roku. Ale buntowniczy duch, więc nie pozwól Yuri mierzona Vizbor cieszyć się życiem rodzinnym. Czasami spędził dużo pieniędzy na rozrywkę, a niewielka Tatiana nawet nie mają na wózkach inwalidzkich. Z każdym dniem coraz bardziej rozłożyć Love Boat, zerwania z problemami życia codziennego. Rozstali się bardzo długa i bolesna. ojciec Tanyi opuścił rodzinę, a potem z powrotem. Ale Ada Yakusheva raz złamał wszystkie końce, udała się z córką od męża.

Potem oboje rodzice Tatiana znowu stworzył rodzinę. Ojcze, Jurij Wizbor, trzykrotnie żonaty. Jednak Adu zawsze nazywa swoją pierwszą muzą. Który jest dedykowany do swojej słynnej piosenki „Masz tylko jeden.”

dzieciństwo

Wczesne lata były w dużym mieszkaniu komunalnym na Neglinnaya ul. Tam często zebrane przyjaciół rodziców, wśród których byli muzykami, alpinistów, narciarzy i dziennikarzy. Kiedy była bardzo młoda i dopiero zaczynają odkrywać świat, ona nie była w stanie zorientować się, który wszystkim z wielu mieszkańców apartamentu są najbardziej dla jej rodziny. Po tym wszystkim, rodzice przyjaźnili się z nią czule, spędziliśmy dużo czasu i ciągle traktowani na coś słodkiego. Kiedy świadomość dziecka została utworzona i Tanya już wątpliwości, kto jest jej mama i tata w przedszkolu to czekaliśmy kolejne zaskakujące odkrycia. Dla dziecka tak oczywista była obecność muzyki w życiu rodziny, gdyż każdy dzień zasnęła z gitarą, że fakt, iż nie wszystkie dzieci rodzice są muzykami, jej dziecinny uderzył.

Rodzice starali się zapewnić, że Tanya wzrosła niezależnej i odpowiedzialnej dziewczyny, dzięki czemu sama podejmować ważne decyzje. Na przykład, gdy rodzina przeniosła się do innej części stolicy, Tatiana zdecydowała się przenieść do innej szkoły, ponieważ przed dawny musiał dostać w autobusie. Napisała oświadczenie o tłumaczeniu i zaczął uczestniczyć w nowej szkole, a rodzice tylko wtedy umieścić swoje podpisy wszystkich niezbędnych dokumentów zwracanych z podwyżką.

młodzież

Tatiana Vizbor wygląda trochę jak ojca. Podobnie jak jej ojciec, kocha na świeżym powietrzu z ogniskiem, namioty i gitary. Jako nastolatek, często poszedł camping z rodzicami. Szczególnie pamiętny córka Yu Vizbora kajaki, w którym poszła z tatą przez dziesięć lat. To właśnie w tych podróżach, poznała przyjaciół ojca – wówczas znanych bardów Siergiej Nikitin, Viktor Berkovskii. Tatiana często mówi w wywiadzie na temat metod szkoleniowych stosowanych przez jej ojca. Nigdy nie prowadził długie rozmowy o dobrych i złych uczynków, wszyscy wolą pokazać przykład.

Przez długi czas, Tatiana nie wiedziała, że rodzice rozeszli się, bo jej życia, ojciec nie zniknie, i poświęcił wiele czasu, aby komunikować się z córką. Nawet kiedy miał inną rodzinę, Jurij I. starali się jej najstarszą córkę z innymi dziećmi utworzyły przyjaźnie. I tak się stało.

Czy łatwo jest być córką sławnych rodziców

I Jurij Wizbor i Ada Yakusheva na edukację byli nauczycielami. Córka również postanowił pójść w ich ślady, a po maturze próbował wprowadzić Instytut Pedagogiczny. Jednak nie dostanę punkty, a nie otrzymał.

W następnym roku, ona zmieniła zdanie i przeszedł pomyślnie egzaminy na MSU, w Zakładzie Dziennikarstwa, która zyskała wielu nowych przyjaciół, a także ludzi marzy na nadawanie wiadomości, wydarzeń … To jest studentem, uświadomiła sobie skalę popularności ojca. A wcześniej było jasne, że papież pisze piosenki, śpiewa i koncertuje. Ale kiedy jej koledzy zaczęli prosić ich, aby dostać bilety na koncert swojego ojca, dla Tatiany jest początkowo była wielka niespodzianka.

Po ukończeniu, ona miała do czynienia z poważnymi trudnościami. Nikt nie chciał zatrudnić córkę sławnych rodziców. Nie daj Boże, myślę, że do ciągnięcia. Nawet w wydaniu młodzieżowym, gdzie otrzymała oficjalną dystrybucję, Tatiana grzecznie pokazano drzwi. Według ówczesnego Przewodniczącego Rady Radia i Telewizji Siergieja Lapin, dynastie miejsce pracy w fabryce, a nie w radiu i telewizji. I to pomimo faktu, że Tanya dawna edycja młodzież niezależny. Moi rodzice pracowali w innych organizacjach: ojciec – w związku twórczego „Ekran”, a moja matka – w stacji radiowej „Młodzież”.

pierwsza praca

Nie było sposobu, musiał szukać pracy nie związanej z dziennikarstwa. Ten Tatiana pomógł Znajomi wydziału. Poszła do pracy w Instytucie Inżynierii Mechanicznej. Była zaangażowana w ten stanowi rascherchivala dla innowacji. Zarobki w tym czasie był dobry, ale praca była daleka od marzeń Tatiana. Tak, nawet za dobre pieniądze musiały spełniać bardzo rygorystyczne ścisłych zasad, z których niektóre osiągnęły punkt absurdu. Na przykład, przy obiedzie przerwa trwała 48 minut ściśle, a nie minuty więcej.

Pierwszy twórcze doświadczenie

Tatiana Vizbor, biografia, która udowadnia, że sława nie zawsze pomaga rodzicom w życiu, pracowała w polu Mechaniczny 4 miesięcy.

Wtedy jeden z przyjaciół ojca pomógł jej dostać się na jednym z postów na szeregowych „Soyuzinformkino”. Wynagrodzenie nie było mniej niż poprzedniej pracy, ale było bliżej do pracy. Początkowo Tatiana była odpowiedzialna za badania publikacjach w celu wyłonienia informacji odnoszących się do kina. Ona wyciąć wszystko, choć jakoś przyszedł do kina, a fałdy pokroić w specjalnych folderach archiwum.

Kilka miesięcy później zaczęła ufać bardziej poważną pracę. Pracowała przy tworzeniu plakatów i zapisywanie notatek na temat filmów, które pojawiły się na ekranach kin. Jej notatki zostały opublikowane w gazecie „Whistle”.

Stopniowo Vizbor Tatyana Yurevna sobie sprawę, że chce pracować w radiu. Była ciekawa, aby raporty dotyczące różnych festiwalach, rozmawiać o wydarzeniach w branży filmowej. I była szczęśliwa, aby to zrobić. Jednak swój własny głos wycięte z materiału, ponieważ w dalszym ciągu pod uwagę tylko córkę gwiazd. Opłaty i Tatiana został zmuszony do napisania nie jest w swoim własnym imieniu oraz w nazwach przyjaciół i znajomych, jeśli tylko na szczytach nie wiem o jej udziale w tych materiałach.

Życiu i twórczości Tatyany Vizbor dzisiaj

Tatiana Vizbor i Ada Yakusheva napisał wiele piosenek razem. Tatiana sama przyznaje, że zaczęła się ściśle współpracować z poezją i muzyką od 1987 roku.

Teraz pracuje w „Radio Rosji”, gdzie jest autor i prezenter „w niedzielę w Moskwie.” ale również daje wiele działań mających na celu promowanie energii kreatywności ojca. Tatiana Vizbor, zdjęcia, które można zobaczyć w artykule Fundusz zarządza pamięć Yuriya Vizbora. Dzięki jej staraniom w roku 80-lecia narodowego wieszcza w domu na Sretenka, gdzie mieszkał z najbardziej utalentowanych ludzi, z siedzibą tablicę pamiątkową.

Tatiana Vizbor: Rodzina

Tatiana sama jest matką dwóch pięknych dzieci: George i Barbara. Obaj – kreatywnych ludzi.

córka barbarzyńca z przyjemnością wykona utwory napisane przez jej dziadka. Ona słusznie uważa, że piosenka Yuri Vizbora nigdy nie wygaśnie. Ze swoim przyjacielem Siergiej Hutasom (muzyk jazzowy i kompozytor) stworzył projekt muzyczny o nazwie „Vizbor VS Hutas”, w którym oni wykonywać utwory Yuri Vizbora we współczesnych aranżacjach.

Jak mówi Tatiana Vizbor, dzieci wybrać własną drogę w życiu. To tak jak moja matka zawsze wspierał je w swoich przedsięwzięciach. Na przykład, zdając sobie sprawę, że jego syn ma niewątpliwy talent muzyczny, rodzice zabrali chłopca do szkoły muzycznej. Jednak nasilenie podejścia pedagogicznego i nauczania akademickiego spowodował alienację małej Jura. Następnie Tatiana Vizbor której mąż wspiera ją w tej decyzji, nie zmusić syna do udziału w szkole muzycznej, pozwalając iść własną drogą. Teraz Yuri (Vizbor Jr.) skutecznie wykazał swoją zdolność do wykonywania i a komponowanie i zdolności tłumacza-aranżer. Dla takich jak on, przyszłość piosenki artystycznej.

Varvara Vizbor nad projektem "The Voice"

Varvara Vizbor udział w popularnym projekcie „The Voice”, ale na ślepej przesłuchania żaden z członków jury nie odwrócił się do niej. Ale dziewczynka wykonała piosenkę Yuri Vizbora „Zima” wykonana cała publiczność wrażenie. Polina Gagarina i przyznał, że lubi wydajność Barbary, ale nie należy się spodziewać, że piosenka będzie tak krótki, a po prostu nie mają czasu, aby zawrócić.

Sama rozmowa nie jest bardzo lubił mówić Tatiana Vizbor. Życie osobiste rozwinął dobrze: jest szczęśliwie żonaty z mężem i ojcem dzieci. Gotowi odpowiedzieć na pytania o twórczych sposobów rodziców oraz o sukcesie córki i syna, woli milczeć o sobie. Ale jest to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy radiowych naszych czasów, ale nadal pisze piękne piosenki i wiersze.